PDA

Zobacz pełną wersję : co wybrać pomocy!!!!!!!!!!!!!



kot19
13-09-09, 20:26
witam mam taki maly dylemat trenoiwalem ytroche kick boxingu troche muay thai lecz w grupie poczatkujacej i to jednak jest nie to co bym chcial a wiadomo ze trzeba cwiczyc to co sie lubi lub co sie podoba odnalazlem w necie krotki filmik z treningu street boxing i sadze ze to jest cos dlamnie oto i ten film http://www.youtube.com/watch?v=BovqPCEMdBk&feature=fvsr
i tu kieruje moje pytanie wiecie moze gdzie sa jakies kluby w warszawie gdzie mozna trenowac street boxing?? a jezeli nie to przynajmniej tu pytanie kieruje do osob bardziej ktorych sie znaja do czego to jest podobne pod co to podchodzi pod mma muay thay kravke?? czy co innego prosze o pomoc gdyz niewiem co mam zaczac cwiczyc

1Matt
13-09-09, 20:37
mi to pochodzi pod mieszany styl, jak sama nazwa wskazuje "street" wiadomo, że na ulicy zasad nie ma i musisz się bronić jak tylko potrafisz:) są tam zastosowane dzwignie, kopnięcia z taekwondo i KB, z samego boxu też jest sporo, tak jak mówię jest to mieszanka stylów:) szczerze nigdy nie widziałem tego i nie wiedziałem nawet, żę zawody w tym się odbywają, ciekawie wygląda, bardzo agresywnie.

Ja jednak pozostaje przy Ninjitsu i KungFu:) probowałem Shotokana, i boxu i KB, ale jakoś mnie to nie kręci:P
pzdr i powodzenia w kształceniu:)

kot19
13-09-09, 20:50
no dzieki:) tez wlansie mi to wygdala na mieszane style ale sam juz niewiem:) a jednak znalazlem street boxing w warszawie lecz nie jestem przekonany czy tak wlansie wygladaja tam treningi nic nie widomo wlansie o trenerze ani nic sam niewiem wie ktos moze cos jak odbywaja sie treningi street boxingu w wawie na ul płockiej??

1Matt
13-09-09, 20:58
jeżeli chcesz się przekonać możesz iść raz i zobaczyć, pooglądać na żywo, zobaczysz czy Ci to odpowiada:)

kot19
13-09-09, 21:18
hehe no co racja to racja jutro sie przejade na trening i wszystko obadam :P

Boruta
13-09-09, 21:19
Dzizaas. To jest hasło marketingowe, a nie nazwa stylu!!!

Anaboliczny Koks
13-09-09, 21:21
No właśnie ,nie ma czegoś takiego jak street boxing ...

1Matt
13-09-09, 21:22
hmm możliwe, ja nie słyszałem o takim stylu dlatego mnie zadziwił:P
a koledzy może wiedzą co to konkretnie jest ?

PS: na KB to nie wygląda, nie słyszałem ani nie widziałem tam nigdy dzwigni:P zresztą na KB nie chodzą w kimono:D

kot19
13-09-09, 21:24
no wlansie wlansie co to wogole ejst ??

Anaboliczny Koks
13-09-09, 21:35
Matt tutaj kimono jest jakby na zawodach jakis ? ... Cos jak ksw ? Bo 1 ma kimono ,a 2 nie .

1Matt
13-09-09, 21:41
" Street Boxing jest nowoczesnym systemem walki. Stanowiąc utylitarne połączenie legendarnej sztuki samoobrony z systemem skutecznej walki realnej jest współczesną alternatywą i zarazem dopełnieniem innych dalekowschodnich sztuk wałki. Jest systemem który służy człowiekowi. Nastawiony na obronę i ochronę. Celem jest ochrona życia i wzmacnianie fizycznych, mentalnych
i duchowych aspektów ludzkiej egzystencji. System ten jest kompletnym zestawem ćwiczeń rozwijających ogólną sprawność fizyczną oraz poprawiającą pracę organizmu. Uczy jak rozpoznać i osiągnąć pełny potencjał sił, aby sprostać ewentualnym konfliktom a przez to jak szanować siebie i innych." zr. http://www.cichyf-t.org/street_boxing.htm

czyli jednak miałem po części racje;]

Anaboliczny Koks
13-09-09, 22:04
no super czyli to co MMA ,polaczenie wszystkiego.

know1126
13-09-09, 22:29
tez tak mysle,z naciskiem moze na boxowanie wlasnie. i jak najskuteczniejsze akcje ze wszystkiego. filmik elegancko zmontowany,zacheca do obczajenia tych treningow.

Bull2
13-09-09, 22:29
street fight po prostu jakis . A filmik fajny podoba mi sie.

kot19
14-09-09, 22:08
byłem dzis zobaczy;lem powiem wam xe calkiem fajnie to wyglada od poniedzialku ruszam z treningami :p