PDA

Zobacz pełną wersję : Codzienny trening.



Rein
08-09-09, 00:51
Witam. Codziennie gdy mi się nudzi, idę "pomachać" ciężarami. A to na klatkę, a to na plecy, bicepsy lub brzuch. Pytanie brzmi, czy taki codzienny, dosłownie codzienny trening może mi na coś zaszkodzić, a jeżeli tak to jakie mogą być skutki.

Młody
08-09-09, 07:13
skutki mogą być takie przetrenowanie MIĘŚNIE NIE ROSNĄ PODCZAS TRENINGU TYLKO GDY ODPOCZYWASZ I SIĘ REGENERUJĄ !
Przeciążenie stawów
Znużenie
Ogólne zmęczenie organizmu
Senność
Bóle mięśni
Takie machanie nie ma zupełnie sęsu

hans1237
08-09-09, 08:29
moze zaszkodzi a moze pomoze?????nie powiedziane odrazu ze to lipa,jesli jestes odpowiednio zaawansowany i zrobisz to z głową to moze byc ok.

Beni
08-09-09, 13:12
z tego ci tam widzialem po postach to zaawansowany on nie jest(zero diety) polecam trening 3 dniowy...

klata+bic

plecy+tric

barki+nogi+kaptury(nog chyba nie chciales z tego co tam wyczytalem gdzies) chociaz nie rozumie dlaczego widze ze chcesz na lizaka...;] pakiet dyskotekowy i jazda:]

Rein
08-09-09, 16:25
z tego ci tam widzialem po postach to zaawansowany on nie jest(zero diety) polecam trening 3 dniowy...

klata+bic

plecy+tric

barki+nogi+kaptury(nog chyba nie chciales z tego co tam wyczytalem gdzies) chociaz nie rozumie dlaczego widze ze chcesz na lizaka...;] pakiet dyskotekowy i jazda:]

Właśnie mój problem polega na tym, że nogi mam BARDZO umięśnione. Od małego piłka, później w wieku ok. 12 lat sporty walki, teraz od kilku lat Krav Maga. Wygląda to dziwnie, dlatego nóg ruszać nie chcę.
Poza tym na dietę czasu oraz czasami kasy nie mam.

.Smile
08-09-09, 16:53
Autorze:
silownia daje skutki wtedy jezlei mamy odpowiednia diete, oraz miesnie maja czas na regeneracje - a z tego co napisales, nie ma ani tego, ani tego. Rob trening co 3 dni, a jezeli nie masz kasy na diete, to napisz posta w odpowiednim dziale zeby ludzie ci cos doradzili (tj jakies tanie i dobre artykuly)

Mlody994
08-09-09, 17:09
Moim zdaniem takie machanie co dziennie bez zadnego doswiadczenia moze zaszkodzic. Do cwiczen trzeba podchodzic z glowa. Nie wiemy jak robisz klatke czy prawidlowo czy na odwal. Jak chcesz brac sie za cwiczenie to cwicz narazie max3 razy w tygodniu najlepiej pon-sro-piatek. Z tego co widze jestes poczatkujacy wiec nie ma sie co przemeczac. Nie katuj sie bo to nic nie da z dnia na dzien miesnie nie urosna(miesnie rosna nie pod czas treningu ale gdy odpoczywasz). Co do odzywek to narazie tez nic nie bierz. Pocwicz minimum na sucho rok (systematycznie oczywiscie). Tu masz taki trening dla poczatkujacego ode mnie:

Poniedzialek:
Klatka+biceps

klatka plasko 4serie 6-8ruchow
klatka skos 4 serie 6-8ruchow
biceps na modlitewniku 4serie 8ruchow
biceps hantlem 3 serie 6ruchow

Sroda
Barki+triceps

barki gryfem lamanym przod 4 serie 6-8ruchow
barki gryfem lamanym tyl 3serie 6-8ruchow
triceps francuski 4 serie 6-8ruchow
triceps hantlem opuszczanie za glowe 3serie 6-8ruchow

Piatek
Kaptury+plecy

wioslowanie dol 3serie 6-8ruchow
wioslowanie gora 3serie 6-8ruchow
drazek 4serie 6podciagniec
kaptury gryf prosty(lopatki zlaczone, wyprostowany, lekko pochylony do przodu zeby nie zawadzac o co nie trzeba :p) 10-12ruchow

Nie wiem jakie sa twoje osiagi z tym musisz sam dobrac. Nie przesadzaj z obciazeniem nie dodawaj kolejnych serii bo to nie ma sesu, dopiero zaczynasz.
Miedzy seriami 1-3minut przerwy
Staraj sie opuszczac i podnosic obciazenie dokladnie(zeby nic nie latalo na boki). Jezeli chcesz dokladniejszy plan treningowy z dieta wystarczy sie odezwac do mnie na gg:2342800 porozmawiamy o twoich osiagach lecz mozemy i o moich zebys wiedzial z kim rozmawiasz. Pozderko :)

Jolly
08-09-09, 20:25
PN:
WL
WS G/D
Pompki na Poręczach
Francuskie Wyciskanie

Śr:
Podciaganie
Wiosło
MC
Uginanie Rak ze sztanga
Uginanie rak z hantlami
Szrugsy

PT:
Wznosy na palcach
Przysiady
Push press
Podciaganie Wzdluz tuowia
unoszenie hantli w opadzie ciala.
brzuch

...