PDA

Zobacz pełną wersję : 2x klata?



Beni
12-09-09, 08:57
Witam mam zapytanko mam 3x w tyg. trening
pon klata + bic
sr plecy + tric
piatek nogi+barki+kaptury


W poniedzialek robiewcysikanie sztangi na laweczce i rozpietki...i mam pytanie czy moglbym dorzucic do piatku wyciskanie na lwaczce ale na wasko? bo w poniedzialerk jak zrobie juz 2 cwiczenia ostre na klate to juz mam ciezko wlanac jeszcze na wasko ...nie mowiac juz potem o bicu...a chcialbym poprawic klate troche...

Młody
12-09-09, 09:14
chcesz robić barki i klatkę na jednej sesji ? To powodzenia !
A nie możesz całej klaty od razu dobrze przećwiczyć tylko jakieś kombinajce wymyślasz nowe ?

Voice666
12-09-09, 09:15
To zmniejsz ciężar trochę i wykonuj ćwiczenia w zakresie 8-12 powtórzeń.
Wyciskanie wąsko to raczej na triceps ćwiczenie niż na klatkę, więc dodaj do trica. Do klatki dodaj wyciskanie na skosie.
Słyszałeś o treningu koncentryczno-ekscentrycznym??

Lebron16
12-09-09, 15:39
pon klatka , wt biceps i tyle

Beni
13-09-09, 09:42
To zmniejsz ciężar trochę i wykonuj ćwiczenia w zakresie 8-12 powtórzeń.
Wyciskanie wąsko to raczej na triceps ćwiczenie niż na klatkę, więc dodaj do trica. Do klatki dodaj wyciskanie na skosie.
Słyszałeś o treningu koncentryczno-ekscentrycznym??







nie slyszalem ;] teraz juz takk.poczytam o tym...czyli lepiej do trica dorzucic Thx

Beni
13-09-09, 09:44
chcesz robić barki i klatkę na jednej sesji ? To powodzenia !
A nie możesz całej klaty od razu dobrze przećwiczyć tylko jakieś kombinajce wymyślasz nowe ?






nie przecvzytasles ze jak zrobie 2 pozadne cwiczenia to na wasko juz nie mam sil...nie mowiac juz o tym jak pozniej trica zrobic...............dlatego chce to na inny dzien przestawic...