PDA

Zobacz pełną wersję : Mateusz Pogudz - oszust



Boruta
13-09-09, 14:34
Uwaga, niejaki Mateusz Pogudz "Pogi" podający się za zwodnika MMA jest osobnikiem przypisującym sobie zwycięstwa na galach, które nie miały miejsca, oraz organizującym sobie ustawione "walki". własnie otrzymałem informacje od Pawła Szubarta, trenera Boi Team Wrocław, że Pogudzki złożył jego uczniowi propozycję wzięcia udziału w ustawionej "walce".
Ostrzegam wszystkich przed zadawaniem sie z tym człowiekiem i jego klubem: http://mma-zgorzelec.pl

Anaboliczny Koks
13-09-09, 14:51
Dzieki za info

sl4by
13-09-09, 15:18
Przydatne infno, lap soga ;]

Sosna91
13-09-09, 18:05
dobra ustawka nie jest zła ;p

guildwars
05-10-09, 15:50
heheh niezile ,moze kiedys cos z niego bedzie :) i osiagnie mistrza polski :) ,a tak apropo na wszystkich forach o nim glosino czemu mu nikt nie zaproponuje walki ,wszedzie same zydki filozofujace ,a koles w realu moze nie jest taki zly i sie motywuje :) wiec nie pisz boruta (Ostrzegam wszystkich przed zadawaniem sie z tym człowiekiem ) bo to jak bym slyszal matke gadajaca do dziecka w przedszkolu
pozdro

sts
05-10-09, 16:38
zmień avatar

Budrys
05-10-09, 18:11
dobra ustawka nie jest zła ;p

nie chodzi Sosna o ustawke w sensie kibolowym, tylko o ustawioną z góry walkę, czyli jej wynik
Nie czaisz różnicy?

Sosna91
05-10-09, 19:59
nie chodzi Sosna o ustawke w sensie kibolowym, tylko o ustawioną z góry walkę, czyli jej wynik
Nie czaisz różnicy?

takie buty :smile:

guildwars
06-10-09, 09:51
zmień avatar
nie na temat ,moze ty zmien jak ci sie cos nie podoba :/ w mamusie sie bawisz czy zydek jestes ? poczytaj moze sie cos dowiesz o sobie wiecej
http://gegenjay.wordpress.com/jak-rozpoznac-zyda/

sts
06-10-09, 12:41
nie na temat ,moze ty zmien jak ci sie cos nie podoba :/ w mamusie sie bawisz czy zydek jestes ? poczytaj moze sie cos dowiesz o sobie wiecej
http://gegenjay.wordpress.com/jak-rozpoznac-zyda/

ku*** przychodzisz tu i kradniesz avatary bądź oryginalny człowieku tyle na temat a te linki wiesz co możesz z nimi zrobić pzdr

KowalX
06-10-09, 13:13
nie na temat ,moze ty zmien jak ci sie cos nie podoba :/ w mamusie sie bawisz czy zydek jestes ? poczytaj moze sie cos dowiesz o sobie wiecej
http://gegenjay.wordpress.com/jak-rozpoznac-zyda/

jesteś jakimś rasistą ,że podajesz jakieś idiotyczne linki o żydach?

Budrys
06-10-09, 15:45
Guildwars jak ty taki antyŻyd jesteś to może do hitlerjugend się zapisz, co?
-teraz mnie też zapytasz "a co ty zydek jesteś" to ci odpowiadam od razu że stuprocentowy Polak, ale od jakiegoś czasu wku**wiają mnie tacy jak ty, a poza tym obaj dobrze wiemy, że jeśli masz jakiś problem chociażby z Żydami, to na ulicy łatwo znajdziesz zaczepke i będziesz miał to co chcesz, dlatego jak chcesz zakozaczyć to nie na naszym anonimowym forum tylko w realu.

Boruta
06-10-09, 21:42
czemu mu nikt nie zaproponuje walki ,wszedzie same zydki filozofujace ,a koles w realu moze nie jest taki zly


W zasadzie z naziolami to rozmawiam ręcznie, ale zrobię wyjątek. W realu miał cztery walki amatorskie. Trzy przegrał.

guildwars
08-10-09, 16:32
Guildwars jak ty taki antyŻyd jesteś to może do hitlerjugend się zapisz, co?
-teraz mnie też zapytasz "a co ty zydek jesteś" to ci odpowiadam od razu że stuprocentowy Polak, ale od jakiegoś czasu wku**wiają mnie tacy jak ty, a poza tym obaj dobrze wiemy, że jeśli masz jakiś problem chociażby z Żydami, to na ulicy łatwo znajdziesz zaczepke i będziesz miał to co chcesz, dlatego jak chcesz zakozaczyć to nie na naszym anonimowym forum tylko w realu.

spokojnie chlopie ,cos ci sie chyba pomylilo :/ jakiej ulicy na ulicy auta simigaja :)) a z zaczepek ,ulic, solowek itd to wyroslem, to bys musial sie chyba cofnac 15-20 lat do tylu bo czasy solowek sie skaczyly :) ,a w czym ja tu kozacze mlodziencu ? moge pisac co mi sie podoba po to jest forum i jest wolnosc slowa, komuna dawno minela ,a co do rasizmu to nim nie jestem !( a nawet jak bym nim byl to co ? wolny kraj ) bo bym tez nie nawidzil czarnych kolorowych i innych predzej bym sie nazwal antysemita , a ze za zydkami nie przepadam to moja osobista sprawa ,moze kiedys sie dowiece w kacu co to jest zyd :) tylko musza w koncu prawdziwa historie udowodnic :) a nie ciagle co 30 lat inna :/ zreszta to nie forum historyczne ,wiec dajmy spokoj niech kazdy sie zajmie soba ,mi poprostu chodzilo o ten egoistyczny teks ((Ostrzegam wszystkich przed zadawaniem sie z tym człowiekiem )) boruta dlaczego ostrzegasz przed zadawaniem sie z nim ? co on czarna ospe ma czy co ? mnie obwiniace ze jestem rasista a sami jestescie egoistami :)
pozdro nerwuski

guildwars
08-10-09, 17:24
dostalem ostrzezenie za tego linka :/ wiec dodam jescze ze nienawidze zydow osobiscie bo kiedys bedac zagranica napadli moja dziewczyne itd itp nie bede sie rozpisywal bo to nie na temat ,karzdy ma inne zdanie i wierzenia ,a co do tego pana w temacie to ma ponoc pod koniec roku wystartowac w mma wiec zobaczymy co potrafi :) z checia sam bym sie do niego do klubu przejechal tylko troche daleko odemnie mieszka
pozdrawiam