PDA

Zobacz pełną wersję : sztuki walki a regeneracja



Yosho
08-09-09, 15:41
Ello;)

Wiem, że jeśli ćwiczy się na siłowni to trzeba odpoczywać:D Sądże, że tak z 4 razy w tygodniu można spokojnie pakować:P

Od pewnego czasu oglądam filmy "sztuki walki" itp. Przy niektórych opisach treningów mi szczena po prostu opadła:P Np. kung -fu... tam ćwiczą codzinnie po kilka godzin... do tego medytacja i sen:D Ich całe życie... Gdy zobaczyłem najlepszego adepta w całej grupie to wyglądał prawie jak Pudzian:P Tylko miał mniejszy biceps od niego ale może tak na oko z 4-5 cm, ale za to nogi i brzuch nie do porównania:P

Więc jak to jest z tą regeneracją co do pakowania a sztuk walki??

KowalX
08-09-09, 16:08
Medytacja zalicza się do regeneracji.Co do treningów opisanych na necie to bym podchodził z dystansem ,bo jak czytałem trening jednego tajskiego boksera to rekord w bieganiu miał lepszy niż z igrzysk olimpijskich wielu ludzi puszcza w sieć bzdury.Niektórzy jeżdżą na dopalaczach,ale każdy potrzebuję regeneracji.Ten co wyglądał prawie jak pudzian na pewno na nich był.

Yosho
08-09-09, 16:11
He he:P Źle napisałem:whistle: oglądałem to w telewizji a opis był gadany:P W necie nie czytam:P

KowalX
08-09-09, 16:17
to samo tyczy się telewizji :)

Anaboliczny Koks
08-09-09, 18:00
Zawodowy np zadownik K-1 czy MMA ,maja 2 treningi dziennie i zyja ... W tym silownie

KowalX
08-09-09, 18:30
Zawodowy np zadownik K-1 czy MMA ,maja 2 treningi dziennie i zyja ... W tym silownie

sprawdź jak te treningi się odbywają i na czym jadą

Anaboliczny Koks
08-09-09, 18:36
a kto teraz na czyms nie jedzie?

Cro Cop ma lekki trening ,ale widzialem innych ktorzy naprawde duzo robili


Poniedziałek
Rano: bieg, ok. 4-5 km, stretching
Popołudniu: rozgrzewka, sparring albo trening na worku, tarczy, zapasy

Wtorek
Rano: ciężary + BJJ o niskiej intensywności
Popołudniu: rozgrzewka, sparring albo trening na worku, tarczy, zapasy

Środa
Bieg o niskiej intensywności, czasem koszykówka

Czwartek
Rano: bieg, ok. 4-5 km, stretching
Popołudniu: rozgrzewka, sparring albo trening na worku, tarczy, zapasy

Piątek
Rano: ciężary + BJJ o niskiej intensywności
Popołudniu: rozgrzewka, sparring albo trening na worku, tarczy, zapasy

Sobota
Bieg lub niezbyt intensywny trening ciężarowy

Niedziela
Odpoczynek

KowalX
08-09-09, 19:28
mówię ci ,że albo przed kamerą,albo na czymś jechali hehe,albo wyglądali jak maratończycy :smile:

a crocop sam ładował :)

Anaboliczny Koks
08-09-09, 21:18
wiadomo ,kiedys nazekal ,ze mu pala zmalala xd z 26/7cm ( nie chce klamac xd ) do chyba 23 haha