PDA

Zobacz pełną wersję : [sosna] relacja waszego mentoRa [sosna]



Strony : 1 2 [3] 4

D3
27-11-09, 23:41
Kumpel wykonuje armagedon od tygodnia... zobaczymy jak mu pójdzie.

fallenursus
28-11-09, 02:05
armageddon moim zdaniem dupny trening jak ktos jedzie go bez sokow.

D3
28-11-09, 08:58
On leci na soku deca+prolo :P

jaca666
28-11-09, 09:23
Była deka i oma teraz deka i susta a za 2 tygodnie wino i prop przez 6 tygodni i odblok z clenem...

Sosna91
28-11-09, 10:04
no mam mało czasu, a nie moge do końca zkminić tego armageddon, dobrze właśnie jakby z praktyki ktoś coś wiedział, czy warto, bo teraz juz czuje lekko lewy łokieć, musze maścią końską posmarować zaraz.

D3
28-11-09, 11:24
Mój ziomek zaczął armagedon w tym tygodniu, ale na razie ciężko stwierdzić co i jak. Jak nie zapomnę to napiszę jak mu poszło, gdy go skończy.

fallenursus
29-11-09, 18:00
ciekawe czy Sosna zyje....

1Matt
29-11-09, 18:14
Sosna śpi;] wczoraj się zajarał:P

Sosna91
29-11-09, 18:42
Sosna śpi;] wczoraj się zajarał:P

Kablu ;pp tak gg komuś udostępnić ;]


Ale mam dziś dzień to szok po prostu, spałem 3h bo wróciłem przed 6stą a troche km zrobiłem,

głowa mnei boli jak nie wiem, chęci nie ma do niczego, o treningu nawet nie myślę dziś bo bym usnał. spałem troche teraz ale nadal zamulony jestem.

na jutro trening przekładam. i ide spac

1Matt
29-11-09, 18:58
bo my się o ciebie martwimy:(( ^^ xD
o tej drugiej części już nie wspomniałeś:D tylko o śnie:P
byś chociaż się pochwalił jak wczoraj trenowałeś na imprezie a nie:P
relacja to relacja:D

Sosna91
29-11-09, 22:44
łoo dziś to sie sie żywiłem na sałatce warzywnej tylko praktycnzie ;D no i troche indyka. rosołu itp.

trening tak jak pisalem na jutro przełożony,

p.s jak mój nowy avatar sie podoba? ;>

Hermann
29-11-09, 23:03
Sosna idż ty bidoku spac bo jutro nie będziesz miał na trening.

STINGER
30-11-09, 08:03
fajny temat :D

Sosna91
30-11-09, 08:21
fajny temat :D

to są poważne relacje ;p

STINGER
30-11-09, 08:29
no okej kiedy wymiary podasz?

D3
30-11-09, 08:57
no okej kiedy wymiary podasz?


w profilu?

STINGER
30-11-09, 08:58
nie wiadomo czy są aktualne :P

D3
30-11-09, 09:03
Ponoć 1 zamieniła miejsce z 4 w rozmiarach bicepsa :P

Sosna91
30-11-09, 13:45
Wymiary w profilu raczej aktualne, nic się takiego gwałtownie nei zmieniło na razie.

znalazłem w lodówce nasiona Fasoli ;] zaraz je zjem tylko nie wiem jeszcze z czym za bardzo :D coś wykmini tym bardziej że 100g fasoli ma 20g białeczka roślinnego i tylko 2g tłuszczu ale martwi mnie to że fasola hamuje działanie alfa amylazy zapobiegajać rozkładowi skrobi. która nie ulega strawieniu i przyswojeniu w organizmie lecz zostaje wydalona poza ustrój. Więc organizm otrzymuje mniejszą ilość energii..

p.s Kurczę Kowala nie ma juz 5dni na forum :cry:

jaca666
30-11-09, 13:55
Wymiary w profilu raczej aktualne, nic się takiego gwałtownie nei zmieniło na razie.

znalazłem w lodówce nasiona Fasoli ;] zaraz je zjem tylko nie wiem jeszcze z czym za bardzo :D coś wykmini tym bardziej że 100g fasoli ma 20g białeczka roślinnego i tylko 2g tłuszczu ale martwi mnie to że fasola hamuje działanie alfa amylazy zapobiegajać rozkładowi skrobi. która nie ulega strawieniu i przyswojeniu w organizmie lecz zostaje wydalona poza ustrój. Więc organizm otrzymuje mniejszą ilość energii..

p.s Kurczę Kowala nie ma juz 5dni na forum :cry:

Za przeproszeniem Sosna... po kiego grzyba Ci wiedzieć takie informacje o działaniu alfa...itp :-)
Fallen miał racje musisz więcej wbijać a nie jakieś wykłady tu urządzasz...

Sosna91
30-11-09, 14:34
Lubię wiedzieć duzo ;] te miny nauczycielek na biologi czy chemii :D

nie no tak mam że zanim sie za cos wezmę czy cos zjem to musze to obejrzeć z każdej strony ;]

jaca666
30-11-09, 14:37
Dlatego nic nie tyjesz...
A jak tam dieta?Masz w ogóle jakąś?

michal_f
30-11-09, 14:39
Lubię wiedzieć duzo ;] te miny nauczycielek na biologi czy chemii :D

nie no tak mam że zanim sie za cos wezmę czy cos zjem to musze to obejrzeć z każdej strony ;]

mam podobne podejscie xD i sadze ze tak sie powinno robic najpierw zlapac troche wiedzy pozniej sie za cos brac :)

jaca666
30-11-09, 14:43
mam podobne podejscie xD i sadze ze tak sie powinno robic najpierw zlapac troche wiedzy pozniej sie za cos brac :)

Misiek twierdzisz że się nie znam?

michal_f
30-11-09, 14:49
Misiek twierdzisz że się nie znam?

no co ty :)
Jestes na tym forum w gronie osob doswiadczonych i Twoje rady sa dla mnie cenne.
Napisalem ze mam podobne podejscie jak Sosna, ze lepiej sie edukowac a dopiero pozniej za cos brac a nie odrazu hop siup na głeboka wode :)

jaca666
30-11-09, 14:51
Rozumiem tylko że jakbym miał wsiąść piers z kury do reki i godzinę trzymać i czytać w książce jakie zawiera aminokwasy to bym chyba zdziczał :-)

Sosna91
30-11-09, 14:54
a Czy ja Fasole czy pierś z kurczaka trzymałem w ręku po raz pierwszy?
napisałem to żeby Ci co czytają moją relacje i mają ochotę mogli się też troche dowiedzieć. ;]

jaca666
30-11-09, 14:56
O fajnie.Ja czytam...

michal_f
30-11-09, 14:59
Rozumiem tylko że jakbym miał wsiąść piers z kury do reki i godzinę trzymać i czytać w książce jakie zawiera aminokwasy to bym chyba zdziczał :-)

Etam w sprawie diety to jak cos spiepszy raz to tragedi nie bedzie. Wiec najpierw zjesc piers z kury a dopiero pozniej poczytac o niej :) hehe

fallenursus
30-11-09, 17:03
wpierdzielaj krete, 15g dziennie, po bombie nastepne 4 tygodnie krety dawki jzu normalne. 2miechy na krecie nic ci nie zrobi, a bardzo potrzeba na bombie.
no i zryj.

Sosna91
30-11-09, 17:12
problem w tym że po sobotnim baskecie się spłukałem ;< wziałem teraz 2 miarki shocka to 8g krety w tym jest :p, siła ryszyła, dokładam do każdej serii po 3kg więcej niż w poprzedni tydzień,
ale mi serce wali :D jestem po płaskiej właśnie teraz skosik yeeeach. waga +1,8kg na razie więc nie jest źle. a co najważniejsze definicja jakby się poprawia cały czas i brzuszek odsłania a żadnych ćwiczeń na niego nie robie, zasługa diety ;p

Sosna91
30-11-09, 17:34
ale się dziwnie czuje, jestem już po skosie ale ręce mi trochę drżą, puls ~130-135RMP zwykle mialem ~100-110RPM. Do tego jadłem wcześniej fasole, i teraz przy dwóch miarkach shocka mam okno na oścież otwarte ;D


http://www.youtube.com/watch?v=yzi-7G2u89g yeach! nie właczać jak ktos ma chooyowe nagłośnienie ;p bo efektu nie ma ;<

Sosna91
30-11-09, 20:21
kurczę odczuwam w lewym łokciu kłucie przy np, Francuskim wyciskaniu. i boję sie duży ciężar nakładac, smaruje końską maścią ale nie wiele pomaga.

jaca666
30-11-09, 20:22
To rób małym ja dochodzę tylko do 50kg przy moich gabarytach i czuje mięsień jak diabli...

Sosna91
30-11-09, 20:25
no ja kończyłem na 45kg\ 6 reps a dziś zacząłem pierwszą serie z raptem 25kg i przy 7dmym powtówrzeniu zacząłem czuć kłucie i przerwałem, zastąpie na razie czymś to ćwiczenie, mozę francuz ale stojąc za głowę będzie lepszy, w piątek łapy może minie troche.

Voice666
30-11-09, 20:25
kurczę odczuwam w lewym łokciu kłucie przy np, Francuskim wyciskaniu. i boję sie duży ciężar nakładac, smaruje końską maścią ale nie wiele pomaga.

Lepiej się rozgrzewaj tzn, łokcie.

jaca666
30-11-09, 20:26
Sorki bo nie śledziłem od kilku stron Twojej relacji ale widzę fajny podpis: ON- czyli co jemy???

Sosna91
30-11-09, 20:34
Sorki bo nie śledziłem od kilku stron Twojej relacji ale widzę fajny podpis: ON- czyli co jemy???

nie wiem o czym mówisz :whistle:

jaca666
30-11-09, 20:35
Ja też w sumie nie wiem?

fallenursus
30-11-09, 20:37
ja wiem kto wie ale nie powiem

jaca666
30-11-09, 20:38
a ja nic nie wiem i mnie tu nie było...

Sosna91
30-11-09, 20:43
great answers.

to ja idę coś zjeśc, tylko kurde matka ujrzała w promocji twaróg tłusty i go kupiła 2kg i jak go nie zjem to nie kupi mi kolejnych. myslicie ze bardzo grzech teraz wszamać ?

Hermann
30-11-09, 21:15
Po tłustym twarogu na noc musisz przez godzine uprawiać ostry seks z bajerami aby go spalić.

Wiki
30-11-09, 21:20
spróbuj sadła świstaka na ten łokieć :smile:

fallenursus
30-11-09, 21:48
swistak zajety, zwija w sreberka

Sosna91
30-11-09, 21:50
świstak siedzi bo wiewiórka była nieletnia ;(

KowalX
01-12-09, 12:47
p.s Kurczę Kowala nie ma juz 5dni na forum :cry:

tęsknisz ;>

Sosna91
01-12-09, 18:50
tęsknisz ;>

nawet nie wiesz jak bardzo tęskniliśmy :happy:



Fallen udało mi się skołować ok 300-400g krety mono. to zacznę od jutra ją brać. nie mam miarki to 15g nie odmierzę dokładnie ale możę ta łyżeczka po Cell Pumpie będzie dobra. przed treningiem biorę Shocka to krete będę dawał po. a w DNT jakoś tam rozłożę.

Dziś DNT ale zakwasy mam ogromne na klacie, po wczorajszym,

fallenursus
02-12-09, 01:11
lyzeczka od herbaty=5g

Hermann
02-12-09, 19:42
Co jest Sosna zasłabłeś? Gadaj jak z tymi plecami co miałes dzisiaj robic.

Sosna91
02-12-09, 20:33
łoo ale mi gorąca, zrobiłęm dziś plery bic, ale kurcze nie mogę się zmusić żeby trening był krótki a tresciwy, między seriami jak nie komp na chwile to coś i wychodzi 2h zawsze,

muszę kupić sobie paski do sztangi bo mi wyślizguje przy MC, już przy 100kg przy którymś reps ledwo trzymam, powyżej 125kg musze co 1 reps łapać od nowa chwyt, próbowałem w rękawicach bądz bez, chwyt zmienny ale mało daje, przy chwycie mieszanym zawadzam łokciem o kolano nie wiem czemu i nie robie raczej technicznie, tą ręką co trzymam podchwyt. wstrzymam się do świąt możę pod choinke dostane ;]
Motyle mi poszły o ostatnim czasie bardzo ładnie, aż się dziwie bo robie tylko drążek i to wcale nie za szeroko bo w drzwiach mam. wiosło i MC. ale cieszę się ;] szerokości się troche złapało dzieki temu.

przy bicu mi sie odechcialo robić nie wiem czemu, 2serie uginania i mowie pierd*** ide na kompa ;D ale po 2minutach mowie nie i dokończyłem uginianie i mowie pierd*** ide na kompa :D ale znów mówie nie! i zrobiłęm jeszcze młotki dużo więksym cięzarem niż zwykle.

waga +2kg przez te 2tygodnie, siły nie sprawdzałem bo nie zalezy mi tak bardzo wiec maxów nie bede robił ;]

aha co do trądzika to wtej chwili nie mam nic, ani na twarzy ani na plecach nic nie wybucha na razie. jak sie dobrze przyjże w lustrze to widze pare przebarwień które mnie wpieniają, kupiłem Acne-derm na nie. ale dobra bo zaraz będzie gadka że przesadzam z tym ;D.

Sosna91
02-12-09, 20:38
nie moge już edytować.

po treningu nie wytrzymałem i jak zobaczyłem w kuchni tyle łakoci to wszamałem od razu pare wafelków. ale za chwilę zrobiłęm jajecznice z 5jaj + na to duzo sera i kroma ciemnego chleba. pełny jestem nic mi sie nie chce i leże jak Garfield teraz xD

jaca666
03-12-09, 08:36
nie moge już edytować.

po treningu nie wytrzymałem i jak zobaczyłem w kuchni tyle łakoci to wszamałem od razu pare wafelków. ale za chwilę zrobiłęm jajecznice z 5jaj + na to duzo sera i kroma ciemnego chleba. pełny jestem nic mi sie nie chce i leże jak Garfield teraz xD

...ale nie masz się czym przejmować...to jest okienko anaboliczne i Twój organizm chłonie wszystko jak młody rekin...sam tak nieraz robię i po ryżu,mięsie i warzywach jem jeszcze jakiegoś cukierka czy ciasto...

Hermann
03-12-09, 21:49
Sosna opierdalaczu spaliłes te wczorajsze wafelki? Czyżby dzień przerwy spowodowany wafelkowym przeżarciem? Przytłoczył Cie sukces Jacy? Gadaj co u Ciebie?

Sosna91
04-12-09, 12:35
Wczoraj się rozpisałem troche ale jak to nasze kochane forum, gdy chciałem wysłac to była awaria. nie chce mi sie teraz za bardzo tego powtarzać ;p

wczoraj miałem teoretycznie bareczki ale pieruńsko mi się nie chciało i ich nie zrobiłem, przyszedłem o 14 i poszedłem w kime na 3h. myślę podzielić ćwiczenia z barków i dodać to jakis innych dni bo w czwartki średnio mi sie chce je robć tym bardzie jak mam jeszcze zakwasy po plerach.

dziś będą nogi i łapki, napisze co i jak później, siła ruszyła waga +2kg przez te 2 tygodnie zobaczymy dzis jak będzie, fajnie jakby do końca cyklonu te 95kg mieć, ssanie mam cały czas, i głodny jestem, jak wracam do domu to tylko lodówka ww ruchu ale to dobrze znaczy że działa ;]
wczoraj na noc zjadłem 250g twarogu tłustego bo niestety nie znalazłem chudego, ale myślę że teraz powinnno iśc na dobre, od czasu do czasu można.
napisze co i jak po treningu.

Sosna91
04-12-09, 17:44
kurde ale mi sie spać chce to szok, co jest ze mna Fallen?

od paru dni śpioch mnie łapie, w szkole mi sie spać chce, przyjdę do domu i teraz najchętniej bym się położył i ZzzZZzzZZ

ale wezme 2miarki ohydnego shocka mozę mnie rozbudzi.

oyster
04-12-09, 17:54
kurde ale mi sie spać chce to szok, co jest ze mna Fallen?

od paru dni śpioch mnie łapie, w szkole mi sie spać chce, przyjdę do domu i teraz najchętniej bym się położył i ZzzZZzzZZ

ale wezme 2miarki ohydnego shocka mozę mnie rozbudzi.

norma :) ja też ile bym nie spał to w budzie i tak na lekcji drzemię na ławce, przyjdę do domu to obowiązkowa kima na 2-3h... ot, taka senna pora roku :P

Wiki
04-12-09, 20:19
Sosna mam pytanie, bo nie śledzę na bieżąco. Co teraz łykasz?

1Matt
04-12-09, 20:20
Dextroze^^xD
Sosna nam powie dopiero na święta, jako prezent:P

Sosna91
04-12-09, 21:08
Sosna mam pytanie, bo nie śledzę na bieżąco. Co teraz łykasz?

zjadam resztki magazynowe, troche storma, troche shocka, troche mono troche CP, bcaa i co tam mam w szafeczce ;p

Sosna91
04-12-09, 21:27
skończyłem plecy i łapy ale ciezko było, w ogóle mysle ze od tego ze biore 2miarki shocka to za duzo i dziwnie sie czuje,

nogi jako tako, dzis bez progresji bo nie mialem motywacji. przy łapach bylo mi nie dobrze, miałem ochotę zwymiotować, usiadłem przy kompie i mowie pier*** nie koncze lap i tak nie rosna, ale po 5minutach uznalem ze sie nie poddam i łapy skonczylem choć i tak nie rosna to nie wiem po co ;]


jestem ostatnio senny, motywacji brak, jak przychodzi czas treningu wcale zapału na mej twarzy nie widać. nie wiem co jest. fuck ;<

fallenursus
04-12-09, 21:36
nogi/plecy/lapy...cos jeszcze? ty myslisz ze igf/gh/inse wbijasz ze trenujesz tak ostro? :)
niezle...zeby potem nie bylo zdziwka:P

Sosna91
04-12-09, 21:43
pomylilem mialo byś skończyłem nogi i łapy, nie wiem czemu napsialem plery, bo je mialem w srode.

kurde troche za duzo moze i trenuje szczególnie łapy ale chce zeby wreszcie urosły. a one nie chcą. i przez to nie mam motywacji, nie chce mi sie cwiczyć.

w niedziele bedzie klata-tric

mateohzp
04-12-09, 22:13
jak nie mozesz ruszyć łap to sproboj zrobić 9 serii jednego cwiczenia.. na mnie zadziałało.

Sosna91
04-12-09, 22:15
jak nie mozesz ruszyć łap to sproboj zrobić 9 serii jednego cwiczenia.. na mnie zadziałało.

i co seria proges? jak z powtórzeniami?

Napinacz01
04-12-09, 22:43
Sosna moze trening 3 dniowy? wiecej odpoczniesz, ;]

Sosna91
04-12-09, 22:49
właśnie musze jakiś trening zmienić bo mój mam od 1,5roku ;] tzn dużo sie pozmieniało, wiele ćwiczęń odeszło, inne weszły, inne powtórzenia cięzary ale schemat ten sam.
FBW jakos mi sie nie podoba, jakiś splitek wybiore i moze 3dniowy bo przy 4dniowym barków mi sie nei chce robic.

oyster
05-12-09, 00:30
Sosna, zapodaj swój trening na bica ;) ja 2 tygodnie temu zmieniłem swój i łapy poszły o 1cm do przodu ;] jak coś to pomogę

fallenursus
05-12-09, 00:55
damci nastepna rade zyciowa bo sie gubisz co chwila:)
napewno bedzie wiecej cykli.
na cyklu nie ma ze boli kurwa mac. nie ma zmeczenia, nawet po 4hr spania wstajesz i kurwa idziesz podnosic ciezary.odpierdolisz chociaz jeden trening na pol dupy. zapomnisz zjesc jednego posilku.odlozysz aeorby na ''potem''
TO KURWA WIEDZ ZE NIGDY NIE UROSNIESZ
cyklu nie mozna marnowac, odjebywac czeskie filmy mozna na offie.
nastepnym razem radze zaopatrzec sie w dobra apteke zebys nigdy nie chodzil zmeczony i bez energi.
to duuuzo pomaga :)

mateohzp
05-12-09, 08:25
i co seria proges? jak z powtórzeniami?

tak progres.. zaczynasz od malego ciezaru..
14-12-12-10-10-8-8-6-6
Może mało logiczne ale mi akurat siłę jak i wygląd bicepsa ruszyło..

karolak89
05-12-09, 09:18
Ja tam jak jestem ON to nawet nie pomyśle zeby sie opierdalać..
Budze sie rano i tylko myśle o tym zeby iść na siłownie jak najszybciej.

Sosna91
05-12-09, 11:26
we wtorek będzie bic z plecami to po plerach zrobie uginanie przedramion stojąc sztangą 9serii tak jak mateohzp napisał.
jedyne w sumie cwiczenie przy którym czuje pieczenie bo robie ja bardzo powoli, nawet przedramie piecze wtedy jak skurwy***. a kończę na 43kg\6reps zmniejszyłem troche wlasnie na rzecz poprawnej techniki.

Voice666
05-12-09, 11:48
Nie mam problemów z bicepsem, ale mój sąsiad kiedyś polecał mi coś takiego w jakiejś tam gadce:
Pierwsze co robisz to rozgrzewka, pózniej robisz tak 100% RMx1, 95%RMx1, 85%x2, na końcu robisz 3 serie z ciężarem, którym jesteś w satnie zrobić 15-20 powtórzeń.
Jaki jest tego sens? Pierwsze trzy serie mają na celu zniszczenie włókien mięśniowych ostatnie trzy mają na celu wpompowanie jak największej ilości składników odżywczych do mięśnia.
Osobiście bicepsa z plecami bym nie robił, pracuje on intensywnie przy treningu pleców, a człowiek ma tendencje do przesady i jak nim mocno pojedziesz jeszcze po plecach to możesz go zajechać bo to w sumie mały mięsień.

Sosna91
05-12-09, 11:51
jeszcze mam takie pytanie ale to dla lekarzy chyba ;]

może to że łapy słabo rosną być spowodowany tym ze w nocy śpie na rękach i ręce mi drętwieją. jakoś tak mi się wygodnie i co 2-3h budzę się żeby zmienić pozycję ale ręcę mam wtedy bezwładnie, nie mogę nimi ruszyć bo krew nie dopływała, dopiero po paru sekundach jak czuje ż krew płynie mogę ruszyć palcami i po minucie gdzieś ręką. fajne uczucie. i wtedy kładę się na drugą rękę i znów pare godzin i to samo ;D
biceps mam ładnie napompowany wtedy tak dziś w nocy zauważyłem bo krew dalej nie płynęła ;]

może to nie ma żadnego wpływu ale tak napisałem możę ktoś coś o tym wie.


p.s Voice669 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=10456) spróbuje tez tego, co do tego że z plecami to ja i tak robie jeszcze łapy w piątek z nogami. może za dużo tego wszystkeigo ale chce je ruszyć w końcu, bo idzie w nich siła ale rozmiar nie, jedynie definicja miesnia jest okej i wygląda na trochę większa niz jes.t

Sosna91
05-12-09, 13:01
Vast Vision Feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=jZykAeZecDk

coś dla miłośników tego gatunku, stara ale bardzo mi się podoba ;]

KowalX
05-12-09, 14:21
jeszcze mam takie pytanie ale to dla lekarzy chyba ;]

może to że łapy słabo rosną być spowodowany tym ze w nocy śpie na rękach i ręce mi drętwieją. jakoś tak mi się wygodnie i co 2-3h budzę się żeby zmienić pozycję ale ręcę mam wtedy bezwładnie, nie mogę nimi ruszyć bo krew nie dopływała, dopiero po paru sekundach jak czuje ż krew płynie mogę ruszyć palcami i po minucie gdzieś ręką. fajne uczucie. i wtedy kładę się na drugą rękę i znów pare godzin i to samo ;D
biceps mam ładnie napompowany wtedy tak dziś w nocy zauważyłem bo krew dalej nie płynęła ;]

może to nie ma żadnego wpływu ale tak napisałem możę ktoś coś o tym wie.


nie ...
choć stres ma wpływ na ramiona ;)
kombinowałeś z treningiem ramion może 2x tydzień Ci nie służy
ps.
od dawna się tak budzisz w nocy ,bo to trochę dziwne budzić się co 2-3h
wygląda mi to na nadmiar cynku i zaburzenia krążenia,ale mogę się mylić
nie czujesz się osłabiony?

Sosna91
05-12-09, 14:25
no cynku brałem do nie dawna jeszcze 90mg\ed teraz troche mniej, czasem 60mg a czasem tylko 15mg.

osłabiny sie czuje i z brakiem chęci do wszystkiego, w szkole senny, na siłce średnio mam zapał.
a w nocy sie budze ale zaraz usypiam, często patze wtedy tez na zegarek i obliczam ile jeszcze mam jeszcze godzin spania ;]

KowalX
05-12-09, 14:27
no cynku brałem do nie dawna jeszcze 90mg\ed teraz troche mniej, czasem 60mg a czasem tylko 15mg.

osłabiny sie czuje i z brakiem chęci do wszystkiego, w szkole senny, na siłce średnio mam zapał.
a w nocy sie budze ale zaraz usypiam, często patze wtedy tez na zegarek i obliczam ile jeszcze mam jeszcze godzin spania ;]

przy okazji duże ilości powodują problemy z przyswajaniem żelaza i innych pierwiastków


wywal na jakiś czas cynk

fallenursus
05-12-09, 14:30
mysle ze masz urojenia ze ci bic ine rosnie dlatego sie stresujesz i dlatego masz te ww problemy.Cynku nigdy nie jadlem wiec sie nie zapoznalem z nim blizej. ta bombka tego nie spowodowala na 100%, no chyba ze jestes jedynym przypadkiem :)

Sosna91
05-12-09, 14:43
to będę brał tylko 15mg bo tylko go jest w tym komplexie witamin z olimpu a je jednak chciałbym na razie brać ;] w ogołe zauważyłem znaczącą poprawę cery na razie ;] z tego sie ciesze, dlatego wypadało by na jakiś basket uderzyć z gładką cera :D
nie no żartuje teraz dopiero na sylwku sie bede bawił.

dziś mam DNT ale pobawię sie na woreczku trochę, po rozciągam, na rękach po stoje itp

chce umiec jak ten kolo http://www.youtube.com/watch?v=09p7BpB9eJE
kozak koleś, zobaczcie jegoo inne filmy, plery i łapy ma wyjebane. a do tego niezle nogami macha ;] ale fakt gość niski.

Sosna91
06-12-09, 16:22
dziś klatka tric. odczuwam ból którego nei moge określić po prawej stronie, troche triceps, motyle plecy, tak promieniuje jak ruszam ręką ale na prawde dziwny ból, nie powininen mi przeszkadzać ale nie wiem z którego mejsca sie wydobywa.

fallenursus
06-12-09, 17:27
rozgrzewaj dlugo lokcie

Sosna91
06-12-09, 22:12
głódny jestem, jem i jem i głodny jujz nawet mam w dupie ze ta godzina i wszamałem jakiegoś łakotka ;p

fallenursus
07-12-09, 21:46
szamaj szamaj,nie zaluj sobie idzie zima..a tu zaraz koniec bomby :) na koniec zawsze sie daje czadu:P

Sosna91
07-12-09, 22:52
szybko leci, koniec bliski ale zawszę można rozbroić kolejną ;]

D3
07-12-09, 23:29
Sosna, na jakim Ty jesteś cyklu, możesz mi odświeżyć pamięć?

Sosna91
07-12-09, 23:30
Sosna, na jakim Ty jesteś cyklu, możesz mi odświeżyć pamięć?

tak se z Fallen'em pleciemy głupoty ;p

Sosna91
08-12-09, 22:23
kurde byłem dziś u kumpla na siłce no i wiadomo jak to jest, pogaduszki w wreszcie zamiast plerow i bica było troche bica, pare serii i teraz nie wiem czy jutro zrobić ten trening porządnie czy nie. czy nie bedzie za dużo bo w piatek sam nogi i łapy. a w czwartek barki i kaptry.

kolejny ból to to że ze starymi sie troche nie rozumiem i przez to na złosć jest tylko bialy chleb nie ciemny i wędliny, 0 twarogów, serków, tuńczyków i jest problemm bo ile jajek moge zjeść dziennie. dziś na pewno zjadłem bardzo mało protein i bardzo nad tym ubolewam a jest spłukany jakieś drobne znalazłem jutro kupie moze z puszke twarogu albo tuńczyka :( lipa lipowska

p.s waga +2,5kg

Sosna91
08-12-09, 22:35
nie moge juz edytowac ale dodam ze ogólnie z wyglądałem jest fajnie, nie zalewa mnie, tyko brzuch jak siedzę sie duży mi wydaje ale jak wstane i napne go widac prawie 6pak :D 4mocno zarysowane :D

no i łapa troche ruszyła wkońcu +1cm bez pompy na pompie nie sprawdzałem ale w sumie na pompie moze miec tyle samo ważne żeby normalnei była duża ;]

Sosna91
09-12-09, 21:09
http://img704.imageshack.us/img704/1218/121212l.jpg

taka fotka bez pompy ;p jak zrobie w piatek moze na pompie to dam wyrażniejszą ;p

Dementor
09-12-09, 22:38
Oby faktycznie była wyraźniejsza bo na tej fotce nic nie widać (za ciemno:)).

D3
09-12-09, 22:39
Sosna, ciemniejszego zdjęcia to się nie dało? Mogłeś jeszcze zrobić swoje odbicie w "zafajdanym" lustrze i byłby komplet :-D

1Matt
09-12-09, 22:41
sosna a gdzie maska?:D:D masz mniej więcej taki BF jak ja czyż nie?:)
tylko ty cholero jesteś wysoki:D ja przy Twojej wadze to bym był krowa:P
daj jasne fotki:)

Sosna91
09-12-09, 22:51
właśnie myślałem nad ciemniejszym :D nie razi was w oczy?

bo tak fotka tak z nudów ;p bez pompy na pompie dam jaśniejsze ;D

Matt nie wiem jaki ty masz :D generalnie nie mam dużo fatu bo nie łapię go za szybko, odrobinę na brzuchu i to wszystko.

i moje lustto nie jest ufajdane ! nie bawcie sie w moją starą D:

no waga lekko ponad 94kg.

1Matt
09-12-09, 23:07
Sosna ty masz sklerozę, dawałem Ci fotki na gg:P co ty za koks bierzesz, że na pamięć rzuca?:D

Sosna91
09-12-09, 23:21
Sosna ty masz sklerozę, dawałem Ci fotki na gg:P co ty za koks bierzesz, że na pamięć rzuca?:D

to ja mam Twoje gg? ;>

Hermann
09-12-09, 23:36
Sosna czego Ty sie chłope wstydziśz dawaj konkretne foty lak Jaca.Na tym negatywie bark i biceps fajny. Reszte słabo widać

Sosna91
09-12-09, 23:40
ale Jaca jest większy :(

dam sporo fot w dobrych pozycjach za moze tydzień już do foto galery to było tylko z nudów ;]

1Matt
09-12-09, 23:45
sosna nie marudz:P kompleksiarzu jeden;]

Hermann
09-12-09, 23:47
Sosna dzieli was 9 lat różnicy wieku. Jacek jest mistrzem ale pomyśl co Ty możesz osiągnąć przez 9 LAT!!!!

STINGER
10-12-09, 07:45
ale Jaca jest większy :(

dam sporo fot w dobrych pozycjach za moze tydzień już do foto galery to było tylko z nudów ;]


Trzymam Cie za słowo Sosenka :D

kubaCK
10-12-09, 12:18
Jacek jest za duzy wpadam w komple:evil:ksy, nie mowmy o nim!

fallenursus
10-12-09, 21:54
dam sporo fot w dobrych pozycjach jutro już do foto galery to było tylko z nudów ;]

no i kurwa zie te foty draniu?:twisted:

Hermann
10-12-09, 22:05
Fallen jeszcze mamy 2 godziny napewno zaraz da.

Sosna91
10-12-09, 22:06
hehe Fallen nie oszukuj i jak mnie cytujesz to nie zmieniaj co pisałem :D
jakoś w przyszłym tygodniu, a moze jutro kto wie ;p
bo dziś sie troche jakby słabiej czuje, musze jutro kupic 20g witaminy C i szamac ale zuważyłem ze zawsze jak biore krete mono to mnie choroba chce dopaść, wrrr

Sosna91
11-12-09, 17:02
troche zmulony jestem i śpiący ale nie dam sie! rano wzialem 4g Wit C a teraz przed treningiem 2miarki shocka, 600mg tauryny i 192mg kofeiny + jeszcze 1g witC oraz główkę czosnku jak to mnei nie pobudzi to biore się za szachy.

Sosna91
11-12-09, 20:03
łoo skatowałem sie na treningu, 2 fotki machnąłem przy okazji ale nie wkleje ich dziś bo zamiast ogladac pudziana to bedziecie podziwiac moje foty :D

Aponax
14-12-09, 11:50
Sosna , cos relacja zanikla ?? Grypsko dopadlo i Ciebie ?? I gdzie te zdjecia w pozach obowiazkowych ? - dawaj jakies nowsze ( te w foto gallery widzialem , ale obowiazkowo nogi pokazuj).

Sosna91
14-12-09, 13:51
a bo i tak nikt nie czyta ;]

generalnie osłabiony troche byłem w piątek ale trening nóg i łap zrobiłem, choć od tego co pisalem wyżej tauryny, kofeiny, shocka, witC, czosnku mialem dzwiny stan ale dokończyłem.

przez weekend brałem 4g\ed wit C teraz jest lepiej ale mam katar i mnie wkurza.

wczoraj miałem mieć klatkę-tric ale niestety miałem dużo nauki i nie mogłem, wieć przełozyłem na dziś choć dziś podobna sytuacja ale te 2h moze uda mi się poświęcić,


Aponax chciałeś nogi to masz w pozycji obowiązkkowej ;] a konkretnie uda ;D
http://img19.imageshack.us/i/20091212339resize.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/2079/20091212339resize.jpg

w sobotę zjadłem z 0,5kg bo matula kupiła tanio 4zł\kg.

Aponax
14-12-09, 13:59
hmm , w czym to zrobiles ?!?! aż chce sie jesc - ja aktualnie bez zadnych sosow i tak dalej , wszystko gotowane - masa czystej jakosci bez zbednych rzeczy. No czasem poleje takim sosem nisko kcal , ale nie czesto bo strasznie drogi ,a tym bardziej ze musze zamawiac bo w mojej okolicy nie ma :].
A to ze nikt nie czyta to musze Cie zdziwic , czytam twoja relacje caly czas , jako cichy widz ale czytam :].

Ehh ja jade od 5 dni na witaminie C 5g i na antybiotykach i kurna nic nie poprawia sie , jutro jade na kontrol :rockon:.

fallenursus
14-12-09, 15:01
Aponax co wbijamy?
Ja jadena twojej diecie starej
Juz mam kurwa paczkow dosc.........

Aponax
14-12-09, 15:14
dlaczego by nie :] , tylko tak za tydzien jak wyzdrowieje :yawn: . Wbijemy do sosny na chate i pojemy wkoncu troszke - btw. ile ja bym dal aby mi kobieta robila jedzenie , no albo chociaz mama:errf:.

fallen a jadles te "oponki" z czekolada heh - najlepsze. Albo ciasto francuskie albo gofry :(

Voice666
14-12-09, 15:19
Ciasto francuskie rulezzzz clap

fallenursus
14-12-09, 18:23
http://www.timhortons.com/ca/images/general/donuts-landing666x209en-fr-us.jpg
a zgagi to tak straszne ze trudno opisac, ale jestem twardy i wcinam dalej!

Aponax
14-12-09, 19:25
ten czarny na 1 planie mnniiiaaam :( . A na zgagi dobra jest zimna woda (lekko schlodzona) sprobuj ukoi to na chwilke :]. Albo mleko tez pomaga - ale mleka nie polecam :].

Sosna91
14-12-09, 20:26
na zgage soda oczyszczona :D

jestem po treningu, jest dobrze siłą jeszcze idzie. i fajnie mi sie nawet cwiczyło,
zjdałem kuraka po treningu, ale głodny jestem caly czas, zaraz ide robic omleta z 4 jajek + 4łyżki mąki, do tego dzęm na wierzch <mniam>

Hermann
14-12-09, 23:50
Mam nadzieje że jutro napiszesz więcej wałkoniu i ŻARŁOKU!!!

Sosna91
18-12-09, 22:08
miałem więcej tu nie pisać ale....
co się rozpisze wieczorkiem i chce wysłać to akurat awaria forum. i tak co dzień.

generalnie cały czas nic mi sie nie chce. nogi dzisiaj słabo pojechałem, już miałem brać sie za siłke ale mowie położe się na 1minute, no i jak sie położyłem tak spałem 2h, wstalem o 19 i odczuwałem brak normalnego żarcia tzn, cały czas tak w miare na godzinę patrzyłem, i to twaróg chudy bez cukru i bez smaku bo nic nie dodaje ale jem, to tuńczyk którego tez nie lubie. wieć się wpieniłem i wziałem normalne kromy białego chleba z pasztetem wszamałem i pomidorkiem. koło 20:30 postanowiałem cwiczyc ale bez shocka i tak jakoś o innej godzinie niz zwykle to jednak lipa, nie chciało mi sie jak nie wiem.

generalnie leje na to, w drugi dzień świąt na impreze uderzam, a pozniej sylwester, nie robie przerwy, przez swięta jako tako będę cwiczył ale od stycznia zacznę pełną parą (tak sobie myślę) w sumie łapy i tak protezy to co mi da czy je cwicze czy nie.

lipa lipowska.

fallenursus
18-12-09, 22:17
pasztet dobra sprawa sam go wlasnie szamalem.

Hermann
18-12-09, 22:40
A próbowaliscie pasztet ze sliwką? Pycha węgierki w srodku.

fallenursus
18-12-09, 22:41
soga za przypomnienie o sliwkach, musze kupic suszone do bigosu...

Sosna91
18-12-09, 22:58
ja dodałem dzem śliwkowy matuli roboty do twarogu przed chwilą i wszamałem.

Sosna91
29-12-09, 17:15
wczoraj miałem klatke tric trening wreszcie porządny, przerwy dosć krótki i zmniejszyłem ponad 10kg ciężar na każdą serie ale robiłęm bardzo powoli, opuszczałem ok 2,5-3sekudny i podnosiłem ok 1,5-2sekudny, wchodzi pięknie ;p dziś po raz pierwszy mam zakwasy nie tylko w klacie i tricepsie a i w motylach ;] tricepsy tez zwykle tak nie były zakwaszone. a zrobiłem na nie tylko francuza stojąć i i leżąc do czoła.

Paker666
29-12-09, 18:46
No Sosna wreszcie coś napisałeś w tym dzienniku treningowym :)

Sosna91
31-12-09, 15:39
http://img130.imageshack.us/img130/5594/8830ca83be.jpg

Kreta
31-12-09, 15:59
Wzajemnie ;]

Sosna91
03-01-10, 17:57
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24154&page=9

Sosna91
08-01-10, 16:34
http://img37.imageshack.us/img37/4633/20100105512resize.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/570/20100105511resize.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/8744/20100105510resize.jpg

Wiki
08-01-10, 16:50
nieźle wygląda, a na czym smażysz ;P?
co to za pacia a omlecie? dżemik?
ja chcę już masować:pray:

Sosna91
08-01-10, 16:53
4jajka
4łyszki mąki przennej
garść płatków kukurydzianych zgniecionych ręką ;D

smarze na oleju a co ;]

i na to duzo dzemu śliwkowego wlasnoręcznej roboty,

p.s nie sole ani troche ;]

D3
08-01-10, 18:02
Sosna ile będzie trwała Twoja relacja z cyklu? Bo koksisz tutaj niemiłosiernie :P

Sosna91
08-01-10, 18:27
przeciez jest napisane w tytule.
[1409r-2610r] wiec jeszcze troche ;]

fallenursus
08-01-10, 20:34
chyba ze wyskoczy 3ci syf tym razem za uchem to koniec.

fallenursus
08-01-10, 20:59
rodzice sie nie patrza na ciebie glupio jak robisz foty zarcia? bo na mnie mloda jak na debila....

Sosna91
08-01-10, 21:04
hehe robie jak nie widzą ;] nikt nie widzi ;D

dzis lekko nogi i wreszczie barki i kaptury zrobilem po miesiecznej przerwie. sila spadła masakrczynie ;] ale nie zalezy mi tak na niej. byle do ferii bo mysle w ferie troche lepiej szamać i urosnąć ;D

Sosna91
09-01-10, 17:51
http://img707.imageshack.us/img707/4201/20100109520resize.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/8711/20100109519resize.jpg


łoo wstalem o 10tej, wszamałem 4parówki z ketchupem i majonezem ;] a co ;]

o 13 spagettii
o 14 druga porcja spagetti ;D
o 16 trzecia porcja spagetti ;D bo je uwielbiam ;D

o 17stej ryba, kapusta ziemniaki ;]

pełny jestem chyba na worek pojde po uderzać ;]

o 20stej wypije białeczko na mleku :) bo jajek mi sie juz dzis nie chce.

http://www.srandaweb.com/pic/cervenec/2/1714.jpg na zachętę bo konkurencyjny temat został odnowiony ;D

sts
09-01-10, 18:02
gdzie te cycki???? ;D

oyster
09-01-10, 18:12
Sosna widać lubi Tereski :lol:

fallenursus
09-01-10, 20:13
on tak specjlanie puscil scieme o cyckach zeby ludzie wlazili i nabijali wizyty...u mnie w relacji jak wiecie cycki sa.

fallenursus
09-01-10, 21:10
taksie pacze na te spaghetti i dochodze do wniosku, ze tak wcale nie ma miesa. Jak tego nie zmienisz to wiesz ze chooy babki szczeli i choinki nie bedzie?u know what i mean

Sosna91
09-01-10, 21:58
dostaleś soga niechcący ;p bo coś szybka odpowiedz szwankuje.

wiem ocb ;] mięso jest spokojnie ale ja robie troche inaczej i zamiast najpierw kluski a na to mieso to robie odwrotnie ;] i nawet nie wymieszałem dobrze, bo na koncu wole jesc najlepsze ;]

jeszcze teraz bym zjadł ale do jutra sie wstrzymam ;]

ugotowalem sobie do picia kompot z suszu, tez daje rade ;]

jaca666
09-01-10, 23:07
Sośniak a gdzie masz ta swoja machinę co w kuchni stała i mogłeś jeździć i jeść....??? :)

grochos
10-01-10, 09:32
NIE BEDZIE CYCKOW NIE BEDZIE ODWIEDZIN ... haha:)

Sosna91
10-01-10, 15:18
poranek o 10 i wszamałem na śniadanie spagetti ;] bo kurde zostalo to sie zmarnowac nie moze ;]

o 13:30
rosół
no i schabowy, ryż, kapusta,

Fasola jak widać już się gotuje, wczoraj suszu zrobiłem i bedzie git, wszame po treningu. na deser po obiedze zjadłem budyń ;] a co ;]
http://img189.imageshack.us/img189/1665/20100110522resize.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/4685/20100110524resize.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/1666/20100110523resize.jpg

Jaca już nie mam :( musze sobie radzić bez :( ;]

no i na koniec cycki jakich u Fallena nie znajdziecie.
http://img.interia.pl/facet/nimg/p/h/Goraca_sesja_Jordan_3389221.jpg

fallenursus
10-01-10, 16:44
ona musi miec wade kregoslupa z tymi cykami...

p.s bedziesz pierdzial po fasoli.

Sosna91
10-01-10, 18:39
bla bla Fallen nie zazdrośc jej cycków ;] jej kręgosłup ;p

co do fasoli fakt, ale I like it ;]

po trenigu fasola na suszu i ryż,

http://img25.imageshack.us/img25/3020/20100110531resize.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/196/20100110532resize.jpg

skład:
susz, fasola ryż. - 150g fasoli 50g ryzu ;] 500ml suszu ;]

http://c.wrzuta.pl/wi1331/1c88126700046d5d452a882a/0/goraca%20laska%20%5Bhot%5D%20%20%20%28%27_%27%29e0

i pamietaj! w konkurencyjnej relacji nie znajdziesz tylu rzeczy co u mnie. fotki dań, przepisy, skłądniki, gorące laski, to tylko cześć z tego co możesz tu ujrzeć.

bulitto
10-01-10, 18:47
znowu chujowe jedzenie jakieś, pierwsze cycki spoko tylko babka ma qtasa, a druga nie ma qtas ale i cycków eheh :)

Sosna91
10-01-10, 18:49
znowu chujowe jedzenie jakieś,

nie ma wyglądać ;] ma klepać ;]

bulitto
10-01-10, 18:52
klepnie to Ci okrężnice...

grochos
10-01-10, 19:28
sosna idz na marketing :)wierz jak przyciagnac ;) apropo danie kiepsko wyglada ale skoro dziala i smakuje to czemu nie :P

Bull2
10-01-10, 19:44
wszystkie moje byle dziewczyny wstawiasz, moglem ci nie dalwac tych fotek ... a co do zarcia to podziwiam ze chce ci sie to robic

fallenursus
11-01-10, 06:02
.. a co do zarcia to podziwiam ze chce ci sie to robic
wierzysz w to?:twisted:

Bull2
11-01-10, 16:42
pewnie babcia robi wnuniowi :P jedz wnuniu urosniesz :P

Sosna91
11-01-10, 16:54
a co z za problem ugotować ryz, budyń czy fasone? albo susz? gorąca woda i wrzucić suszone owoce? fakt schabowe juz nie moja brożka ale reszta ;]

bulitto
11-01-10, 17:15
prawda taką padake to każdy leszcz zrobi, ale z tym schabowym to byś sie nie przyznawał.

P.S
Powinno być tak, za dobre odpowiedz sog a za lipe -sog...

fallenursus
11-01-10, 17:21
Sosna oszukuje, babcia robi papu, to nie fair. a ja sie sam mecze, no ale satysfakcja wieksza :P

Hermann
11-01-10, 17:33
Fallen a od czego masz MŁodą? Czyżbyś był pantoflarzem co to kobitkom sniadanko do łóżka podają he he?

bulitto
11-01-10, 17:38
wiadomo, że sam zrobi lepszą szame :)

Sosna91
11-01-10, 17:41
prawda taką padake to każdy leszcz zrobi, ale z tym schabowym to byś sie nie przyznawał.

P.S
Powinno być tak, za dobre odpowiedz sog a za lipe -sog...

leszcz nie okresla tego jaką kto ma zdolnośc do gotowania ;]

co do sogów to tylko początkujący zwracają w ogóle na to uwage, wyrośniesz z tego.

bulitto
11-01-10, 17:56
ja nie jestem początkujący i nie obchodzą mnie moje sogi, ale twoje :) leszcz kulinarny to właśnie...

p.s.
do paru tematów ty musisz jeszcze podrosnąc

Sosna91
11-01-10, 18:07
po 1. ja nie obrażam Ciebie więc Ty nie obrażaj mnie, prosta logika i troche szacunku. nie odpowiada to nei wchodzisz proste,
po 2. ja nie zakładam tematu jak dawkować mete jak co nie którzy ;] http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18041
po 3. rzekomo ja jestem leszczem kulinarnym, ciekawy jak Tobie to idzie skoro jesteś tak zalany ;]

po 4. nie spamuj mi juz jak nie masz w moich relacjach nic sensownego do dodania.

D3
11-01-10, 18:12
Sosna jak tam łapa? ruszyła czy stoi w miejscu?

bulitto
11-01-10, 18:16
1.przecież Cie nie obrażam
2.lepiej zapytać bo ja chciałem brac mniej tej mety bo myślałem,że na początek tak lepiej ale sie nie znam wiec sie mylilem,a i tak jej nie wziołem...
3.ja po roku też nie byłem zalany, polecisz masą dłuzej tez sie podlejesz
4.sensownie przemawiam i bede robił co chce

Sosna91
11-01-10, 18:27
słowo leszcz jest dla mnei obraźliwe. dobra mniejsza

narg łapa moze poszła ale minimalnie, nie wiem co z nią jest. wszystko rosnie ładnie a ona nie, ale leje na to.

Sosna91
11-01-10, 18:41
ale na wyprostowanej juz tak fajnie nie wyglada, kumpel jedzie tylko klate i lapy od gim i powiem Ci ze wlasnie styl disco mu sie udał. klata zajebista, waga nie wielka ale przy 180cm łapka 44cm i 0 fatu tzn wiadomo zawsze jest troche ale genetyke tez ma do nich dobrą. i wlasnie w koszule wyglada zajebiscie ;]

Sosna91
11-01-10, 19:08
wiesz co tak go podejrzewałem o to bo nikt sie nie przyzna ale niczym, tez bym chetnie wzial cos co podziala mi tylko na łapy ;] plecy ma płaskie, nogi chudzituke ale klata duza no i łapy to genetyka i suple ale kto go tam wie w tyłek mu nie zagladalem ;]

Hermann
11-01-10, 19:09
Sosna Ty jestes wysoki i dlatego wydaje ci sie że powinieneś miec grubsze łapy. Pomału aby tak dalej. Jedz, trenuj, pisz, dawaj foty lasek, nie przejmuj sie.Łapa super.

fallenursus
11-01-10, 19:45
tyci tyci..synthol

Sosna91
11-01-10, 19:46
na pewno nie ;]

fallenursus
18-01-10, 22:57
http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2009/2/18/128794545840443620.jpg

Sosna91
18-01-10, 23:07
od dziś porządnie bawimy sie w żelastwo, o co chodzi Fallenowi nie wiem ;D

generalnie zaczynamy porządnie jeść i ćwiczyć i podjadać dextroze, licze ze masa w końcu pojdzie.

Micek185
18-01-10, 23:12
dietkę rozpisasłeś czy na wyczucie lecisz? masuj masuj bo konkurencje masz coraz większą!:twisted:

Sosna91
18-01-10, 23:23
na wyczucie, nie dla mnie wyliczanie bo lubie duzo zjeść, a tendencji do fatu nie mam, łapie go bardzo mało.

fallenursus
18-01-10, 23:23
no przeciez pisze ze sa cygara.

D3
18-01-10, 23:24
na wyczucie, nie dla mnie wyliczanie bo lubie duzo zjeść, a tendencji do fatu nie mam, łapie go bardzo mało.


Sosna, może Armageddon vol.1 albo i nawet vol.2? :happy:

Sosna91
18-01-10, 23:28
na razie normalny trening na łapy jade, po dextrozie powinno je ruszyc ;]

D3
18-01-10, 23:32
na razie normalny trening na łapy jade, po dextrozie powinno je ruszyc ;]


Kpisz czy o drogę pytasz? :lol:

Sosna91
18-01-10, 23:42
nie no pare supli mam do tego ;p

fallenursus
18-01-10, 23:49
ja bym na twoim miejscu jutro zrobil nogi. to ine jest zart.

Sosna91
18-01-10, 23:49
http://static.blogo.it/softblog/adriana-malkova/adriana_malkova_04_01.jpg

konkurencja jeszcze nie spi, i choć panienki ma słabe to wstawia opisy żarcia wiec musimy sobie jakoś radzić.

Koktajl ogórkowy wzmacniający odporność: Szklanka kefiru, 1 średni ogórek, 1/2 ząbka czosnku, łyżeczka szczypiorku. Zmiksować ogórek z maślanką, czosnkiem (wyciśniętym przez prasę). Posypać szczypiorkiem. Ta kombinacja składników wspomaga pracę układu odpornościowego. Bakterie probiotyczne wzmacniają barierę odpornościową przewodu pokarmowego, czosnek zaś ma silne działanie bakteriobójcze.

p.s co do nóg, zobaczym jak rano bede sie czuł., moze i faktycznie bo w piatek ostatni ich nie zrobiłem.

fallenursus
18-01-10, 23:55
ogorka pokroj i na oczy daj bo cos te lachony masz smetne chyba zmeczone slipka i niedowidzisz....anie jakies koktajle...

jaca666
19-01-10, 09:08
E no Sosniak panienki co raz lepsze wstawiasz,jeszcze trochę i trafisz w mój ideał kobiety więc chyba zacznę śledzić Twoją relacje...
A co do tej ciemnej strony mocy to witamy,witamy...

grochos
19-01-10, 20:30
sosna a czy to ty przypadkiem nie mowile ze dextroza to syfffff........ ???? :( ja juz nic nie wiem...

Hermann
19-01-10, 20:43
Sosna a ja wyczytałem na którymś forum że dextroza to nic innego jak glukoza kupowana w zwykłych sklepach. Podobno różni sie tylko ceną i opakowaniem. Ciekaw jestem twojej opinii i innych chłopaków którzy tu zaglądaja.

Kreta
19-01-10, 21:14
przecie on chopy z dextroza swiruje chyba;p cos mocniejszego zarzuca:whistle:

fallenursus
19-01-10, 21:38
dextro domiesniowo czyni cuda w kieleckim. zobaczycie sami.

kubaCK
19-01-10, 21:48
u nas w kieleckim jak wbijasz wode po parowkach to dopiero tur sie robisz:whistle:

bulitto
19-01-10, 22:18
wal sobie tą dextroze i najlepiej wchodzi słodzona :) ale spageti popraw np.
http://img139.imageshack.us/img139/2275/p150110155501.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/8249/p1501101519.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/233/p1501101518.jpg

Sosna91
19-01-10, 22:18
bo ja mam dextroze black edition.

Śniadanko
10:00 omlet - 4jaja, 4łyzki mąki. garść płatków kukurydzianych, garsć owsianych, garsć słonecznika

13:30 - krupnik na ryżu + buraki ziemnkani i udko z kuraka,

16:00 - ok 40g białeczka ostrowii

19:00 - 140g tuńczyka + 2kromki chleba własno pieczonego

22:00 - 250g twarogu chudego + łyżka miodu.


http://c.wrzuta.pl/wi3376/f3b90a25001e73cc49b38e98/0/176%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

i pamietaj, takiej relacji nie znajdziesz nigdzie, nie daj sie zwieść fałszywym obietnicom w konkurencyjnym temacie.

Hermann
19-01-10, 22:21
Kuba woda z parówek ale gruszką od lewatywy he he. Laseczka też piękna.

fallenursus
19-01-10, 22:22
strasznie tempy ryj...homonto i na pole
wyglada na jedna z tych co stoja przed drzwiami i sie zastanawiaja co robic bo pisze ''ciagnij''

mtm
19-01-10, 22:26
Szmula nieciekawa z twarzy , nie popisałeś sie sosna tym razem :twisted:

Hermann
19-01-10, 22:30
E tam brac sie obaj za żelazo a nie tylko żarcie i towary. Żarłoki i ruchacze he he.

Sosna91
19-01-10, 22:32
Bonus na dzis
http://media4.mojageneracja.pl/oipyeuuruy/mediumjx9mf65647cec6c206b6296909.jpg

i nie mówić że wujek Sosna zły.

Paker666
19-01-10, 23:27
Wujek Sosna dobry zwłaszcza po ostatniej fotce:D
Powodzenia na cyklu na dextrozie :D

Sosna91
20-01-10, 18:24
to jest BWM bo bo mozna poznać bo podświetleniu w rogu, w BMW wielu modelach tak jest.

http://a.c9.fotka.pl/041/165/41165398_640.jpg

musialem ich wstawic bo mnie rozbawili. a najbardziej podpis.]

dziś były plery i bic
trening po raz pierwszy w życiu w godzinę się wyrobilem a zwykle 2h ;] ale przerwy krótkie ;] ide cos zjesc.

bulitto
20-01-10, 18:46
niezłe bydlaki hehe a ten w żółtej to miejscowy rekin, ryli wirażka

mtm
20-01-10, 18:47
Waszka G sie chowa :nerd:

Hermann
20-01-10, 19:31
Ekipa Muchomorków ze starszaków przedszkolnych.

fallenursus
20-01-10, 20:58
ten z palka to Scooter

jaca666
20-01-10, 22:03
Ale pozamiatałeś...mało nie jebnąłem na podłogę :)

ghetto
20-01-10, 22:43
ta laske to z aushwitz wypuscili chyba....no ale z twarzy konkretna co do BMW to e46

Bull2
20-01-10, 23:31
ta laske to z aushwitz wypuscili chyba....no ale z twarzy konkretna co do BMW to e46

skoncz juz lepiej

ghetto
21-01-10, 14:48
skoncz juz lepiej

hmm..bo?

kubaCK
21-01-10, 14:57
hmm..bo?

bo jestes gupi! :knockout:

ghetto
21-01-10, 15:04
konkretny argument...nie ma co...w komenatarzu chodzilo mi o to ze w tali laska ma troche za malo cm... a Ty wyzywasz odrazu...za daleko masz do mozgu ze nie mozesz normalnie odpisac?


edit: http://www.focus.pl/uploads/pics/cathe_jung_1.jpg rekord guinessa w najwezszej tali 38,1 cm

koniec spamu

wujek.maciek
21-01-10, 17:05
http://www.focus.pl/uploads/pics/cathe_jung_1.jpg rekord guinessa w najwezszej tali 38,1 cm

OMFG!!!

jak to w ogole mozliwe:knockout: masakra jakas, a gdzie narzady wewnetrzne??

pozdro

michal_f
21-01-10, 17:54
jak to w ogole mozliwe:knockout: masakra jakas, a gdzie narzady wewnetrzne??


w photoshopie wszystko jest mozliwe :lol:

niewula
21-01-10, 18:07
no niestety ale na prawde jest taka baka
http://www.youtube.com/watch?v=hrx3jgqJy1E&feature=player_embedded

Sosna91
21-01-10, 21:24
moge wiedzieć czemu spamujecie mi w relacji? ;>

dzis były barki kaptury,

trening u kumpla wiec troche sie przedłuzył, po raz pierwszy od bardzo dawna troche na atlasie sie pobawiłem, w sumie fajna zmiana. jutro nogi zobaczymy jak bedzie.

fallenursus
21-01-10, 21:41
jak by byla powazn.aa relacja to by byly powazne komentarze.....

D3
21-01-10, 21:52
LOL, Sosna dostales zj***e od fallen'a. Czas zaczac szykowac tylek! :-D

burn
21-01-10, 22:00
Fallen będzie robił dziub-dziub igiełką ?

Sosna91
21-01-10, 22:36
ej i znów zaczynacie ;] jutro napisze więcej co i jak z treningu itp bo dzis mi sie nie chce ;]

Hermann
21-01-10, 22:39
Sosna Ty na kaptury ciągniesz sztange przodem czy za sobą?

Sosna91
21-01-10, 22:43
ja cały czas kombinuje wiec jednego tygodnia robie z przodu, drugiego z tyłu, a trzeciego zmieniam co serie, przód tył przód tył. z tym ze zmieniam cały czas liczbe powtórzeń, szybkość i ciężar bo rzadko trzymam się jakiejś regułki 12-10-8-8 czy jakos tak ;]

D3
21-01-10, 23:48
Sosna, niech Twoja relacja będzie inna i zamieszczaj zdjęcia gołych facetów! LOL

Sosna91
22-01-10, 00:08
Jak Was to kręci to są strony poświęcone temu ;]

i postarajcie sie pisać jak coś na temat.

D3
22-01-10, 00:16
Ostatnio próbowałem robić szrugsy właśnie ze sztangą z tyłu (ale na maszynie Smith'a). O dziwo fajnie mi się robiło! Ostatnio jak to robiłem to jakoś nie czułem w ogóle tego ćwiczenia, możliwe, że niepoprawnie technicznie je wykonywałem.

Sosna, na jakiej suplementacji obecnie lecisz?

Sosna91
22-01-10, 00:19
Sosna, na jakiej suplementacji obecnie lecisz?

Dextroze Power ;] a do tego wszystko co mam w pułce odpowiednio dobrane,

CP, Mono, Storm, Shock, WPC, BCAA XTRA i troche tego jest, zjadam resztki magazynowe ;p

fallenursus
22-01-10, 00:20
Sosna, na jakiej suplementacji obecnie lecisz?

http://img37.imageshack.us/img37/6632/kuma2a.jpg

D3
22-01-10, 00:20
Znaczy, że co z tym robi fallen? Topi w wysokiej temperaturze i wstrzykuje sobie w udo? :-D

Sosna91
22-01-10, 00:23
znów schodzicie z tematu ;] ide spać. rano ma tu być porządek. bo będę zły i ustawie Was do kąta.

D3
22-01-10, 00:36
Sosna nie gniewaj się. Po prostu próbujemy dojść do Twojej "prawdziwej" suplementacji ;)

Sosna91
22-01-10, 04:32
bla bla ide troche zelastwa przerzucic

fallenursus
22-01-10, 05:16
zeby sie nie czepiali..
http://movies.apple.com/trailers/paramount/ironman/gallery/images/Iron-Man-2_img10_720.jpg

grochos
23-01-10, 11:11
hophop eny body out ther?

grochos
25-01-10, 16:43
sooooosnaaaaaaaal :) jak nie trenujesz to chociaz dupencje wzucaj:)

Sosna91
31-01-10, 21:38
Relacja zakończona. Temat do zamknięcia.

grochos
01-02-10, 15:19
czemu????

D3
01-02-10, 16:29
Sosna co się stało? Jak Ci się dextroza skończyła to kurde zrobimy forumową ściepę z chłopakami...

Hermann
01-02-10, 17:14
Sosna jak skończyłeś masować to teraz bierz sie za redukcje i pisz dalej. Do dextrozy sie dorzucam.

fallenursus
01-02-10, 17:20
tylko zebyscie mu znowu walka nie kupili..

kubaCK
01-02-10, 17:49
hehehe:twisted:

grochos
04-02-10, 16:08
Koniec relacji, dziekuje, dobranoc ...

kubaCK
04-02-10, 16:14
synek synek, nie ma takiej relacji:happy:

Sosna91
04-02-10, 16:16
co tu się dzieje?

Sosna91
05-02-10, 18:33
mialem nie pisac ale temat jeszcze nie zamknięty więc tak.
wczoraj zrobilem trening plery bic i na bica z tego tematu http://e-kulturystyka.info/showthread.php?p=315475#post315475

a konkretniej te
"-uginanie ramion ze sztangą w pozycji stojącej.Jest to podstawowe ćwiczenie, ale trzeba je wykonywać czysto technicznie i przy pełnej amplitudzie ruchów(zgięcie ramiona takie, aby gryf sztangi dotykał niemal szyi, dźwiganie do pełnego wyporstu ramion).Robbinson w tym ćwiczeniu stosuje dość szeroki uchwyt sztangi, łokcie silnie przyciska do boków, cały czas sztywno blokuje tułów w pozycji pionowej. Uginanie i prostowanie ramion w wolnym tempie przy stałym napięciu mięśniowym.

-uginanie ramienia ze sztangielką w podporze przodem. Opierając się jedną ręką o ławkę, drugie ramie ma wyprostowane w dół bez dotykania do ud. Z tej pozycji wykonuje pełne, szczytowe ugięcie ramienia dotykając wq górnym położeniu sztangielkę do klatki piersiowej. Ćwiczenie to, jeśli jest wykonywane dokładnie, pozwala na osiągnięcie tzw.kulistych bicepsów.

-uginane ramion ze sztangą na modlitewniku. Ramiona oparte na skośnej desce pozwalają na pełną izolację pracy mięsni dwugłowych, osiągnięcie szczytopwego napięcia tych mięsni w górnym położeniu."

uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce. juz nie robilem bo to bylo duzo, dzis zakwasy na bicu mam po raz pierwszy chyba, ale dzis barki kaptury a one mi ladnie zaczely rosnac a ja zwróciłem uwage ze w cienkim swterku zajebiscie kaptury sie prezentuja wiec trza je katować ;]

od 3dni wróciłem do shocka przed treningiem, i lepsza motywacja, dzis nie biore bo mam go malo a barki ida szybko to szkoda go ;] troche storma po a w DNT troche mono, lezy to na połce to trza brac bo ise popsuje ;]

http://th.interia.pl/40,g856b9ea22934079/i675423.jpg

Sosna91
05-02-10, 18:38
http://img692.imageshack.us/img692/5518/20100126602resize.jpg ;]

Paker666
05-02-10, 22:31
I tak trzymać Sosna, Fajna relacja jest :)

grochos
05-02-10, 22:38
popieram:)

"Byly chwile zalamania to wzmacnia mi potencjal. We mnie sila zwierzeca - wladam nia od paru lat... wybralem juz ta droge zanim przyszedlem na swiat":)

fallenursus
05-02-10, 23:08
panienka tlusta, kotlet jak widac tlusty, Sosne chyba zalewa:twisted:

Sosna91
14-02-10, 16:26
ej macie jakis sposób, albo fimik czy cóś jak poprawnie zarzucać sobei ciężar na siebie, chodzi mi o wyciskanie na skosie hantlami bo dzis zaczalem robic zamiast sztanga no ale 25kg na hantlu juz nie wygodnie sie z ziemi bierze i wiecej sie boje ze se cos wybije ;] moze ktos z was samemu cwiczy i ma jakies pomysł? ;>

fallenursus
14-02-10, 16:48
Kladziesz na kolana I podzucasz do gory kolanem.....

mateohzp
14-02-10, 17:47
Kladziesz na kolana I podzucasz do gory kolanem.....

25 kg cały ***
schody zaczynają sie przy 35-40
jak sam jestes to 40 nie wezmiesz
poprostu jednego ktos Ci musi podac

fallenursus
14-02-10, 19:47
od razu widac kto nie cwiczy czesto hanklami:)
tu chodzi bardziej o koordynacje noga/ramie przy podzucie ciezaru niz cokolwiek innego :) nawet przy podzucie w siadzie na wyciskanie na barki,50kg nie sprawia problemu.
kwiestia przyzwyczajenia.

Sosna91
15-02-10, 17:39
no za tydzien spróbuje 30kg jak bedzie okej to dołoze, i dam znac

dacio7
21-02-10, 23:01
25 kg cały ***
schody zaczynają sie przy 35-40
jak sam jestes to 40 nie wezmiesz
poprostu jednego ktos Ci musi podac

dokładnie jak koleszka wyzej

Napinacz01
25-02-10, 16:46
sosniak budz sie :-)

Sosna91
16-03-10, 20:25
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?8899-Nasze-plecy&p=329367&viewfull=1#post329367


jakos ostatnio rzadko sie udzielam na forum nie wiem w sumie czemu, moze dlatego ze jak akurat mam chwile to nadal problemy sa z forum i cos nie dziala.

zacząłem znów podjadać trochę "dextrozy" dopiero tydzień ale pomału czuje ze 'cukier' zaczal klepac ;)