PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na wytrzymałość i rzeźbe.



hans87
09-09-09, 08:49
Ogolnie wiadomo ze trenujac na rzeźbe/wytrzymałość powinnismy robić duzo powtorzen małym cieżarem, ale nie wiem czy robic progresje czy jechac stałym ciezarem?
do tego napiszcie mi czy powtórzenia moga wyglądać w ten sposob?: 20-18-18-16
nie wiem czy nie dolozyc jeszcze jedna serie?

blood in blood out
09-09-09, 19:44
dlaczego zakładasz nowy temat.
w poprzednim temacie dałem ci gotowy sprawdzony trening i napisałem ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi co do ilosci powtórzeń ( stała czy zmienna)


Czy powtórzenia mogą wyglądać....- pewnie że mogą -jesli przynosza rezultaty- wyczuj swój organizm bo nikt ci nie da jednoznacznej odpowiedzi

Gawita180700
10-09-09, 17:20
oczywista oprganizm się męczy ale na treningu o to chodzi by sie wykończyć czy można to robić po przez zmniejszanie nakłądu by dać rade zrobić tyle powtórzeń ile za pierwszym razem?? np 50kg *12 potem 48*12 itd aż do wyładowania bateryjki co sadzicie??

blood in blood out
10-09-09, 18:13
Wyładowanie bateryjki zajebiście obciąza CUN- także takie metody to metody stricto szokowo-uderzeniowe głównie na przełamanie stagnacji- zalecane dla barzdziej zaawansowanych

hans87
12-09-09, 11:26
dlaczego zakładasz nowy temat.
w poprzednim temacie dałem ci gotowy sprawdzony trening i napisałem ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi co do ilosci powtórzeń ( stała czy zmienna)


Czy powtórzenia mogą wyglądać....- pewnie że mogą -jesli przynosza rezultaty- wyczuj swój organizm bo nikt ci nie da jednoznacznej odpowiedzi

a co z ciezarem? stały czy dokladac co serie?

1Matt
12-09-09, 13:56
Ja uważam, że stały, dokładać co trening:) ale każdy ma inny sposób, u każdego inaczej to działa. U mnie sprawdza się dokładanie co "plan" czyli co tydz-2tyg. do 5-10kg więcej:) Zależy od predyspozycji, obserwuj swoje ciało w jaki sposób reaguje na zmiany ciężaru.