PDA

Zobacz pełną wersję : Trening przy odżywce białkowej



gajusz
14-09-09, 16:43
Sory jeżeli powtarzam temat, ale takiego nie mogłem znaleźć.

Kupiłem sobie ostatnio odżywke białkową, pierwszy raz będę ją używał, głównie zależy mi na przyroście masy mięśniowej.
I mam jedno takie pytanie, czy podczas brania takiej odżywki przeprowadza się jakieś specjalne treningi na poszczególne partię mięśni, żeby to białko równo po wszystkich się rozkładało czy trening mogę sobie ustalić sam, np.
codziennie ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe po trochu lub co dzień na inne partie mięśniowe np po 2 - 3 dziennie?
Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź.

Pozdrawiam Gajusz

gajusz
14-09-09, 16:50
"Jeszcze raz w całości"
Sory jeżeli powtarzam temat

Kupiłem sobie ostatnio odżywke białkową, pierwszy raz będę ją używał, głównie zależy mi na przyroście masy mięśniowej.
I mam jedno takie pytanie, czy podczas brania takiej odżywki przeprowadza się jakieś specjalne treningi na poszczególne partię mięśni, żeby to białko równo po wszystkich się rozkładało czy trening mogę sobie ustalić sam, np.
codziennie ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe po trochu lub co dzień na inne partie mięśniowe np po 2 - 3 dziennie?
Bo na tej stronie www.kulturysta.com są ćwiczenia z różnymi akcesoriami na poszczególne partie mięśni, czy moge sobie skożystać z nich i po swojemu ułożyć trening? Jeżeli nie to tutaj napisze swoje dane jakbyście mogli mi coś poradzić : )
Zamieżam ćwiczyć ok 3 - 4 razy w tygodniu + biegi

Tak zamierzam ćwiczyć:

1 dzien klatka triceps
2 dzien plecy biceps
3 dzien nogi barki
4 dzień brzuch pośladki

Płeć : Męszczyzna
Wiek : 15 lat
Waga : 60 kg
Dosyć umięśniony ćwiczący sporo po trochu
Cel : uzyskanie dużej masy mięśniowej rozłożonej w miare równomiernie po ciele (wszystkie mięśnie) : )
Wzrost : 174 cm
Bieganie granie w gałe



Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź.

Pozdrawiam Gajusz

Sosna91
14-09-09, 17:03
hehe rozbawił mnie Twój temat ;]

po 1, to tylko białko, bez diety nie da Ci nic, zapomnij o masie. a nie rozumiem jak ma sie nie rozkładać po całym ciele?
może takie partie cwiczyć jak napisałeś tylko systematycznie i nie przedobrzaj,


Dosyć umięśniony ćwiczący sporo po trochu

przy 60kg na pewno.

masz 15lat wiec ucz sie techniki na mniejszych ciężarach, nie kładz maxów itp.

gajusz
14-09-09, 17:18
dietę w miare mam ;] taką przeze mnie wymyśloną,
5 posiłków + to po drodze jakies drobne rzeczy we mnie wejdą,

Śniadanie : Jajko , kanapka z serem, herbatka
2 śniadanie : owoce, serek wiejski + jakieś migdałki
obiad szkolny : niewiadmo co różnie bywa
obiad domowy : Biały ryż, ryba albo kotlet, groch + surówka
kolacja : jajko , twaróg biały -> najczęśniej na słodko sobie robie + picie

Sosna91
14-09-09, 17:44
to nie jest dieta, ale i tak uważam że masz 15lat i nie ma sensu się aż tak pilnować diety z dokładnością do 1kcal.

śniadanie to chyba dla kotka jest, mój pająk je więcej ;] pomnóż to razy 4 i szamaj ;]

karolak89
14-09-09, 17:52
Ta samo biało nie wiele da.. ale napewno sie ine zmarnuje jak zjesz ;d


Sosna jak wejdzie sie na twoj profil to masz w avatarze laske z mojego miasta o.O

michal_f
14-09-09, 18:33
żeby to białko równo po wszystkich się rozkładało

to takie samo bialko jakie jest w piersi z kurczaka, jajkach, serze. Wiec czemu mialby byc jakis specjalny trening gdy bierzesz odzywke bialkowa ;)

D3
14-09-09, 18:42
Płeć : Męszczyzna


Ty się chłopcze za gramatykę weź w szkole, a nie za odżywki białkowe ! ! !