PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna ...



slaled90
06-09-09, 23:07
witam mam w planach gdzies pod koniec wrzesnia zaczac cykl kreatynowy i juz powoli rozgladam sie za kreatyna.
Co myslicie o tym : http://allegro.pl/item732647388_olimp_kreatyna_creatine_1250_mc_300k aps_promocja.html ?

do tego jeszcze mam zamiar OSTROWIE wcinac jako uzupelniacz bialka po treningu ,,,

co myslicie o tym?

Sosna91
07-09-09, 14:49
na pierwszy cykl dobry wybór.

Anaboliczny Koks
07-09-09, 14:52
ja tam sie nie znam zabardzo ,ale nie lepiej CreaPure np ?

sts
07-09-09, 15:17
ja tam sie nie znam zabardzo ,ale nie lepiej CreaPure np ?

nie na początek mu to wystarczy nie powtarzaj wszystkiego co przeczytasz.

myst0
07-09-09, 15:17
zielony vitalmax 500 g na dwa cykle bedziesz miał odrazu ... albo creapure z universala olimp to lipa mono ;/

Sosna91
07-09-09, 15:33
zielony vitalmax 500 g na dwa cykle bedziesz miał odrazu ... albo creapure z universala olimp to lipa mono ;/

sam jesteś lipa, z dobrą miską to na mono możesz sie rozstępów spodziewać ;]

niewula
07-09-09, 16:16
nie na początek mu to wystarczy nie powtarzaj wszystkiego co przeczytasz.
aaaaaaaaaaaaahahahahahahahha
jak masz tak pisac to sie lepiej nie wypowiadaj -.-

sts
07-09-09, 16:41
aaaaaaaaaaaaahahahahahahahha
jak masz tak pisac to sie lepiej nie wypowiadaj -.-

nie pasuje ci coś? napsiałem że na początek mu zwykłe mono wystarczy a nie jak Anaboliczny koks (bez urazy) usłyszał Crapure to teraz będzie każdemu to podawał jak na razie mu wystarczy znaczy tym początkującym zwykłe mono więc twój komentarz niewula czy jak ci tam jest bez sensu.

niewula
07-09-09, 17:12
a ja mysle ze jesli chce juz brac mono to czyste ...

maly25
07-09-09, 17:28
niewula piszesz zeby sie nie odzywal a sam takie glupie posty piszesz.mono na poczatek okey wyda niecale 40 zl i ma cykl jak znalazl.i jeszcze pare kilo ryzu do tego sobie kupi;) (pisze o tych blistrach)

niewula
07-09-09, 17:55
nie no ja zaraz pierdolne ze smiechu czy ja gdzies napisalem ze omno jest zle?!!

wojtas3
07-09-09, 18:19
to mono to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie ale gdybym robił 1 cykl to wybrał bym zielonego vitalmaxa (tak z ciekawości bo wszyscy chwalą że na 1 cykl ok) przestańcie już z tą creapure po co to komu?

sts
07-09-09, 18:25
to mono to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie ale gdybym robił 1 cykl to wybrał bym zielonego vitalmaxa (tak z ciekawości bo wszyscy chwalą że na 1 cykl ok) przestańcie już z tą creapure po co to komu?

też się zastanawiam.

Kreta
07-09-09, 19:46
Kreta to kreata dla mnie wsumie bez roznicy czy vitalmax czy olimp.

pure
07-09-09, 19:52
mono olimpa pompuje, vitalmax tez pompuje, nie ma zadnej roznicy. mono to mono i tyle na temat a jakie sobie kupisz to juz sprawa drugorzedna... opinia jak dupa, kazda inna...

KowalX
07-09-09, 20:26
przestańcie już z tą creapure po co to komu?

po to ,że masz pewność jej czystości.

Anaboliczny Koks
07-09-09, 20:29
sts ,nie wiedzialem ,ze Creapure to nie mono sry haha ...

slaled90
07-09-09, 21:02
troche sie zagapiłem ;) i nie zauwazylem ze komentujecie :) ale juz jestem :)
i tak czytam te wypowiedzi ... ktos sie wypowiedzial ze z dobra miska rozstepow mozna sie nabawic... jak swinia nie jem wiec mysle ze nie bedzie tak zle tzn oby nnie bylo :D

to w koncu co polecacie jedni mowia vitalmax, drudzy creapure inni jeszcze co innego :)

sam nie wiem juz :) kumpel z klasy bierze JABLCZAN KREATYNY mowi ze ok nie byl by lepszy ? juz sam nie wiem :) co najlepiej o :) zeby nie bylo za duzo wody

slaled90
07-09-09, 21:09
troche sie zagapiłem ;) i nie zauwazylem ze komentujecie :) ale juz jestem :)
i tak czytam te wypowiedzi ... ktos sie wypowiedzial ze z dobra miska rozstepow mozna sie nabawic... jak swinia nie jem wiec mysle ze nie bedzie tak zle tzn oby nnie bylo :D

to w koncu co polecacie jedni mowia vitalmax, drudzy creapure inni jeszcze co innego :)

sam nie wiem juz :) kumpel z klasy bierze JABLCZAN KREATYNY mowi ze ok nie byl by lepszy ? juz sam nie wiem :) co najlepiej o :) zeby nie bylo za duzo wody

ps. jak cos to mozecie wstawiac od razu linki z allegro do tego co polecacie :) dzieki

Fehu
07-09-09, 21:10
kup jakie chcesz mono;D jablczan na pozniejsze czasy

slaled90
07-09-09, 21:13
hmm tylko zebym nie mial wiekszego flaka z bica niz teraz mam ... bo twardoscia to on nie grzeszy ale nie wiem czemu tak jest ;p moze jets w nim sporo wody? cykl chce zaczac dopiero na poczatku pazdziernika moze w ostatni tydzien wrzesnia wtedy juz bede cwiczyl ok 2 miesiace regularnie bo wczesniej cwiczylem jak mialem czas czy to nie za wczesnie na piewszy cykl?

KowalX
07-09-09, 21:58
polecam mono w formie creapure lub jakiejkolwiek.creapure to po prostu gwarant czystości produktu ,wolnego od zanieczyszczeń i tyle w temacie.

Młody
08-09-09, 07:07
bo jedni jedli vitala jedni olimpa a inni jedli co innego i każdy ma inny organizm i to co na tego kogoś działa nie musi działać na Ciebie. Kup to na co Cię stać a nie sugeruj się ślepo tym co ktoś Tobie powie bo będziesz "w zimę w sandałach chodził"

myst0
08-09-09, 15:33
sam jesteś lipa, z dobrą miską to na mono możesz sie rozstępów spodziewać ;]

Wiem bo sam dostałem mały rozstęp ;] na mnie nie podziałał olimp