PDA

Zobacz pełną wersję : male zapytanie?



lama88
03-01-07, 19:37
mam problem niewiem co myslec na ten temat. a mianowicie chodzi o to ze poszdlem dzis kupic metanabol i klomid na odblokowanie. a pan sprzedawca z dziwnym wzrokiem na mnie i sie pyta ty chcesz sie po metce odblokowywac ? i powiedzial jeszcze... wiecej wiedzy panowie bo sonbie krzywde zrobic. co wy na to? bo z tego co ja wiem to metanabolu tez trzeba zrobic odblok. widac ze ten pan uzywal srodkow dopingujacych wiec niewiem juz sam

damiano
03-01-07, 19:47
no musowo musi byc odlok.Clomid pobudza on przysadkę do produkcji hormonu, który z kolei pobudza jądra do pracy i produkcji testosteronu. W zalezości od stosowanych sterydów zaczyna się go stosować w 1-21 dni po zakoączeniu kuracji !

vold
03-01-07, 21:11
a pan sprzedawca kto? gdzie ty to kupywałeś?

Pan sprzedawca :lol: :lol: :lol: poprostu diler :wink:



ale tak na poważnie nawet po metanabolu powinno się zrobić jakieś odblokowanie może nie aż tak jak napisał damiano 1-21 dni bo spokojnie po metce 12 clomidu wystarczy i wtedy człowiek jest spokojny, chodz muszę powiedzieć że znam sporo osób co po metce odbloku nie robili ale niestety odbiło się to przy kolejnym cyklu.

grzehu
04-01-07, 13:53
:wink: zrób odbok

tomek.
04-01-07, 14:34
tribulusa możesz kupić na to samo wyjdzie

Gonatropin
04-01-07, 18:23
Można filozofowac, ale profilaktyczny odblok rzedu 7 dni po 50mg clomid, nikomu jeszcze nie zaszkodził, wiec nie ma sensu ciągnac dyskusji czy robic odblok czy nie... po prostu zrób.

vold
04-01-07, 18:55
j/w

też jestem tego zdania.