PDA

Zobacz pełną wersję : deca + prolongatum + metanabol



talentinho
12-09-09, 23:58
Co myslicie o polaczeniu tych trzech srodkow w jednym cyklu ?

Prosze tylko o opinie , nie potrzebuje rozpisek cyklu .

fallenursus
13-09-09, 00:02
Posluze sie slowami HT - ''typowy tucznik'':twisted:

talentinho
13-09-09, 00:07
a co z siła ?

fallenursus
13-09-09, 00:09
sila w tym cyklu jest proporcjonalna do masy :twisted:

talentinho
13-09-09, 00:09
w polaczeniu z dobra dieta i naprawde konkretnym treningiem

talentinho
13-09-09, 00:12
czyli na jakie przyrosty mozna liczyc ? nie chce konkretnego okreslenia , poprostu tak w przyblizeniu na 10 tyg cyklu w czym meta bedzie wrzucona po 2 tyg od startu i jechana 8tyg po 30mg dziennie

fallenursus
13-09-09, 00:16
dlaczego meta nie od poczatku? co do przyrostu nikt Ci nie powie bo za duzo czynnikow na to wplywa. mozesz liczyc spokojnie na 10-15kg jesli nie zYebiesz sytuacji z dieta, nie zachorujesz, nie zlamiesz nogi, nie zginiesz w wypadku samochodowym.....:twisted:
potem jesli zjebiesz odblok licz sie z duzymi spadkami. nie ma co obwijac w bawelne. guglowales dawkowanie HCG w systemie Dr.Swale'a? pomoze Ci zachowac naprawde duzo nowoo nabytej masy.no i oczywiscie dieta po cyklu taka sama jak na cyklu, nie ma dwuch zdan. mozna dozucic jeden dzien wiecej na regeneracje,ale intensywnosc treningow musi byc na topie.


chyba ze chcesz poczekac az moja krysztalowa kula przestanie strajkowac...

talentinho
13-09-09, 00:22
dieta jest utrzymywana dobra takze nie bedzie z tym problemow , co do odbloku to napewno nie skonczy sie na glupim clomku tylko to ogarne tak zeby bylo dobrze .


No i soczek z grejfuta :D hah :D

Dzieki za szybka odpowiedz ;)

fallenursus
13-09-09, 00:24
sog za szukanie odpowiedzi zanim wbijesz, i zadawanie nieglupich pytan typu czy moge zerzrec 200 mety i popic deka..:twisted:

talentinho
13-09-09, 00:27
hah :D ewentualnie Winko ... jabłkowe :D hah

talentinho
13-09-09, 00:28
Pytales dlaczego meta w 2 tyg dopiero , tesciu zaczyna dzialac po ok 2 tyg wiec wydaje mi sie ze najlepiej wtedy dodac mete , juz tak na konkretna bombe

fallenursus
13-09-09, 00:31
meta zaczyna dzialac w okolo tygodnia(7-10 days)...wal mete smialo od poczatku szybciej Cie wyrwie z butow. Tescio w sumie zalezy, mnie zawsze pyka w 4tym. dlatego teraz chce obcykac krutkie estry.

talentinho
13-09-09, 00:38
no mozna cos nad tym pomyslec wsumie . wyrwalo z butow to kumpla jak zaj*ebal mala dawke propa w udo , ja jego szczescie ( nieszczescie ) trafiajac w zyle po kilku sekundach wtlaczania przypomnial sobie zeby cofnac tloczek najpierw .. skonczyl na bialym lozeczku na intensywnej . wtloczyl na tyle malo ze dostal tylko wstrzasu . ale tak to jest jak znudzilo mu sie walenie w dupsko i chcial sprobowac czegos nowego , teraz ma troche $ w bloto wywalone i chyba odpusci sobie saa na jakis czas ;)

fallenursus
13-09-09, 00:40
ja pierwszym razem przebilem zyle na udzie uderzajac w nerw pod nia :P krwawilem jak swiniak na uboju zwijajac sie z bolu :)

talentinho
13-09-09, 00:46
to pewnie bylo milo ;)

baba moja bedzie robic mi strzaly w dupsko wiec o to nie ma sie co obawiac .. chyba ze zlamanej igly ;)


Jeszcze raz dzieki za odpowiedz na pytanie no i $ na <---] oraz przyrostow zycze ;)