PDA

Zobacz pełną wersję : bialko=bialeczko



Piotroszka
09-09-09, 12:30
http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_i...sasz-x-30g.html

Powiedzcie co sądzicie , czy to dobrej jakości jest wyżej wypisane białko , czy nie.
W suplach nie mam aż takiego doświadzczenia.

Białko które wyżej napisałem właśnie mi się kończy i szukam następnego oceńcie czy rzeczy które zamierzam sobie kupic są odpowiednie:
Dodam że 3 razy w tyg gram po 2godziny w basket, intensywnie. i 2 razy w tyg chodze na siłke.
- Xpand Caplets 240caps.
- ZMA Olimp 120caps.
- Aminokwasy(do tej pory miałem z vitalmaxu) ale chętnie spróbuje czegoś co mi polecicie
- Białko , coś dobrego dobrego rozumiem, jakośc+smak

Myślicie że to dobry zestaw , na te taki tryb życia jaki mam?
Z góry dzięki za pomoc.

Kreta
09-09-09, 13:15
eh 2 posty nie chcacy sie zrobily ...

Kreta
09-09-09, 13:15
Staz wiek dieta? Stycznosc z odzywkami?

KowalX
09-09-09, 14:23
ile chcesz przeznaczyć na białko?
link ,który podałeś nie działa.
aminokwasy myślę ,że ci nie potrzebne
napisz ile masz lat

Piotroszka
09-09-09, 17:28
http://www.swistak.pl/a4088861,Bialko-90-VITALMAX-Protein-Isolate-1200g.html#

to białko miałem ostatnio, smak dobry, rozpuszczalnośc też tyle że doczytałem się że isolat niezbyt jest. Przerzuciłem się na iso bo miałem problemy z jelitem wzdęcia gazy itd. A teraz chciałbym spróbowac cos innego, o wysokiej jakości i dobrym smaku, cena nie to że nie gra roli , ale raczej wyższą pułke bym preferował.

Mam 27 lat 173cm i 70kg , krete brałem już 2 razy w swoim życiu raz mono raz jabłko, białko kupuje regularnie, staż powiedzmy że 7 lat z 1,5roczną przerwą.Dieta moja polega na tym że omijam tłuszcze, staram się ok 140gram białka w ciągu dnia zjeśc , na węglowodany mniej patrze.

Piotroszka
09-09-09, 17:30
czemu amino nie potrzebne, zapewniają lepsze przyswajanie białka...?

KowalX
09-09-09, 17:36
Aminokwasy uzupełniamy do posiłków gdzie ich brakuje.Białkiem zastępujemy posiłek.Węglowodanami bym się zajął,bo bez nich ciężko zrobić masę.Jeśli nieodpowiednia będzie ich ilość energię będziesz czerpał z białek.Jeśli węgle będą nieodpowiednie narażasz się na niedobory witamin i makro-mikro-elementów,one przyczyniają się do syntezy białek i wchłaniania aminokwasów.Masz niewielką masę jak na 7lat ,albo się mylę.Spróbuj ułożyć dietę chyba ,że masz.Tłuszcze też są niezbędne i ich nie unikamy ,a dostarczamy właściwych i w odpowiedniej ilości.Izolaty serwatki są świetne jeśli masz problem z trawieniem szukaj takich z dodatkiem enzymów.

KowalX
09-09-09, 17:47
aminokwasy zapewniają lepsze przyswajanie białka ?

aminokwasy to przetrawione białko

białko w podanym linku jest wysokiej jakości

Piotroszka
09-09-09, 19:55
MASA NIE DUŻA U MNIE MAM PREDYSPOZYCJE DO RZEŹBY, BRZUSZKI ITD A O MASE CIĘŻKO BO MAM CHUDZIUTKIE KOŚCI , DROBNA BUDOWA, TEGO JUŻ NIE ZMIENIE. a MOŻE JAKIEŚ INNE BIAŁKO MI POLECICIE NIE-ISOLAT?

KowalX
09-09-09, 21:17
mamy prawdopodobnie ten sam typ budowy.
izolaty do bardzo dobry wybór
myślę ,że twój problem z masa tkwi w węglowodanach