PDA

Zobacz pełną wersję : Promocja e-kulturystyka.info



pey
08-09-09, 23:42
Witam,

nie bez powodu założyłem ten temat chociaż mogłem z tym tematem udać się do administratora forum, ale to w sumie dotyczy każdego.

Forum e-kulturystyka.info jest znanym i cenionym serwisem kulturystycznym, ale jak każdy portal potrzebuje stałej promocji w internecie.

Ja postanowiłem nasze forum opisać w jednym z serwisów (centrum prasowe), a szczególnie chodzi mi o opinie użytkowników na temat działalności forum, czyli czy jest potrzebne, w jaki sposób pomaga. Dokładnie chciałbym, aby każdy napisał zdanie od siebie na temat e-kulturystyka.info.
Po opublikowaniu artykułu, każdy zobaczy swoją opinię w takich serwisach jak:

http://centrumPR.pl
http://poradnik-zdrowia.pl
http://sport.ajoo.pl i wielu innych współpracujących z Grupą Kafito (http://kafito.eu)

Zapraszam do pisania, o ukazaniu artykułu powiadomię na forum w tym temacie.

Damian st-ce
09-09-09, 11:04
A więc, forum jest potrzebne i pomaga, jednakże osób które maja jakiekolwiek pojęcie na temat kulturystyki mogę policzyć na palcach jednej ręki, JEDNEJ !!!! Reszta to lamusy którym zależy tylko na Sogach, huj znajet po co im te Sogi ? ! ? ! Ogólnie forum na plus :)

know1126
09-09-09, 11:13
Jak najbardziej potrzebne forum, jak tylko zalozylem neta to znalazlem je i zalozylem konto. potrzebne z racji takiej ze ludzie nie maja pojecia o wielu rzeczach odn kulturystyki ale i ogolnie sportu, zywienia. sam nie wiem prawie nic,ale po to to jest abu czytac i wiedziec wiecej. a z tego co widze to po drugiej stronie siedza naprawde kompetentni ludzie , cholernie obcykani w swoich dziedzinach. i do tego bardzo sympatyczni i cierpliwi w stosunku do poczatkujacych , ktorzy nie raz zadaja elementarne pytnia, tak latwe ze czasem smieszne. ale po to sa oni, oni po to sa-aby pomagac. i to forum pomaga. dodatkowo nie raz czytajac mozna niemal pasc z krzesla ze smiechu (vide "pasza"). slowem: polecam. rzeklem. salam.

Punisher
09-09-09, 13:28
Forum e-kulturystyka.info to zbiorowisko ciekawych artykułów, które mają zarówno:
- poinformować początkujących o podstawach w dziedzinach m.in. odżywiania, treningu, suplementacji,
- udzielać rad zarówno w w/w jak i bardziej skomplikowanych problemach,
- informować o nowościach w dziedzinie kulturystyki,
- budzić kontrowersje użytkowników powodując szerokie dyskusje na dany temat.

slim shady
09-09-09, 16:08
Fachowe porady, miła atmosfera, doświadczeni użytkownicy, duża liczba artykułów powiększających się stale.

Jolly
09-09-09, 16:09
Jeszcze coś o dopingu dodac do tekstu punishera, bo tekst damiana-stce jak zwykle standardowy jak na to forum, porażka.

slim shady
09-09-09, 16:21
trochę w tej opinii racji jest ... ale tylko troche

Jolly
09-09-09, 16:27
Ale nie wkleisz tego do gazety...(prawdy jest dużo)

fallenursus
09-09-09, 17:08
Nic na temat dopingu nie pisac bo to nielegalne. Jesli forum Kulturystyczne to wiadomo co tam jest. Jesli beda komentowac ten art to musicie sie przygotowac na lovelasa, pakierka, itp itd.

Damian st-ce
09-09-09, 18:29
Ale nie wkleisz tego do gazety...(prawdy jest dużo)

.......

wojtas3
09-09-09, 18:52
Damian st-ce ej! nie obrażaj ludzi sam nie mieścisz się w tej jednej ręce czyli co jesteś lamusem i zależy ci na sogach? powiedz mi po co ci te sogi? :yawn:

pey
09-09-09, 19:13
Dzięki za odpowiedzi, ale prosiłbym o jeszcze więcej :) musimy sklecić konkretny artykuł z tego tematu.

Myślę, że niepotrzebne jest większość wyzwisk - nie o to przecież chodzi.

Ok, piszcie więc :)

Damian st-ce
10-09-09, 19:06
Damian st-ce ej! nie obrażaj ludzi sam nie mieścisz się w tej jednej ręce czyli co jesteś lamusem i zależy ci na sogach? powiedz mi po co ci te sogi? :yawn:

Odbij ! ! ! Większość użytkowników pierdoli od rzeczy. Kiedyś już napisałem że mam wyjebane na te Sogi, bo są hu.a warte. Forum przeglądam i w ten sposób zdobywam wiedze, plus czasopisma itd. Wiekszość ogranicza sie tylko do tego forum a jest bardzo wiele innych cennych źródeł. Nie mieszcze się w tej ręce, więc nie pierdole głupot...

krul_leff
11-09-09, 14:50
moja opinia, która raczej nie nadaje się do reklamy:
może i na forum jest troche typa którzy się znają, ale najbardziej wkurzają mnie początkujący, którzy doradzają często ludzią o większych wymiarach, a według mnie powinni doradzać raczej ci, co sami coś osiągneli, co udowodnili samemu sobie i innym że mają pojęcie o kulturystyce/dopingu/diecie nie tylko z internetu ale po reakcji swojego organizmu (tj. większe obwody, dobre rezultaty w odchudzaniu). Ale w sumie u konkurencji też tak jest, że jakiś szczypior doradza komuś średniemu a czasem nawet dobremu :D

wojtas3
11-09-09, 17:31
Damian st-ce ja mam odbić? ja do ciebie nic nie mam ale uważam że robisz to o czym mówisz że nie robisz :yawn: no wiesz co :yawn:

michal_f
11-09-09, 17:49
krul_leff wiem ze pijesz do mnie z tym tekstem. W pewnym poscie doradzilem komus wiekszemu w ten sposob ze podalem plan ktory na mnie dobrze zadzialal po powrocie do cwiczen ten koles takze powracal do cwiczen a plan jak plan, dobrze byl opisany i napewno nic zlego w tym nie bylo ze mniejsza osoba doradzila wiekszej w odpowiedni sposob.

krul_leff
11-09-09, 20:38
rzecz w tym że owiele łatwiej odrobić 30 w łapie(bo tu praktycznie nie ma co odrabiać), a troche trudniej jest 40, a nie pisałem tylko do ciebie, a nawet o postach sprzed roku ;) gdyby na siłowni był jakiś byk i spytał przy wszystkich karkach, też byś wyleciał do niego z poradą? przez własnie takich jak ty tworzy sie wiele mitów i pierdół, bo coś usłyszą, coś przekręcą, a potem inni 'fachowcy' to podłapią i biorą się za doradzanie("no w końcu łapa skoczyła do 30cm wiec to musi być doskonałe!")

michal_f
11-09-09, 20:55
ale po dlugiej przerwie nie moze sie nie wiadomo jak katowac i oczywiscie nie bedzie robil cwiczen z takim samym ciezarem jak ja. Ciezar dobierze do wlasnych maksow ja mu tylko zaproponowalem plan !!

krul_leff
11-09-09, 21:03
no dobra ja w sumie nic do ciebie nie mam nie znam cie itd. tylko ogolnie napisalem ze dla mnie glupim jest jak ktos doradza wiekszemu chlopowi od siebie majac male doswiadczenie! dla mnie powinny byc po prostu wyznaczone osoby o wiekszych rozmiarach, a mniejsi uzytkownicy pytaja po prostu albo siedzi cicho, tak jak to jest w rzeczywistym świecie(na silowni, w klubie, etc) w ogole internet to glupota bo sie niektorzy lansuja za kogos innego niz sa, ja sam nie jestem jakis duzy(chudzina ze mnie) ale jak jakis kumpel slabszy pyta np. 'o dobre cw. na plecy' to mu mowie 'stary pytaj kogos bardziej doswiadczonego bo ja za maly na porady jestem' wkurza mnie to wlasnie w internecie te glupie porady na kazdym rodzaju forum, czy to sztuki walki czy silownia czy inne
i tak samo ludzie sie obrazaja, bo ktos napisal costam, a ten odpowiedzial costam dla mnie to nie do pomyślenia jest wyzywanie sie na internecie czy chwalenie sie ze sie komus dokopało internet nie powinien sluzyc do takich rzeczy pewno uznacie mnie za jakiegos strarego pryka ale jestem mlody(18 lat) tylko po prostu mam takie poglądy a nie inne, zeby zachowywac sie na internecie tak jak w rzeczywistosci, a nie ze jakis pryszczaty gnój dostaje po łbie to na internecie kozaczy:D sory za ten wywód jakos tak mnie naszło przy okazji:D:D

michal_f
11-09-09, 21:05
gdyby na siłowni był jakiś byk i spytał przy wszystkich karkach, też byś wyleciał do niego z poradą?

juz tak kiedys zrobilem i nie zaluje ;)

Fehu
11-09-09, 21:26
Jak ktoś jest duzy i doswiadczony to i tak sam bedzie wiedzial co jest dla niego najlepsze:) co nie oznacza ze nie moze rozpatrywać propozycji mniejszych kolegów a co zrobi to i tak jego decyzja... Bo przecież to ze komuś coś poradzę nie oznacza ze on to musi zrobić! Każdy ma swój rozum! po to jest forum żeby dyskutować.. Wiec dyskusja zbędna... A michał na forum juz torche siedzi wiec mysle ze wie jakie tu zasady panują :) A Ty krulu jeszcze malo nas znasz ;D ale mam nadzieje ze zostaniesz na dłużej. Amen

.Smile
11-09-09, 23:58
ja mgoe wstawic banner na serwis o grze (tymczasowo wylaczone) jednak wiecie, nie ma nic za darmo :d musze to przedyskutowac z drugim administratorem jezeli sie zgadzacie.

Damian st-ce
13-09-09, 11:39
Odbij ! ! ! Większość użytkowników pierdoli od rzeczy. Kiedyś już napisałem że mam wyjebane na te Sogi, bo są hu.a warte. Forum przeglądam i w ten sposób zdobywam wiedze, plus czasopisma itd. Wiekszość ogranicza sie tylko do tego forum a jest bardzo wiele innych cennych źródeł. Nie mieszcze się w tej ręce, więc nie pierdole głupot...

hahaha kurwa ostrzeżenie za prawde, hahaha mam na Ciebie wyjebane ;)

Fehu
13-09-09, 11:45
Wyluzuj!!!

slim shady
13-09-09, 13:33
bez sogów było lepiej

Damian st-ce
13-09-09, 13:40
Racja, bo tak naprawde pomagali wtedy ludzie bo chcieli, a nie dla SOGÓW ! ! ! ! ! A teraz rejestruje się jakiś baran i udziela rad które są gówno warte... żal, a szkoda szkoda...

hans1237
13-09-09, 14:10
eeeee gadanie jak ktos jest ogarnięty to nie patrzy na sogi tylko pomaga.

Sosna91
13-09-09, 18:15
zamienię sogi na eurogąbki zaineresowanych pisać na PW.

Damian st-ce
14-09-09, 14:35
Pey huj Ci w dupe, możesz mi dać bana ;)

pey
14-09-09, 15:19
Dorośnij szczylu! Masz syndrom niedopchnięcia i zaniedbania przez starych. Ze swoimi kompleksami bujaj na nk.

Damian st-ce
14-09-09, 19:36
Wiesz baranie co to jest ban?? Ale jesteś wyszczekany :)

pey
14-09-09, 20:09
Wiem baranie, wiem to takie skończone gówno jak ty. Proponuję ci forum emo.styl.fm z takim podejściem do ludzi. Inni się jakoś dogadują na PW a ty gnoju chcesz pokazać kim jesteś - choć jesteś zerem po taniej metce.

pey
14-09-09, 20:22
...może jeszcze ktoś coś napisze związanego z przeznaczeniem tego tematu? :)

Czekam do jutra (do 15:30)

Fehu
14-09-09, 20:54
Forum e-kultusrytka.info jest miejscem dla każdego internauty który szuka fachowej, bezpłatnej pomocy z dziedziny:diety, suplementacji, treningu, sztuk walk.
Forum e-kulturystka tworzą głownie wspaniali użytkownicy dzięki którym forum prężnie się rozwija staje sie jednym z najlepszych..
poziomu wypowiedzi pilnują moderatorzy którzy oddają się całkowicie hobbystycznie dzialanosci na forum.
Na forum można tez porozmawiać o sprawach codziennych w dziale Hyde Park który jest otwarty na wszelkie tematy.

Początkująca
14-09-09, 21:05
Forum pomogło mi zacząć przygodę z siłownia.
Na zadane przeze mnie pytania natychmiastowo dostałam odpowiedzi od użytkowników,
Poznałam wielu ciekawych ludzi z tą samą pasją.

Fehu
14-09-09, 21:10
np. mnie ;D ta skromnosć

Początkująca
14-09-09, 21:18
Pey, dopisz, że konkretnie Feha xD

pey
14-09-09, 21:47
spoko, każdy znajdzie się a artykule:) dawać więcej :)

michal_f
16-09-09, 15:41
Forum e-kulturystyka jest dla mnie jak narazie najlepszym forum kulturystycznym. To tutaj dowiedzialem sie o roznych systemach treningowych, diecie oraz niezbednych rzeczach aby dazyc do upragnionej sylwetki ;)

YoDa
17-09-09, 21:46
zajrzałem kiedyś jak szukałem planu i zaraz założyłem konto
-kopalnia wiedzy ( tylko trochę ciężko się czasem dokopać do konkretów)
-dużo poczciwych userów którzy potrafią doradzić/pomóc i to nie tylko w sprawach związanych z kulturystyką

11/10 tak trzymać

pey
24-09-09, 14:09
Artykuł opublikowany:

http://centrumpr.pl/artykul/kulturystyczny-partner-poradnika-zdrowia,9996.html

pey
24-09-09, 14:36
oraz serwisach:

http://ajoo.pl/
http://sport.ajoo.pl/
http://archnews.pl/
http://infoarch.pl/
http://sport.poradnik-zdrowia.pl

Za kilka dni artykuł będzie puszczony drogą mailingową, oraz ukaże się http://news.google.pl/