PDA

Zobacz pełną wersję : co do tego??



Dyfel997
03-01-07, 18:33
mam 80kg wagi 183cm wzrostu jadłem juz mete ruska 100tab ale byłem głópi i młody i mi nic niedała masy wogule bo niebrałem do niej żadnego gainera ani diety:( to było 1 rok temu teraz znowu chce spróbować ze 100tab tez ruskej mety co polecicie mi do niej brac mam taka diete



Wysłany: Dzisiaj 18:24
1śniadane - .Muscle 100g ,mleko 250 ml, chleb razowy zwykły 50g ,2 plastry szynki lub pasztetu , sera żółtego i 40g gainera mega masa 4000

2.sniadane w (szkole) - chleb żytni 300g + szynka lub ser żółty 1 jabłka

3.obiad - ziemniaki 200g, kapusta gotowana biała - 150g , schabowy -100g , tłuszcz 10g
po obiedzie gainer mega mass 4000 - 50 g
4,przed treningiem - ryż 100g ,

5,po treningu - ryż 100g , 2 jaja białko , 50g mega massa

6.kolacjia chleb razowy 200g z szynką gotowaną
po kolacji gainer mega ,mass 4000 - 50 g

białko- 120g około + 32g gainera = 152g
tłuszcze- 112g około + 2 g =114g
weglowodany- 514g około + 103,5 gainerem = 616g

i do tego jeszcze węglowodany z treca 3kg które zapomniałem dodać:( i co wy na to?? opłaca sie z tym brac mete czy czegos mi brakuje??

damiano
03-01-07, 18:46
no spoko dieta moze byc i oczywiscie do tego bialko.i potem wez odblok

tomek.
03-01-07, 19:02
za mało białka w diecie a za dużo węgli
moim zdaniem sie zatłuścisz strasznie

Dyfel997
03-01-07, 20:25
co to jest to odblokowanie????? pierwsze słysze :shock: oświećcie mnie białko hmmmm o sie dokupi:) ja chce iść na mase tłuszczową przez ta diete:) bo jestem zbyt szczupły:(( a i co mi radziscie brać na wątrobe?? sylimarol?? i ile tego?? a i ile se moge po teym moim jedzeniu spodziewac efektów w masie?? prosze odpowiedzcie na wszystkie pytania:) bo to ważne:) pozdro i czekam na waszą odp

vold
03-01-07, 21:15
na wątrobę może być silimarol najlepiej ten mocniejszy po tabletce do porcji metki.


Zabierasz się za koksy a nie jesteś poinformowany o najważniejszej sprawie czyli odblokowanie, poczytaj posty podwieszone.

Dyfel997
04-01-07, 00:04
szukam tego odblokowania i niemoge znaleźć:(( co to jest takiego napisz mi bo chce sie dowiedzieć a niemam od kogo:( wytłumacz mi prosze albo podaj linka to sobie poczytam:)

tomek.
04-01-07, 11:29
odblok krótko mówiąc to proces który przyśpiesza wznawianie produkcji endogennego testosteronu (jak walisz koks to twoje jaja nie produkują testosteronu)

zapytaj swojego dila o clomid
max 6 tabsów, jeden dziennie, zaczynasz od razu jak kończysz mete

grzehu
04-01-07, 13:43
troche to zaplanowałeś lecz jak widac musisz poczekac bo nadal brak Ci podstawowej wiedzy,kolejny rok przerwy zrób,dokształć sie troszke i bedzie wszystko ok

Dyfel997
04-01-07, 15:31
Oki dzeki za odp;) ale rocznej przery niezrobie! teraz tak Clomid gdzie go mozna dostac czy to jest na recepte?? drogie to jest?? niepisze nigdzie o tym wec pytam:) i długo to sie stosuje??przez 20dni?? prosze odpiszcie

[ Dodano: 04-01-2007, 16:02 ]
Cykl mniejszy = 100mg przez 6 dni i 50mg 12 dni.
taki mam zrobic cykl na odlokowaniu na Clomidzie?? odp na pytania prosze

tomek.
04-01-07, 17:41
w aptece
na recepte(lub tam gdzie mete kupowałes bez recepty)
poszukaj to sporo o tym znajdziesz
(cytryniam klomifenu)
w aptece z refundacja tanie
u dila 12 tabletek ~30 zł

pisałem ci jak masz brać

Gonatropin
04-01-07, 18:14
Dziś natrafiłem na całkiem ciekawy artykuł o zastosowaniu sylimarolu przy metnabolu. Tłumaczenie jest autorstwa e0r'a ze Sportowego Forum Dyskusyjnego.



Od dawna bardzo popularny Sylimarol używany był przez Nas, koksiarzy orientujących się trochę w temacie zdrowia, aby ochraniać jakże ważny organ jakim jest wątroba przed złowrogim skutkiem toksyn, a szczególnie sterydów zawierających grupę 17-alfa (np. meta, wino, anapolon). Łykamy sylimarynę najczęściej podczas cyklu, bo wtedy wątroba jest najbardziej obciążona. No i jak zwykle z biegiem czasu megamózgi z USA odkryli, że sylibinina (aktywny składnik sylimarolu) blokuje receptory androgenowe, co może być przydatne w terapii i profilaktyce raka prostaty. Dla Nas oczywiście nie jest to rewelacyjna wiadomość, bo na receptory androgenowe działa również testosteron. A z tym same zalety się wiążą, np. przyśpieszenie syntezy białek, zwiększenie czynnika wzrostu IGF-1 nawet o 22% (po testosteronie 3mg/kmc/week, czyli dla chłopa 100kg, 300mg enana/week daje radę).

Także pojawia się dylemat czy nie zainwestować w droższe środki typu Essentiale / Liv-52, bo z osłonek zrezygnować raczej nie wolno wchodzić na cykl, a Sylimarol nie ma co ukrywać, ale poprostu działa słabo, jeżeli w ogóle działa (też macie takie odczucie?). Za to Essentiale nie zawiódł mnie ani razu. Nawet zdarzało mi się 8 tyg po 40mg mety dziennie Do tej pory żyje i mam się dobrze. Dopiero teraz skojarzyłem najnowsze badania i najstarsze rady starej daty koksiarzy, żeby nie brać Syli, "bo za mocno wątrobę osłania i blokuje działanie mety". Faktycznie osłabi działanie, ale nie z powodu osłony wątroby tylko "zapchania" receptorów androgenowych. To by było na tyle, dzięki za uwagę

Pozdr, e0r / ***


Â?ródło:
Department of Biochemistry and Molecular Biology and Department of Urology, Mayo Graduate School, Mayo Clinic/Foundation, Rochester, MN 55905, USA

Dodatkowy art:
A number of reports have shown that the polyphenolic flavonoid silymarin (SM) is an effective anticancer agent. Agents with novel mechanisms of blocking androgen receptor (AR) function may be useful for prostate cancer prevention and therapy. Previous studies showed that silibinin (SB), the major active component of SM, could inhibit cell proliferation of a human prostate cancer cell line, LNCaP, by arresting the cell cycle at the G1 phase without causing cell death. This study further delineates the potential molecular mechanism by which SM and SB exhibit antiproliferative effects on androgen-responsive prostate cancer cells by inhibiting function of the AR. We observed that SM and SB inhibited androgen-stimulated cell proliferation as well as androgen-stimulated secretion of both prostate-specific antigen (PSA) and human glandular kallikrein (hK2). Additionally, for the first time, we show that an immunophilin, FKBP51, is androgen regulated and that this up-regulation is suppressed by SM and SB. We further demonstrate that transactivation activity of the AR was diminished by SM and SB using gene transfer of PSA promoter and hK2 androgen-responsive element constructs. However, expression and steroid-binding ability of total AR were not affected by SM in western blotting and ligand-binding assays. Intriguingly, we found that nuclear AR levels are significantly reduced by SM and SB in the presence of androgens using western blotting assay and immunocytochemical staining. This study provides a new insight into how SM and SB negatively modulate androgen action in prostate cancer cells.

vold
04-01-07, 19:09
Ciekawy cytat.


a Sylimarol nie ma co ukrywać, ale poprostu działa słabo, jeżeli w ogóle działa (też macie takie odczucie?).
w pewnym sensie z tym bym się zgodził sam przy większych dawkach zmieniłem sylimarol na essentiale forte lub esselive ale niestety ceną też bardzo się różni według mnie zależy od dawek sterydów.

Dyfel997
05-01-07, 15:19
A powiedzcie mi jeszcze cos gdybym niewzioł to na normalny testoteron w organxmie to jakie bym miał z tym zwiazane skutki uboczne?? wytłumaczcie mi dokładnie bo umnie. bo umnie głópole niebibrali i jaja teraz po 40 pare lat i oni twierdzą ze nic im wogule niejest pała im normalnie staje i itp

Gonatropin
05-01-07, 21:42
Naturalny poziom testosteronu wróci do swojej normy, jednak bez odblokowania potrwa to dłużej.

vold
06-01-07, 07:16
Wróci ale nie na 100%, a już napewno kosztem mięśni.


Znałem kilka osób którzy koksowali bezmyślnie sporo czasu i nie wiedzieli co to odblok i jak ich już jajka tak bolały że nie mogli wytrzymać to dopiero szukali informacji na temat odbloku.

Dyfel997
06-01-07, 17:10
hehe:) a mozna wziaść to odblokowanie ale po pewnym czasie nie odrazu w moim przypadku po mecie?? bo to mnie zastanawia najbardziej na po okresie 2 miesięcznym?? a i jeszcze jedno jak bym sama mete brał bez silimarolu bo jak mówicie że to jest nic to niewarto to co by mi sie mogło stać?????? pozdro i czekam na wasza odpowiedź:) tylko mne niezryczcie ja sie tylko pytam :)

vold
06-01-07, 18:15
Odblokowanie bieże się zależnie od środków po mecia to odrazu więc teraz już nie rób, nie kombinuj tylko daj osłonke do metki nie chcesz sylimarolu to weź esselive napewno lepsze tylko że 5x droższe.

Ale za jakość trzeba płacić :wink:

Dyfel997
06-01-07, 21:13
dzieki za odpowiedź ale mi chodzi oto że ja brałem juz mete bez osłony i bez silimarolu, ale to było 1 rok temu, teraz tez chce wząść tylko ze mam pytanie jak bym niezwioł slimarolu teraz tez sama mete z dietą to stało by mi sie cos wiecej?? prosze o odpowiedź:) bo nieopłaca sie brac perdół w postaci silimarolu a znowu niemam kasy na ten lepszy srodek:(( ale i tak chce ją wziaśc to bedą wieksze efekty??

vold
06-01-07, 22:17
nie wiem czy ci zaszkodzi metka czy nie bo nie znam twojego organizmu, proponuje łykać syli.

Dyfel997
07-01-07, 11:05
dzieki za odpisanie na moje pytania:) zmieniłem diete na nie 150g białka tylko na 197gr białka to pownno lepiej kopnąć jeszcze z megamasam pozdro nara