PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacze tłuszczu



Fajter
09-09-09, 20:58
Przechodzę właśnie na dietę. Ostatnio się zapuściłem i chcę coś z tym zrobić. Mam sporo fatu na brzuchu i klacie. Zamierzam wybrać sobie jakąś dietę, biegać 3-4 razy w tygodniu i ćwiczyć pompki,brzuszki. Do tego chcę jakiś spalacz. Zamierzam zamówić ten zestaw http://allegro.pl/item736417716_mega_spalacz_thermo_fat_burner_120ta b_l_karnityna.html . Co o nim sądzicie? Mam 19 lat, 189cm wzrostu i 93kg wagi. Czekam na wasze odpowiedz.:smile:

michal_f
09-09-09, 21:00
proponuje narazie pocwiczyc na diecie i odpowiednim treningu a dopiero za jakis czas wspomoc sie spalaczami ;)

Fajter
09-09-09, 21:07
zależy mi na dość szybkich efektach (jakieś -4kg na miesiąc). Chcę od razu brać te spalacze, mam tylko pytanie, czy to nie zaszkodzi, ile czasu brać taki spalacz i czy po odstawieniu spalacza nie będzie tzw efektu jojo i powrotu fata?

michal_f
09-09-09, 21:08
-4 kg na miesiac to troche duzo mi sie wydaje ... moze to sie odbic troche na zdrowiu... takie jest moje zdanie ale zaczekaj na wypowiedzi bardziej doswiadczonych ;)

Fajter
09-09-09, 21:16
aha i co jeść? słyszałem, że dobre są białka.... tuńczyk, nabiał, kurczak, ogólnie ryby, do tego ryż itd. co tam jeszcze?

klocur
09-09-09, 21:18
nie, 4kg miesiecznie (1kg tygodniowo) to wcale nie jest duzo ;] nie ma sie czego obawiac, byle bys sie zdrowo odzywial trenowal i bedzie dobrze

pamietaj ze Twoja dieta nie moze byc katorga - jesli bedziesz jadl raz dziennie to nic z tego bo organizm zwolni metabolizm i nici z planow ;]

co do twoich planow - bieganie (sproboj HIIT - w dziale trening masz opis napisany przez Jolly) trening - lepiej znajdz silownie i pocwicz
spalacz moze byc juz od poczatku wg mnie. polecam olimp therm line II czy jakos tak. pozdr

grzechu-82
09-09-09, 23:02
Przy takiej redukcji podstawą jest dieta i aeroby. Spalacz w zasadzie jest po to by dawał kopa na treningu iewentualnie pracy(szkole), wiem z doświadczenia.A ztakich fajnych burnerów to polecam starego venoma, albo coś z efką, dobry też jest AMP.

fallenursus
09-09-09, 23:05
Przy takiej redukcji podstawą jest dieta i aeroby. Spalacz w zasadzie jest po to by dawał kopa na treningu iewentualnie pracy(szkole), wiem z doświadczenia.A ztakich fajnych burnerów to polecam starego venoma, albo coś z efką, dobry też jest AMP.
to nie sa suple dla poczatkujacych!
:evil:

KowalX
09-09-09, 23:07
dokup jakieś Cla/l-karnitynę/zieloną herbata

woda przyśpiesza metabolizm
to samo dieta wysokobiałkowa
jeśli trening bez siłki 1,5g białka na kilogram masy ciała

Fajter
09-09-09, 23:07
a ten Venom skuteczny? bo drogi dosyć. Ma jakieś skutki uboczne czy coś? Jak możecie, to wyjaśnijcie, bo nie znam się na tym.

fallenursus
09-09-09, 23:08
nie interesuj sie venomem, to narkotyk.

KowalX
09-09-09, 23:10
co byś nie wziął jeśli nie masz diety to i tak po odstawieniu wrócisz do poprzedniego stanu

fallenursus
09-09-09, 23:12
co byś nie wziął jeśli nie masz diety to i tak po odstawieniu wrócisz do poprzedniego stanu
uhu..:twisted:

Fajter
09-09-09, 23:13
Ogólnie to plan mam taki, że najpierw zrzucić fat, a później rzeźbić (brzuch i klata). Nie chcę być kulturystą, chcę po prostu dobrze wyglądać. Dobra to ktoś kto się na tym zna niech mi poda jakiś spalacz tłuszczu tak do 100zł.

fallenursus
09-09-09, 23:14
kup sobie dobry isolat serwatki, najlepiej na tym wyjdziesz

manias
09-09-09, 23:16
jak juz chesz spalcza to polecam scorch MAn'a

Fajter
09-09-09, 23:17
isolat? a dokładniej? szukam czegoś skutecznego, ale bez efektów ubocznych, nic co uzależnia. Aha i jak biorę jakiś spalacz, to można pić alko, czy nie?

fallenursus
09-09-09, 23:19
isolat? a dokładniej? szukam czegoś skutecznego, ale bez efektów ubocznych, nic co uzależnia. Aha i jak biorę jakiś spalacz, to można pić alko, czy nie?
alko przy cwiczenaich to porazka.

izolat serwatki, powiedzmy Optimum Nutrition Gold, albo cos od Kaizen'a

KowalX
09-09-09, 23:21
w sumie fallen ma rację:

izolat białka serwatki(to odżywka białkowa)
możesz dokupić do tego CLA
i pij dużo wody
i poczytaj coś o dietach
białka spożywaj 1,5g na kilogram masy ciała (tylko nie wszystko z odżywki :)
vitalmax ma dobre również
cfm 90
http://www.ceneo.pl/334195

Fajter
09-09-09, 23:26
Ej ułożylibyście mi dietę na 2 dni, taką szczegółową? Zupełnie się na tym nie znam. Tylko, żeby to było jadalne. Był bym wdzięczny.
Aha i jak będę głodny, yo mogę jeść np: marchewkę, czy pomidory?

klocur
10-09-09, 09:22
Aha i jak biorę jakiś spalacz, to można pić alko, czy nie?

jezeli cwiczysz - zwlaszcza na redukcji to nie polecam alkoholu ;] chociazby dlatego ze ma sie zwiekszony apetyt a wtedy diete szlag trafi ;]
chociaz pare piwek w tygodniu nie zaszkodzi ;]

aha, warzywa sa zalecane, malo kcal i duzo witamin i mikro oraz makroelementow

Joseph
10-09-09, 17:19
Korzystając z tematu o spalaczach zadam swoje pytanie.
Dziś kupiłem thermo speeda od olimpu. Czy to się do czegoś nadaje?
Jakie dawkowanie? (to mój pierwszy spalacz). Na opakowaniu napisali 2x dziennie 30min przed śniadaniem i obiadem ale to jakoś dziwne mi się wydaje przed posiłkami. Nie lepiej przed treningiem?
Ćwiczę 3x w tyg na siłowni do tego 3x w tyg skakanka (1h) i 3x w tyg abs2.
Zrzucę coś tak czy to za mało?
Podobno na początku zażywania spalacza jest lepiej minimalne dawki brać bo może dziwnie działać;d

Jolly
10-09-09, 17:24
1. Thermo Speed to strasznie lipny spalacz.
2. Spalacze maja długotrwałe działanie(przyśpieszaja metabolizm, zwiększają termogenezę), wiec jak weźmiesz przed posiłkiem to będzie działał jeszcze długo po.

Póki co nie przekraczaj dziennej zalecanej dawki, i pamietaj: jak nie czujesz efektow to jeszcze nie oznacza ze srodek nie dziala.

Joseph
11-09-09, 16:50
A tse? (wersja extreme? Też słaba?