PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie sa modzi



CreativePL
02-01-07, 17:52
na forum panuje totalny spam a moda jak nie bylo tak nie ma ;| zobaczcie w dzial trening bo to mnie az przeraza :|

sławo
02-01-07, 18:20
nie wiesz że święta były q r w a :evil:

ale w sumie dobrze że to zauważyłeś :!:

tomek.
02-01-07, 18:33
rozumiem że twój post to jakaś cicha reklama swojej osoby na stanowisko moderatora
czy
poprostu bezinteresownie troszczysz sie o forum?

CreativePL
02-01-07, 19:03
raczej przeraza mnie ilosc spamu :roll: a tak pozatym jeden z waszych "pomocnikow"

http://img19.imageshack.us/img19/7267/clipboard01id7.jpg

sławo
02-01-07, 19:09
hmmmm ciekawe

CreativePL
02-01-07, 19:12
wg mnie rangi pomocnik pownny byc przyznawane osobicie ale tyo tylko moje skromne zdanie ;)

sławo
02-01-07, 19:18
CreativePL, spokojnie jesteś tu od wczoraj

nie musisz robić rewolucji

masz sporo racji ale ochłoń

CreativePL
02-01-07, 19:19
ja ni robie rewolucji ;] ale sam widzisz co sie dziejie :evil:

sławo
02-01-07, 19:22
widzę i mam już pewne zamierzenia

ale u mnie jeszcze sylwester się nie skończył więc jestem dość spokojny :razz:


poza tym mam za słabą władzę tu :mrgreen:

CreativePL
02-01-07, 19:26
ciesze sie ze zajales sie tym :] chyba temat do zamkniecia

Kakashi
02-01-07, 22:10
hmmmm ciekawe
nie wiem co w tym takiego ciekawego??

wg mnie rangi pomocnik pownny byc przyznawane osobicie
tylko kogo obchodzi twoje zdanie??

raczej przeraza mnie ilosc spamu
sam spamujesz to nie mow na innych!!

a tak poza tym jeden z waszych "pomocnikow"
i co w tym takiego strasznego ze musiałes pokazac to na forum??<hahaha> taka jest prawda zaczołeś na mnie wrzucac bo podwazylem twoje słowa i wyszlo ze nie masz racji...ojej!!

CreativePL
02-01-07, 23:38
ni rozumiem czego na mnie najerzdzasz :roll: nic ci nie zrobilem a ty mnie zbluzgales!


i co w tym takiego strasznego ze musiałes pokazac to na forum??<hahaha> taka jest prawda zaczołeś na mnie wrzucac bo podwazylem twoje słowa i wyszlo ze nie masz racji...ojej!!

nie chce nic mowic ale jezeli tak uwazasz o fajnie by bylo jak bys poparl to cytatami :wink:


tylko kogo obchodzi twoje zdanie??

widzisz i po co mnie obrazasz? ja naprawde ci nc nie zrobilem :!: i nie chce sie klucic bo jestem tutaj zeby podzielic sie swoim doswiadczeniem i zeby sie czegos nauczyc

Kakashi
03-01-07, 00:08
CreativePL, mi po prostu chodzi o to ze dopiero co przyszedłes na forum i od razu mowisz tu jest źle tu tez tam spamuja a tam nie...po co to?? dziel sie informacjami:D o to tu chodzi:P
i poza tym cały czas mowisz a pomocnik&#243;w daje sie tak i siak i owak...na te sobgi co mam zapracowałem...nie na wszystkie bo niektorzy nie wiedza o co chodzi i daja za nic
ale jakby nie było pomogłem juz wielu osoba a ty wyskakujesz z tekstem typuZ:

radar, niby tak si chwalilestym pomocnikiem a glupie pytania zadajesz
w sumie to ja tak sie nim nie chwaliłem wiec nie wiem do czego bijesz?:>


wg mnie rangi pomocnik pownny byc przyznawane osobicie ale tyo tylko moje skromne zdanie
a tutaj to juz nie wiem o co chodzi...a jak sa przyznawane??

[ Dodano: 03-01-2007, 00:09 ]
a wklejajac ta wiadomosc prywatna to juz komplenie nie wiem co Ci to dało??

CreativePL
03-01-07, 00:16
to ze sa 2 strony medalu, ja nie pisalem zena innym forum jest tak czy tak


EOT

tomek.
03-01-07, 14:25
moge wiedziec o co k u r w a chodzi?
i jak zamierzacie ten problem rozwiązać?

marcinczwa
03-01-07, 14:34
ja tez nie wiem o co chodzi, kto mi streści ?

Kakashi
03-01-07, 16:03
chodzi o to ze skrytykowalem wypowiedź CreativePL, i poparłem ja materiałem ze storny:
http://zywienie.host.sk/table.php?page=btw
gosciu najwyraźniej sie o to wkurzył:| i zaczoł sie pluc ze napisałem z jonasz7 kilka spam post&#243;w...typu jak milo wr&#243;cic na forum (bo jakisz czas mnie nie bylo) a on mnie pozdrowił....
no i od razu wielka afera sam zarobł spama załozył ten temat i sie oburzał...dodam ze jest tu 3 dni a juz sobie chce zedzic kto moze spamowac a kto...za ten spam moge dostac osta ale nie wydaje mi sie zeby było to potrzebne:) wiec napisałem CreativePL,zeby wyluzował bo sie za bardzo pluje a nie ma za bardzo o co...(bardziej wulgarnie) a ten zaczoł wtedy cos pieprzyc ze daje sie range pomocnik jakos źle czy cos...rece opadaja...no to tak w skr&#243;cie:D


i jak zamierzacie ten problem rozwiązać?
jak przestanie gadac teksty typu ze nie zasługuje na range pomocnik to nie widze problemu. no i niech sie nie oburza jak go ktos poprawi...

CreativePL
03-01-07, 17:03
no tak nei dokonca po 1 nie oburzylem sie ze mnie poprawiles po 2 nie chodzi o spam w moim poscie tylko oglnie! zobaczcie sobie jonasz pisze np "trenuj wiecej na biceps" a radar jonasz dobrze mowi trenuj wiecej na bica" (i na odwrot)


jak przestanie gadac teksty typu ze nie zasługuje na range pomocnik to nie widze problemu

zacytuj mi kiedy powiedzialem ze nie zaslugujesz na range pomocnik,


a co do skrytykowania mojej wypowiedzi chodizlo o diete na mase powiedzialem zeby ktos tam zmienil chleb zwykly na grachamki bo sa pozywniejsze i podalem wartosci odrzywcze a radar wyjechal mi ze sie myle i po chwili podal ze bulka grachamka jest gorsza od chleba z miodem :| tylko ze rozmowa toczyla sie na temat zwyklego.. rownie moglem wyjechac ze jakis punpernikiel jest the best

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=2460

a tak wogole widze ze dobra wrozka posprzatala :]

Czaja
03-01-07, 17:19
Jak dla mnie to burza w szklance wody. I nie zgadzam się z opinią że w dziale trening panuje totalny spam.
A jeśli chodzi o grahamkę to wiem tylko że tak się pisze.

marcinczwa
03-01-07, 17:34
mysle ze nie ma sensu dyskusja o byle co

tomek.
03-01-07, 17:42
lol

idźcie cos pożytecznego z nadmiarem energi zrobić(pom&#243;żcie sąsiadce itp.) a nie o takie pierdoły kł&#243;tnia

sławo
03-01-07, 17:50
a ja myślę że właśnie jest ostatnio sporo spamu

ba jest dużo r&#243;żnych bredni wypisywanych przez naszych pomocnik&#243;w

co za tym idzie forum po prostu traci na jakiejś tam renomie ,fachowości



a CreativePL, założył sw&#243;j temat a nasi pomocnicy zaspamowali mu cały topic

tak się raczej nie robi

marcinczwa
03-01-07, 18:06
trzeba pomocnik&#243;w przytemperować (może jakieś ostrzeżenia ?)

Kakashi
03-01-07, 18:19
(może jakieś ostrzeżenia ?)
nie ma potrzeby;)

a CreativePL, założył sw&#243;j temat a nasi pomocnicy zaspamowali mu cały topic

tak się raczej nie robi
no dobra...sorki:D poprawie sie:P pozdro

tomek.
03-01-07, 18:59
ok moga być ostrzeżenia dla nich :mrgreen:

proponuje po 3cim zdjąć status doradcy za pisanie ewidentnych pierd&#243;ł albo mało rzeczowo

sławo
03-01-07, 19:08
ja sądzę że już po drugim

bo przecież to są jakby to powiedzieć ludzie już zaufani i nie powinni wypisywać bzdur

marcinczwa
03-01-07, 19:10
po 3 ostrzeżeniu juz nie można pisać na forum
2 ostrzeżenia - koniec z rangą pomocnik

damiano
03-01-07, 19:39
ja mam jedno czyli jescze kiedys bede mogl byc pomocnikiem ??

marcinczwa
03-01-07, 20:09
ja mam jedno czyli jescze kiedys bede mogl byc pomocnikiem ??
tak

Czaja
03-01-07, 20:25
[quote="sławo"] jest dużo r&#243;żnych bredni wypisywanych przez naszych pomocnik&#243;w

co za tym idzie forum po prostu traci na jakiejś tam renomie ,fachowości

Z tym się zgadzam.

Kakashi
03-01-07, 20:38
i patrz co zes narobił CreativePL, przyjmuje do wiadomosci...i wezme sie juz za siebie:D koniec czy jeszcze jakies zastrzezenia???

Czaja
03-01-07, 20:41
Radar - nie bierz tego wszytkiego do siebie.

CreativePL
03-01-07, 20:55
Jak co narobilem nie lubie byc falszywy wole powiedziec prawde na poczatku jaki jest stan poznej sami modzi stwierdzili ze spam sie szerzy i jest balagan wiec o co ci chodzi to jednak nie tylko moj epoj. zdanie

Jose
04-01-07, 02:13
ja sie zgodze z tym ze jest wiele postow w sumie nie wnoszacych nic nowego do tematow, ba nawet sa posty ktore wprowadzaja autora w jeszcze wieksze zaklopotanie zanim zadal pytanie badz wprowadzaja go w blad...

mowie glownie o moim dziale bo tyle sie tutaj dzieje ostatnimi czasy ze gdzie indziej to juz wogle nie mam czasu zajrzec...

bede mial pomocnikow na oku :evil:

pzdr

tomek.
04-01-07, 11:20
no i fajnie
ban maszyna ruszyła :mrgreen:

P4l4d7n
04-01-07, 23:16
Creative i Radar:

Ochłońcie chłopcy : O.

---

No a jesli chodzi o spam i nic nie wnaszace wiadomosci to przydaloby sie jeszcze kilku moderatorow zeby to przegladali (nie reklamuje sie bo ledwo co mam czas zeby odpisac na pare wiadomosci).

zizu
25-01-07, 00:36
jest jeszcze ktos ze starej ekipy :D?

sławo
25-01-07, 11:03
chyba ja :grin:

zizu
25-01-07, 21:21
a modernatro dopingy chyba nik mial na V juz nie jestem pewny :)?

u.waw.pl
30-01-07, 23:02
Voldemort

vold
06-02-07, 17:57
żyje :wink:

u.waw.pl
12-06-07, 18:04
Jeszcze kilka dni, tzn do soboty włącznie prawie w ogóle nie będzie mnie na forum. Sorry.

tom
13-06-07, 22:47
o zizu sie pojawil...czemu nie jestes w diecie?

Smug
14-06-07, 07:04
o zizu sie pojawil...czemu nie jestes w diecie?

A czy interesuje się na tyle forum, żeby byc znowu modem w diecie?? Nie sądzę...

07-07-07, 04:08
ostatnio zadko tu zagladam bo pracuje 12h na dobe i jak wracam to jestem wykonczony :) za kilka dni wdroze sie w system i bede czesciej zagladal

tomek.
07-07-07, 08:08
ja po 10h i też czasami nie mam siły nawet kompa właczyc