PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp creatine monohydrate 1000



slaled90
12-09-09, 14:33
witam stosowal kiedys ktos cos takiego? http://allegro.pl/item733658383_olimp_creatine_1000_400_tab_wys_5_zl _gksuple.html

bylem dzisiaj w sportowym zeby kupic creapure z treca i chcialem z ciekawosci zobaczyc inne koles podal mi to zapytalkem ktora lepsza to powiedzial ze lepszy olimp bo jest w tabletkach a nie w kapsulkach co pozwala na lepsze wchlanianie ... dlatego sie jeszcze zatsanawiam nad tym produktem

Sosna91
12-09-09, 14:36
widziałem milion razy, zwykła kreatyna z olima i tyle.

a kolo chciał Ci wcisnac pewnie tą bo mu nie schodzi, nie ma znaczenia czy w tabsach czy w prochu. olimp jest dobry ale jak sie decydujesz na nia to wez 1250mg zawsze to 2tabletki łykania mniej dziennie ;]

ciaastek91
12-09-09, 14:49
no wlasnie o to chodzi ze ta kreatyna olimp mega caps wcale nie jest dobra.
chciales kupic creapure i bardzo dobrze, bo jest o wiele lepsze niz zwykle mono.
olimp tez ma creapure, jak i pare innych firm, wybierz ktores i na pewno bedziesz zadowolony.

Sosna91
12-09-09, 15:06
czy taka wiele lepsza? pod jakiem względem patrzysz? bo to tylko gwarancja czystości i to wszystko a jeśli chodzi o przyrosty czy antykatabolicznie to czy to czy to tak samo będzie kopać przy zbilansowanej diecie.

ciaastek91
12-09-09, 15:32
mnie tam czystosc to akurat zwisa, mowie o dzialaniu.
mega caps bralem ze 3 razy i w ogole nie czulem dzialania.
potem wzialem creapure universala i tutaj bylo juz znacznie lepiej.
teraz mam creapure olimp i dzialanie porownywalne do universala.

Sosna91
12-09-09, 15:38
a ja mam najlepsze wspomnienia po olimpie. mono

I cykl, mono z olimpa + 5kg
II cykl CP + mono + 3kg i raczej dzieki mono
III cykl od poniedzialku storm shock zobaczymy jak bedzie

na każdego wiadomo działa co innego. na sile mi nie zalez w ogóle moze stać w miejscu ;]

ciaastek91
12-09-09, 15:59
kreatyna nie daje przyrostow, ani mono ani jablko ani zadna.
po mono wydaje sie ze masa idzie, bo bardziej ciagnie wode.
a masa idzie od zarcia, kreatyna tylko tworzy srodowisko anaboliczne, ktore sprzyja budowaniu miesni, ale kazdy jej rodzaj dziala podobnie.
tyle, ze mega capsy olimpa sa dla mnie nie udanym suplem, jest tyle samo negatywnych co pozytywnych opinii, a to nie dziala na korzysc produktu.
jeszcze sie nie spotkalem ze zla opinia na jakikolwiek creapure :)

a jak sila cie nie obchodzi, to po co bierzesz stack? ;)
imo wlasnie staki nie daja masy tylko sile.
w masie mozna sobie czasem pomagac biorac wlasnie mono i nic wiecej nie trzeba :)

slaled90
12-09-09, 16:44
mi tam na sile zalezy i na kapce masy :) jak bym wazyl z 85 po pierwszym cyklu to bylo by zajebiscie :) naraziewaze 80 zobacze co to bedzie :) w wyciskaniu dojechac bym tez chcial wyzej troche bo nie jest za ciekawie :) a ta creapura rozumiem na sile tez cos kopie?

Sosna91
12-09-09, 17:05
a jak sila cie nie obchodzi, to po co bierzesz stack? ;)

bo zależy mi na w miarę czystej masie a po tych stackach zawsze te 2-3kg z dobrą miska jest się do przodu i raczej dobrej jakości mięśnia.

slim shady
12-09-09, 21:07
Pisałem Ci przecież że Olimpa jest dobra,i każda z naklejką creapure (to jest to samo, ta sama kreatyna, z tej samej fabryki rozprowadzana do różnych producentów i płacimy tylko za markę i niczym innym się nie różni, najdrąższą ma Universal, najtańszą ma Olimp i Fitmax), i mnie wkurwia takie gadanie że w kapsach lepsze od proszku i na odwrót, chetnie bym wyśmiał tego typa prosto w twarz, nie pytaj się takich ludzi o rady bo zazwyczaj gadają głupoty (białko na rzeźbe a gainer na mase), opisywałem czemu creapure czym się różni od zwykłej kreatyny, może znajde to wrzuce. I niech jeszcze ktoś zacznie pisać że jabłko lepsze od mono czy jakis ester.

Dawkowanie też Ci pisałem


Pozdro