PDA

Zobacz pełną wersję : Meta Ruska - 200 tabletek



GregorAKAmasa
12-09-09, 14:52
Witam Wszystkich !

informacje o mnie :

a) Staż - rok
b) Celu Cyklu - masa oraz siła !
c) Dotychczasowego kontaktu z saa - odzywki , Micha , micha jeszcze raz micha , gainery , odżywki białkowe oraz 3 cykle na kreatynie mono bo jabłczan słabo mi wchodził. Dodam że bardzo dbam o posiłki , jem dużo i to co trzeba ( diete jaką taką posiadam i się jej trzymam )
d) Przeciwwskazań - jestem zdrowy , brak przeciwwskazań.
e) wiek, waga - 19 lat , ważę 87 kg , wzrost - 186 cm


No to tak , chce zrobic cykl na mecie ruskiej - apteczna .
Tylko nie wiem jak ją zażywac , czy piramidki robic czy jak ?

Zakupiłem już Sylimarol i tez nie wiem jak go brac

Chodzi mi o to czy był by ktoś tak miły i rozpisał mi mete ile brac tabletek dziennie i przez jaki okres i po ile zwiekszac co ile tygodni albo dni.

Oraz jak ten sylimarol brac , czy razem z meta czy pod wieczor czy jak ?

I tą mete brac z rana , popoludniu czy na wieczor ? jak najlepiej , po po siłku czy przed? Można brac po treningu z siłki ? czy brac jednorazowo całą porcje naraz jednej godziny np po jedzeniu.

Dziękuje za pomoc , pozdrawiam.

ps. Proszę szczególnie o pomoc tych osób które mi pomoglły przede wszystkim ze cyklem na omke 10 szczałów

DIABEŁ
12-09-09, 15:02
Po pierwsze jak już to na Twoim miejscu zainwestowałbym w 200szt mety polskiej ewentualnie w 100szt razaka.
Po drugie dawke mety dzielimy na kilka porcji (np 3 razy dziennie po 10mg). Zawsze po posiłku co 5-6godzin.
Po trzecie proponował bym ci ją brać przez 6 tygodni po 20-30mg dziennie (oczywiscie dawka dzielona tak jak pisałem wyżej).

GregorAKAmasa
12-09-09, 15:05
Ok Diabeł to czyli mam zrobic tak ?

Że od pon brac 2 tabletki i tak cały tydzien , potem 3 tableki i cały tydzien , potem 4 i tak cały czas? czy jak ? możesz mi to rozpisac jakoś ? Tak by mnie kopło .

DIABEŁ
12-09-09, 15:16
Przez całe 6 tygodni walisz cały czas taką samą dawke 20-30mg dziennie czyli np
(2-3tab 10mg dziennie) lub (4-6tab 5mg dziennie.)

Jeżeli masz już tą mete ruską podejrzewam że masz tam 5mg tabletka więć walisz 5 tabletek dziennie przez 6 tygodni.
(Dzielisz to tak 2 tab po śniadaniu 1 tab po obiedzie i 2 tab po kolacji)

lg team
12-09-09, 15:24
25mg ed przez 5-6 tyg,

tylko mnie zastanawia jedno -jaka ty masz apteczna ruska mete? ten nowy wypust reactora?

ht
12-09-09, 15:36
kurcze ig mnie wyprzedzil. jestem tez strasznie ciekawa tej aptecznej mety...
co do ruska to jesli tam jest meta to dosyc zanizona dlabym minimum 35mg.

GregorAKAmasa
12-09-09, 16:07
tak to jest chyba ta nowa reactora , 5 mg 1 tabletka ma .

To jak najlepiej ?

Mam brac 30 mg dziennie ? i tak przez ok 6 tyg ?

czyli

rano po sniadaniu 2 tabletki ( 10 mg ) , potem obiad popołudniu - 2 tabletki ( 10 mg ) i potem pod wieczór po sytej kolacji 2 tabletki ( 10 mg ) ? W sumie 30 mg porcja dzienna tak ?

i nie dawac np wiekszych dawek czy dawac?

A co z Sylimarolem ? Mam go ale jak go brac z tą metka ?

DIABEŁ
12-09-09, 16:22
Tak jak wyżej napisałeś. Czyli 30mg (6tab) dziennie (3 razy dziennie po 2 tabletki) przez 6 tygodni jedziesz taką samą dawką nic nie zwiekszasz ani niezmniejszasz. A sylimarol tak jak na ulotce pisze.

GregorAKAmasa
12-09-09, 16:28
Diabeł dzieki za pomoc , a słuchaj a to mete te 2 tabletki rano , popoludniu i wieczorem , to zawsze po jedzeniu tak ? I jaki czas odczekac po jedzeniu ? 15 min 30 ? czy odrazu łykac to po ? Bo słyszałem cos ze trzeba odczekac chwilke...

Aha i wie ktoś moze co jest dobre żeby nie wysypało mi extra dużo trądziku ? Co polecacie na lekką blokade tego ? Jakie witaminy czy co ?
Dziś kupiłem cynk , magnez i wapń. Co o tym sądzicie ??

DIABEŁ
12-09-09, 16:34
Tak zawsze po posiłku.
Możesz poczekać po posiłku tak z 30min ja osobiscie mete ładuje odrazu po posiłku i jest ok. A na trondzik to cynk jaknajbardziej i myj twarz szarym mydłem.
No i wszelkie witaminki do metki jaknajbardziej pasują.

GregorAKAmasa
12-09-09, 16:41
ok dziękówa.

fallenursus
12-09-09, 17:59
stary latasz po calej mapie, nie bylo ci juz rozpisywane co innego czasami?

vold
12-09-09, 23:06
Pierwszy cykl, 20mg dziennie Ci stykni ale proponuje zamienić mete na inną.