PDA

Zobacz pełną wersję : "6" weidera



kaaanonier
13-09-09, 18:51
opierając sie o http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250 mam kilka pytań.
1) czy po zrobieniu kolejno bez przerwy 1 do 6 cwiczenia miedzy kolejnym powtorzeniem moge zrobic przerwe?? (jesli tak to ile)

2)wiem jak mam zrobić 1 serie 6 powtórzeń.. ale co mam rozumiec pod pojeciem 2 serie 6 powtórzeń??

Sory za te banalne pytanie :cry:

Beni
13-09-09, 19:02
1 seria-(czyli 6 powtorzen)
2 seria (drugie 6powtorzen)
3 seria(tzrecie 6 powtorzen) i tak dalej... czyli jak pisze ze masz 2 serie to te cwiczenia wszystkie bedziesz wykonywal pozniej 2 raz


a tego 1 nie za bardzo kumam:D chodzi ci o to ze jak zrobisz cwiczenie to przerwa? czy jak zobisz 1 serie a zaczynasz 2?

Beni
13-09-09, 19:10
Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.
Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni "szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego.
Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.
Opis ćwiczeń wykonywanych w jednej serii:

kaaanonier
13-09-09, 22:11
Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni "szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie... tak tylko mi chodzi o to gdy zrobie to 6 cwiczen bez przerwy to czy zanim zaczne robic znow cw nr 1 to moge zrobic przerwe

Beni
14-09-09, 22:43
zrob sobie 15s przerwy:] i wal dalej