PDA

Zobacz pełną wersję : BLOG(na sezon09/10): Masa,Sila,Definicja-czyli dorzucam kg do nastepnego lata- JAZDA!



Russel
06-09-09, 20:29
http://www.animalpak.pl/img/artykuly/artbanner.jpg


W tym roku postaram sie trochę pozmieniać i może nawet robić rzeczy inaczej niż do tej pory myślałem ze trzeba robić. Jak mówiłem w poprzednim dzienniku zawsze jechałem podobnym schematem rokrocznie wiec mam nadzieje ze zmiany trochę mnie rusza i pójdę z kilogramami jak burza :D!

Treningi będę przeplatał: masa silą regeneracja na końcu będzie lekka wycinka ale bez szaleństw bo nie szykuje się na zawody.
Cykle treningowe będą trwały od 6 do 4 tyg, a regeneracyjne będą do 1 lub 2 tyg treningów lekkich w stylu ACT.


Zaczynam treningiem 4 tygodniowym przeznaczonym dla bardziej zaawansowanych wiec nie polecam go początkującym.
Program jest podzielony na 2 etapy:
1 W pierwszym używać będę dużych ciężarów które pozwolą mi na wykonanie 6-8 powt
2 W drugim serie będą oscylowały w granicach 10-12 powt

*(wyjątek to serie na mięśnie brzucha od 12 do 20 powt)

ETAP PIERWSZY:
2 tyg w systemie 2T-1N-2T-2NT
(dwa z treningiem, dzień przerwy, dwa dni z treningiem , dwa dni przerwy)

I
Klatka
1 Wyciskanie na ławce skośnej -3 serie, 6-8 powt.
2 Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 4 serie, 6-8 powt.
3 Pompki na poręczach z obciażeniem -4 serie, 6-8 powt.
Tricepsy
1 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąsko- 4 serie, 6-8 powt.
2 Francuskie wyciskanie sztangi łamanej leząc-3 serie , 6-8 powt.

II
Czworoglowe
1 Przysiady na Smithcie (stopy wysunięte nieco do przodu)- 3 serie, 6-8 powt.
2 Wypychanie na suwnicy skośnej (wąski rozkrok) - 4 serie , 6-8 powt.
3 Hack-przysiady - 4 serie , 6-8 powt.
Dwugłowe
1 Martwy ciąg (nogi proste) - 4serie , 6-8 powt.
Łydki
1 Wspięcia na palcach (maszyna) -4 serie, 6-8 powt.
Brzuch
1 Unoszenie nóg w zwisie na drążku -2 serie, 20 powt.
2 Ściąganie linek wyciągu w klęku - 2 serie, 20 powt.

III
Naramienne
1 Wyciskanie sztangielek siedząc - 3 serie, 6-8 powt.
2 Wyciskanie sztangi zza karku siedząc (chwyt szeroki) 4 serie, 6-8 powt.
3 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc (chwyt szeroki) - 4 serie, 6-8 powt.
4 Unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie - 4 serie, 6-8 powt.
Czworoboczne
1 Unoszenie barków ze sztanga - 3 serie, 6-8 powt.

IV
Grzbiet
1 Martwy ciąg - 3 serie, 6-8 powt.
2 Podciąganie sztangi
3 Podciąganie jednego końca sztangi - 4 serie , 6-8 powt.
Bicepsy
1 Unoszenie przedramion ze sztanga stojac - 4 serie, 6-8 powt.
2 Unoszenie przedramion ze sztangielkami na ławce skośnej - 4serie, 6-8 powt.
3 Unoszenie ze sztanga łamana na modlitewniku - 3 serie, 6-8 powt.
Brzuch
1 Unoszenie tułowia leżąc -2 serie, 20 powt.
2 Unoszenie nóg w leżeniu - 2 serie, 20 powt.


ETAP DRUGI
2 tygodnie 2T-1NT-2T-2NT
I
Klatka
1 Rozpiętki na ławce skośnej - 3 serie, 10-12 powt.
2 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 3 serie, 10-12 powt.
3 Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - 3 serie, 10-12 powt.
4 Butterfly - 3 serie, 10-12 powt.
Grzbiet
1 Martwy ciąg (stoimy na wysokiej podstawce) - 3 serie, 10-12 powt.
2 Ściąganie drążka wyciągu stojąc (Cable Pullover) (chwyt szeroki) - 3 serie, 10-12 powt.
3 Podciąganie sztangielki do boku w opadzie - 3 serie, 10-12 powt.
4 Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (nachwyt) - 3 serie, 10-12 powt.
II

1 Prostowanie nóg siedząc - 3 serie, 10-12 powt.
2 Przysiady ze sztangą - 3 serie, 10-12 powt.
3 Wypychanie na suwnicy skośnej - 3 serie, 10-12 powt.
4 Hack-przysiady - 3 serie, 10-12 powt.
Dwugłowe
1 Martwy ciąg(nogi proste) - 3 serie, 10-12 powt.
2 Unoszenie podudzi leżąc - 3 serie, 10-12 powt.
Łydki
1 Wspięcia na palce siedząc - 3 serie, 10-12 powt.
2 Wspięcia na palce stojąc - 3 serie, 10-12 powt.
Brzuch
1 Unoszenie tułowia leżac - 2 serie, 20 powt.
2 Unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku - 2 serie, 20powt.
3 Spinanie mięśni prostych brzucha - 2 serie, do załamania ruchu

III
Naramienne
1 Unoszenie ramion bokiem w górę rączkami dwóch wyciągów - 3 serie, 10-12 powt.
2 Wyciskanie sztangi zza karku siedząc (chwyt szeroki) - 3 serie, 10-12 powt.
3 Wyciskanie sztangi z klatki (maszyna Smitha) - 3 serie, 10-12 powt.
4 Unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem stojąc - 3 serie, 10-12 powt.
5 Odwrotny ruch do rozpiętek na maszynie butterfly(klatka przylega do oparcia maszyny) - 3 serie, 10-12 powt.
Czworoboczny
1 Unoszenie barków w gore stojąc (sztangielki) - 3 serie, 10-12 powt.
2 Unoszenie barków w górę na ławce skośnej (sztangielki)- 3 serie, 10-12 powt.
IV
Tricepsy
1 Wyciskanie francuskie sztangi leżąc - 3 serie, 10-12 powt.
2 Pompki na poręczach - 3 serie, 10-12 powt.
3 Ściąganie drążka wyciągu (podchwyt) - 3 serie, 10-12 powt.
Bicepsy
1 Unoszenie przedramion ze sztanga łamana stojąc - 3 serie, 10-12 powt.
2 Unoszenie ze sztanga łamana na modlitewniku - 3 serie, 10-12 powt.
3 Unoszenie ze sztangielkami (chwyt młotkowy) - 3 serie, 10-12 powt.
Brzuch
1 Unoszenie nóg w zwisie na drabinkach - 2 serie, 20 powt.
2 "Scyzoryk" w leżeniu tyłem - 2 serie, 20 powt.

UWAGI co do treningu dla tych którzy chcieli by sie za to wziać:
1 Przysiady na smithcie wąsko nogi wysunięte do przodu chroni stawy kolanowe przed przeciążeniami i zmusza czworogłowe ud do cięższej pracy.
2 Unoszenie barków na ławce skośnej na czworoboczne (założę sie ze tak nie robicie!) - nietypowa pozycja pobudza w inny sposób ta partie
3 Ściąganie w dół drążka podchwytem(tricepsy) nalezy unikać stosowania dużego ciężaru to ćwiczenie świetnie oddziałuje gdy jest robione pięknie techniczne!
4 Pompki na poręczach (tricepsy) należy trzymać pozycje pionowa, wychylanie tułowia do przodu zwiększa prace mięśni piersiowych kosztem tricepsów - to akurat Jaca mi podpowiedział i znacznie lepiej czuć
To tak w skrócie..

Dieta
Rozwiązane kwestii dietetycznej na tym planie wygląda nastepujaco
I Śniadanie
a) miks białka serwatkowego, banan
b) miks białka serwatkowego, Vitargo/Carbo
c) miks białka serwatkowego, 2 kromki białego pieczywa, łyżka dżemu lub miodu
II Śniadanie
a) 3 cale jajka, 3 białka, 3 płatki szynki z indyka, 2 kromki pieczywa razowego z masłem orzechowym
b) serek granulowany, filiżanka świeżego ananasa, filiżanka ryżu (parab,basmati,brązowy) filiżanka mleka
III Przekąska
a) miks białka kazeinowego, płatki owsiane na mleku
b)derek granulowany, filiżanka świeżego ananasa, 6 pełnoziarnistych krakersów, łyżka masła orzechowego
c) jogurt owocowy, miks białka serwatkowego, 2 cale jaja
IV Obiad
a) płat pieczonej wołowiny, 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka jarzyn
b) mięso z piersi indyk, 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka brokułów
c tuńczyk w sosie własnym, łyżka majonezu(najlepiej omega3), 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka fasoli szparagowej
V Przekąska
a) miks białka kazeinowego, płatki owsiane
VI Przedtreningowy
a) miks białka serwatkowego, duże jabłko
b) miks białka serwatkowego, 2 kromki chleba pełnoziarnistego, łyżka dżemu lub miodu
VI potreningowy
a)20 gram aminokwasów,Vitargo
b) miks białka serwatkowego + białko kazeinowe, galaretka lub kisiel
VII Kolacja
a) płat polędwicy wołowej, 2 filiżanki ryżu brązowego, 1 filiżanka brokułów, 1 filiżanka sałaty, 2 łyżki oliwy z oliwek
b) płat wędzonego łososia, filiżanka ryżu brązowego, filiżanka fasoli czarnej, 2 filiżanki sałaty, 2 łyżki oliwy z oliwek
c) pierś kurczaka, 2 filiżanki sphagetti(pszenica durum),2 filiżanki salaty, 2 łyżki oliwy
VII Posiłek przed snem
a) serek granulowany, łyżka siemienia lnianego
b) miks białka kazeinowego,garść orzechów włoskich, łyżka masła orzechowego

Patrzycie na to i myślicie sobie, coś nie tak... Wiec tłumacze nie jest to mój wymysł jest to dieta opracowana przez amerykańskich dietetyków i wszystkie dania są bardzo "przewiewne" i różnią się trochę zarówno od typowego jedzenia jak i od typowej masowej diety. I co najważniejsze według powyższej rozpiski mamy jeść mało, ale tak często ze trudniej wyobrazić sobie częstsze posiłki. Specjalnie używa sie tutaj słów filiżanka, płat, garść, itp by nie podawać konkretnej gramatury, Ten kto troche ćwiczy i patrzy na to już wie mniej więcej ile o której porze i czego mógł by zjeść i jak było by najlepiej- o to chodzi

całość opracował Jan Olsza

Suplementy
Co do suplementacji będę używał samych podstaw, aktualnie mam na stanie
- 1kg Monohydratu kreatyny (W DT: rano 10g i po treningu 10g, W NT: rano 10g)
- 1 kg L-Glutamina (5-10g przed i po treningu oraz przed snem)
- 3kg Carbo (po treningu 50g, rano I śniadanie w opcji z miksem białka serwatkowego)
- ok 1 kg Białko serwatkowe (uzupełnienie diety;będę dokupował w miarę jak będzie się kończyć)
- ok 2kg Białko jajeczne (uzupełnienie diety)
- 700tab. Aminokwasy 2700 Universal (3 tab rano na czczo i 3 tab po treningu)
- Witaminy :
Multiwitamina (1caps x2 dziennie)
Vita C 500 (1caps x1 po treningu)
Magnez (1caps x1 przed snem)


Narazie tyle, po tych 4 tyg będę robił:
- Siłowy Program Rippetoe,
- następnie 1 lub 2 tyg ACT
- i dalej plan treningowy również ze wskazówkami dietetycznymi i suplementacji od Piotrka Głuchowskiego (w którym pokładam duże nadzieje;))

Zapraszam do komentowania i oceniania,
pozdr!

http://www.animalpak.pl/img/_szukaj/szukaj.jpg

Bull2
06-09-09, 20:52
Powodzenia !!

Anaboliczny Koks
06-09-09, 21:04
Jak chcesz co posiłek jeść białko to musisz dokupić :))

Będę śledził Powodzenia,

Russel
06-09-09, 21:23
Jutro się jeszcze z rana na czczo się poważę i pomierzę żeby było wiadomo z jakiego poziomu startuje

Anaboliczny
fakt mało go mam trochę (mój dostawca zawiódł ostatnio wszystko szybko mu zeszło) ale będę się starał wybierać te opcje z "normalnym" jedzeniem bo taki łasuch jak ja musi pojeść trochę normalnego żarła:D Białko z prochu będę sie starał dawać w porach kiedy organizm poddany jest najbardziej na katabolizm(rano, po tren,) i wtedy gdy ew. nie bede mial czasu na zrobienie normalnego posiłku

Jaca jedziemy! Czekam na twoj bo ciekawy jestem co tam wymyślisz u siebie chociaż czesciowo już mi zdradziłeś tajemnice co do treningu:D

ciaastek91
06-09-09, 22:47
to I sniadanko jakos mi sie nie widzi, przydaloby sie normalne zarcie a nie odzywki, bo po calej nocy bez jedzenia zostana wchloniete blyskawicznie. no chyba, ze II sniadanie jesz po godzinie od I, wtedy bylo by ok.. bo jak nie, to mozesz przymierac glodem ;p

KowalX
07-09-09, 00:17
co do diety
w kolacji VII


b) możesz zamiennie z ryżem stosować makaron

c)nie miesza się mięsa z makaronem

Russel
07-09-09, 09:26
Ciastek godziny i gramaturę po pierwszym tyg sobie ustalę żebym czuł najlepiej tzn najedzony, ale nie "przeżarty" ten pierwszy wchłonie się moment wiadomo, też to zauważyłem;)


co do diety
w kolacji VII


b) możesz zamiennie z ryżem stosować makaron

c)nie miesza się mięsa z makaronem


nie zamierzam nic zmieniać.
p.s
Czemu nie miesza się mięsa z makaronem :lol:

Czytam twoje rady na forum i widzę błyskasz wiedza teoretyczna fajnie, ale każdy ma inny organizm kolego nie ma jednej diety i jednego treningu tak bylo by za prosto
pozdr

jaca666
07-09-09, 09:28
Super Blog Russ.
Dawaj wymiary :)

KowalX
07-09-09, 10:07
nie zamierzam nic zmieniać.
p.s
Czemu nie miesza się mięsa z makaronem :lol:

Czytam twoje rady na forum i widzę błyskasz wiedza teoretyczna fajnie, ale każdy ma inny organizm kolego nie ma jednej diety i jednego treningu tak bylo by za prosto
pozdr

węglowodany z makaronu mają niską kwasowość ,białko z mięsa do trawienia wymaga za to bardzo kwaśnych soków żołądkowych.I tu każdy ma taki sam organizm ,ale zrób jak chcesz.
tak samo w tym drugim posiłku możesz bez problemu zamienić ryż z makaronem by nie jeść ciągle tego samego choćby dla smaku.
Skoro nie chcesz skorzystać to ok
i spoko wiem jak reaguje organizm:)

Russel
08-09-09, 09:25
węglowodany z makaronu mają niską kwasowość ,białko z mięsa do trawienia wymaga za to bardzo kwaśnych soków żołądkowych.I tu każdy ma taki sam organizm ,ale zrób jak chcesz.
tak samo w tym drugim posiłku możesz bez problemu zamienić ryż z makaronem by nie jeść ciągle tego samego choćby dla smaku.
Skoro nie chcesz skorzystać to ok
i spoko wiem jak reaguje organizm:)

Przez ponad miesiąc w Międzyzdrojach miałem możliwość ugotowania makaronu na grzałce(wybierałem sphagetii z ziarna 100% durum) i upieczenia piersi w mikrofalówce jadłem tak 3-5 razy dziennie przez ponad miesiąc (oprócz śniadania pałatki zalane kawa zmieszane z białkiem)! Nie wybuchłem żyje i nie widzę super spadków czy innych niepożądanych efektow. Skończyłem redukcje na 84kg, a waże aktualnie 92kgwiec zrobiłem na takim żarciu 8 kg i nie jest to sam tłuszcz!

mało?

Przeglądam non stop amerykańskie blisko do Mr.O wiec wszystko o czołówce piszą i pokazują w MDtv do czego zmierzam przeglądam dietę jednego z ulubionych zawodników i Branch Warren również ma diecie takie polaczenie

Chcesz kogoś z polskich? Kogo by ci tu wybrać..
Akop Szostak niesamowity postęp na przestrzeni ostatnich lat (zreszta zobaczymy go jeszcze w tym roku 13-16.11.2009 – Mistrzostwa Świata Juniorów w kulturystyce klasycznej Białystok 2. 11-14.12.2009 – Mistrzostwa Świata Seniorów w kulturystyce klasycznej Madryt, Hiszpania) jego dieta opiera się na mięsie z piersi indyka makaronie razowym bądź ryżu brązowym/basmati

Jeszcze raz podkreślam bo chce żebyśmy się zrozumieli nie spinali:
Nie neguje twojego zdania bo wiem jaka jest teoria, tylko czasem trzeba zrobić coś wykraczającego poza ramy książki dietetycznej żeby zobaczyć czy może nie jest to dla mnie dobre-bo każdy jest inny!

pozdr
i na koniec -szanuje twoja wiedzę KowalX

Russel
08-09-09, 10:05
Waga i wymiary
Waga: 92kg
wszedłem na wagę pierwszy raz od ponad miesiąca-POZYTYWNIE :)

Wymiary:
Wzrost: 178cm
Klatka: 123cm
Biceps: 42cm
Pas: 86cm
Udo: 62-63cm
Łydka: 43cm

więcej chyba nie potrzebne:razz:

Trening
Wrzucę wpis z pierwszego treningu imo dobrze wyszedł chociaż narazie ostrożnie jeszcze z obciążeniem (dawno nie robiłem planu silowego) + asekuracja obowiązkowa
Klatka
1 Wyciskanie na ławce skośnej -3 serie, 8 powt. W: 110kg
2 Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 4 serie, 8/8/8/7 W:45kg
3 Pompki na poręczach z obciażeniem - 4 serie, 8powt podczepione 30 kg
Tricepsy
1 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąsko- 4 serie, 6/8/8/8 W:100kg
2 Francuskie wyciskanie sztangi łamanej leząc-3 serie, 8 powt. ok 52kg

Zaskoczony niemile zostałem jeśli chodzi o obciążenie w pierwszym ćwiczeniu na triceps, pojechałem pod 120kg zrobiłem dwa ruchy ruch i...odłożyłem, zdjąłem 10 kg zrobiłem 4 ruchy wkurwiłem się i ściągnąłem jeszcze 10kg

Potem już zrobiłem kolejne 3 serie.
Gość z którym robiłem trening mówi ze zmęczyłem tric pompkami na poręczach ja zupełnie o tym zapomniałem. Poza tym reszta ćwiczę tez jak dla mnie na dość dużych obciążeniach po okresie w którym bawiłem się maszynami i to nie na jakiś super ciężarach.

Po treningu
porcja aminokwasów(4tab),dalej ulubiona metoda regeneracyjna czyli prysznic ciepły/zimny/ciepły/itd.. potem 10g kreatyny + 5-10g gluty + 50g Carbo +tab vitaC 500 i do domu


Co do Diety
Bo pewnie większość czeka na te odczucia i podział jak to zorganizowałem w czasie. Wiec jem po prostu wtedy kiedy czuje ze potrzebuje coś przekąsić i zaczynam czuć lekkie ssanie (do głodu jak większość z nas to ja nie dopuszczam :lol:)
Wstałem 6.30 - porcja amino
7.00- porcja białka + porcja carbo + 10g kreatyny+ 1caps olimp vita-min+ aspargin
8 z minutami (musiałem isc do sklepu-poranne kolejki...)- 3 cale jajka+3 białka, 3 plastry szynki z piersi indyka(pierwszy raz mam wędlinę w diecie:D) 2 kromki chleba razowego z masłem orzechowym
10 z minutami-białko kazeina +płatki owsiane+ mleko o obniżonej zawartości laktozy (dorzuciłem od siebie trochę cynamonu i parę słodzików)
13 z minutami Tuńczyk w sosie własnym, łyzka majonezu, 4 kromki razowca, pomidor
15 z minutami miks białka kazeinowego + filiżanka płatków owsianych(cynamon, słodzik)
16.40 porcja bialka serwatkowego+2kromki chleba razowego z miodem
17.20 trening
18.30 tak jak mówiłem porcja aminokwasów(4tab),potem 10g kreatyny + 5-10g gluty + 50g Carbo+tab vitaC 500
19.30 pierś z kurczaka+ 2 filiżanki spaghetti durum+ 2 filiżanki salaty(dodałem trochę jogurtu greckiego+ sol, pieprz), oliwa z oliwek (opcjonalnie 2 lyzki ale dałem jedna - nie jestem przyzwyczajony dawać tłuszcz tak blisko po treningu) + 1caps olimp vita-min
21.305-10g glutaminy
22.00 cottage cheese z łyżka siemienia lnianego +chela mag olimp

Dobrze się czuje ale jeszcze za wcześnie po tyg zobaczę czy będą jakieś zmiany czy zostawię

KowalX
08-09-09, 13:38
może i mają takie połączenie ,ale jest niekorzystne dla układu pokarmowego i powoduje wzdęcia :)

w każdym razie powodzenia z wynikami,bo relacje ciekawe.
pzdr

Russel
08-09-09, 15:50
Dzisiaj kupiłem zapas gliceryny pierwsza porcja 10ml na 1 litr wody w trakcie spożycia
dzisiaj nogi -przysiady ale nie zamierzam szaleć bo nie robiłem ich prawie od 1,5 miecha :D

fallenursus
08-09-09, 22:49
po ile uwas cottage cheese? bo to jedno z moich ''slupow betonowych'' diety.
spoko pol kilo dziennie wsuwam. 4.99$ za 2 pol kilowe pudla. good stuff :)

ciaastek91
09-09-09, 08:08
drozyzna, u nas wiejski za pol kg w granicach 5zl np:
http://hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=29754&pkt_id=&pro_id=&char_id=

jaca666
09-09-09, 08:19
Niebawem także zaczynam masówkę ale nie wiem czy znajdę czas na jakąkolwiek relację...

Dziś po pracy także się mierzyłem i ważyłem więc dla ciekawostki podam wymiary:

Waga:94kg
Klatka: 120cm
Biceps: 43,5cm
Pas: 90cm
Udo: 66cm
Łydka: 43cm

Wychodzi że mam więcej w pasie a mniej w klacie niż Ty przez to ze masz lepszy grzbiet co dało się zauważyć a ja z tym kuleje od dawna.Łydy podobne,uda mam nieco większe i łapę ale jestem pewny że masz lepszej jakości mięso nie licząc moich ud :-)
Waga to 2kg więcej niż Ty ale jestem niższy kilka cm i mam większy poziom bf%.

Pozdro...

Russel
09-09-09, 10:20
Falen macie tam Lidle ?
Jak tak to polecam! Ja tam 70% zakupów robię wszystko dość tanio
pierś z kury 11zl/kg,
serek wiejski 200g 1,5 ,
brokuł-2zl,
jogurt grecki ok 2zl, warzya owoce, przyprawy.

Jedynie czego tam nie kupuje to ryzu/makaronu. Ryż brązowy biore z hurtowni w worach 10kg, a makaron razowy (maka 1850 +woda) z carrefoura ok 2,6zl za 400g na stoisku z zywnoscia bio, ew. sphagetti 100% pszenicy durum 500g ok 3zl. a Płatki owsiane i ser bialy w polo markecie lub poprostu w prywatce.


Jacku beda jakies fotki?
p.s
Nie wiem czemu patrzac w lustro powiedzial bym ze jestes ode mnie 2xwiekszy, chyba mam zaawansowana bigoreksje jak teraz patrze po naszych wymiarach

jaca666
09-09-09, 10:40
Jeżeli Ty masz zaawansowana bigoreksje to ja mam chyba ostatnie stadium :-)
bo wydaje mi się że jestem drobny i przez to nie dam fotek bo będziecie się smiać...:-)

Russel
10-09-09, 08:55
Wtorkowy trening:

Czworoglowe
1 Przysiady na Smithcie sztanga z przodu- 3 serie, 6-8 powt. W;120kg
2 Wypychanie na suwnicy skośnej (wąski rozkrok) - 4 serie , 6-8 powt.@; 250kg
3 Hack-przysiady - 4 serie , 6-8 powt.W:90kg
Dwugłowe
1 Martwy ciąg (nogi proste) - 4serie , 6-8 powt.W:140kg
Łydki
1 Wspięcia na palcach (maszyna) -4 serie, 6-8 powt.W:90kg
Brzuch
1 Unoszenie nóg w zwisie na drążku -2 serie, 20 powt.
2 Ściąganie linek wyciągu w klęku - 2 serie, 20 powt.

Starałem się w miarę optymalnie dobrać obciążenie żeby było w miarę ciężko ale żebym nie miał max zakwasow, jednak teraz juz dzien po treningu czuje nogi dawno nie mialy takiego bodźca treningowegoo- dobrze ze nie dowaliłem wiecej kg bo z chodzeniem byly by problemy

W dzien wolny od treningu (środa) wrocilem do "swojej" diety bo jakos nie mooge sie w pelni przestawic na tamte wskazowki. Mimo wszyystko w dni treningowe nadal bede stosowal tamte metody to tylko 4 tyg (juz nie cale) wiec warto sprobowac i obadac efekt.
Imo troche za duzo nabiału, kazeiny oraz bialka z prochu w tej rozpisce. Nie jadlem np sera bialego przez ostatnie ponad 2-3 miesiace albo w bardozo malych ilosciach i jakos dziwnie sie czuje... chociaz lubie przetwory mleczne jak i mleko -kiedys pochłanialem tego znaczne ilosci

jaca666
10-09-09, 10:28
Martwym na prostych mnie zszokowałeś koleżko!!! clap
Ładny ciężar...
Ja niedawno skończyłem 120kg 8 ruchów ale rano nie mogłem wstać z łóżka. :smile:
Nie uważasz że na łydki 6-8 taki zakres to za mało???
Według mnie łydka to mięsień który najczęściej pracuje w codziennym życiu.
Ja nigdy nie schodzę poniżej 12 ale kto wie może i to jest metoda?
Ja od następnego tygodnia przechodzę do normalnych przysiadów ze sztanga i sam jestem ciekaw ile siły będę miał?

Russel
10-09-09, 10:48
Szczerze w moich treningach zawsze lydke robiłem przynajmniej 2x w tyg po minimum 30 powt w 4 seriach czasem nawet dawałem 2 ćwiczenia dawałem. Na maszynę wkładałem ok 50 kg zawsze bo wolałem robić wolny techniczny ruch i właśnie dużo powt niż włożyć 120kg i machać się jak szalony

Wiec tak jak mówisz!
,ale tak z drugiej strony zupełna zmiana w treningu -wiec może to i dobrze?

Podszedłem do tego chyba z największa uwaga na całym treningu i postawiłem na średni ciężar ciężar ok.90 kg w dobrym "głębokim" wykonaniu każdego ruchu. I te 90 kg to całkiem sporo jak na ta maszynę siedząca powiem ci ze czuć pieczenie w zakresie juz tych 8 powt!

P>S A propos POLSKA - SŁOWENIA...
Dobrze ze wczoraj szybko strzelili naszej reprezentacji 2 bramki to sie nie męczyłem do końca meczu z oglądaniem tylko przypakowałem w sen o wiele wcześniej :lol:
W polskiej piłce było jest i będzie dno.

IMO czas skończyć łożenie wielkich pieniędzy w dyscypliny w których od lat osiągamy gówno. Podczas gdy na Arnold Classic polowa reprezentacji kulturystów musiała sama sobie opłacić bilety/hotele/wyżywienie/itp... chociażby Maszewski który zajął 4 miejsce w swojej kat.!
Kiedy polska reprezentacja zajęła gdziekolwiek tak wysokie miejsce?

jaca666
10-09-09, 12:07
To teraz z innej beczki...
Russel pamiętasz jak pisałeś że u nas sami genetycy? Że nawet małolaci maja szerokie plery itp....?
Tez tak do wczoraj myślałem.Będąc na siłowni już pod koniec trener wyszedł i zostałem z grupką 6 chłopaczków po 18-19 lat.Zaczęliśmy dyskusje o diecie,treningach i suplach aż w końcu o dopingu...
Okazało się że wszyscy maja już za sobą po 2-3 cykle ale uwaga, nie z użyciem metki czy teścia a deki,bolda i trenu!
Dosłownie prawie z butów wyleciałem.Dla mnie kolesia z kilkuletnim stażem te środki to kosmos a tu nie do końca rozwinięci płciowo chłopcy maja juz pól encyklopedii saa za sobą!
To jeszcze nic bo potem na osobności rozmawiałem z jednym z nich i powiedział na jaki cykl wchodzi to aż się przeżegnałem: meta,oma,deka,bold,tren wino,clen!
24 tygodnie....
Nie wiem nawet co o tym myśleć?
Najlepsze jest jednak to że mimo wszystko nadal nie mają pojęcia jak ćwiczyć...
Mylą ćwiczenia: wznosy z rozpietkami czy wyciskania na klatę i barki....
Szkoda mi ich a jeszcze bardziej tych którzy im to sprzedają bo nawet nie wiedza jakie spustoszenie w ich młodych organizmach sieją takie zaawansowane środki...

fallenursus
10-09-09, 13:25
nie mysl nawet bo niewarto, beda wygladac jak swiniaki jak maja wiedze jak mowisz:)

fallenursus
10-09-09, 14:03
Szkoda mi ich a jeszcze bardziej tych którzy im to sprzedają bo nawet nie wiedza jakie spustoszenie w ich młodych organizmach sieją takie zaawansowane środki...

hehe a od kiedy jaki kolwiek dil mial wyzuty sumienia:twisted: inacczej nie mogl by byc dilem :) jedyne co mozna takim poradzic to www.e-kulturystyka.info :smile:

Russel
10-09-09, 15:50
To teraz mnie z szokowałeś!!!
Mówisz o tych samych z którymi razem trenowaliśmy?

Ja myślałem ze oni jakaś kreatyna, bcaa...
Bez przesady aż tak dobrze jak po takich cyklach nie wyglądali chyba dill im fejki daje!

jaca666
10-09-09, 16:25
Tak te łapki które tam chodzą.
Wydaje mi się że dobry towar dostają ale zero diety,i pojęcia o treningu...
Szkody sobie tylko narobią ale nie mój interes.

Russel
10-09-09, 17:16
Ja z nimi gadałem o diecie mówią ze w wakacje ciężko im to idzie w zimę jeszcze jakoś..., ale wtedy bylem przekonany ze oni są może po 1 puszcze kreatyny i ćwiczą jakieś 1,5 roku
zaskoczyłeś mnie naprawdę, ale nie powiedział bym ze pozytywnie :neutral:

Russel
11-09-09, 11:26
Wczoraj był czwartek zrobiłem barki i kaptur: (nadal staram się w miarę ostrożnie z ciężarem)

Naramienne
1 Wyciskanie sztangielek siedząc - 3 serie,8 powt. W;33kg
2 Wyciskanie sztangi zza karku siedząc (chwyt szeroki) 4 serie,8/8/8/7 powt. W:70kg
W moim odczuciu bardzo słabiutko!
3 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc (chwyt szeroki) - 4 serie, 8 powt.W;60kg
4 Unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie - 4 serie, 8 powt.W;15kg
Czworoboczne
1 Unoszenie barków ze sztanga - 3 serie, 8 powt. W:120kg

Co do diety wywaliłem niektore z propozycji wogole mi nie podchodziły
czyli:

I Śniadanie
a) miks białka serwatkowego, banan
b) miks białka serwatkowego, Vitargo/Carbo
wywaliłem opcje z białym pieczywem i miodem

II Śniadanie
a) 3 cale jajka, 3 białka, 3 płatki szynki z indyka, 2 kromki pieczywa razowego z masłem orzechowym
wywaliłem cottage chesse bede raczej jadl tylko to co powyzej a do tamtej nie wroce

III Przekąska
a) miks białka kazeinowego, płatki owsiane na mleku
b)serek granulowany, filiżanka świeżego ananasa, 6 pełnoziarnistych krakersów, łyżka masła orzechowego
c) jogurt owocowy, miks białka serwatkowego, 2 cale jaja
tutaj rożnie daje w zależnosci co jest w lodowce podoba mi sie ta rożnorodnosc

IV Obiad
a) płat pieczonej wołowiny, 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka jarzyn
b) mięso z piersi indyk, 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka brokułów
c tuńczyk w sosie własnym, łyżka majonezu(najlepiej omega3), 4 kromki chleba pełnoziarnistego, filiżanka fasoli szparagowej
wszystko jest ok
V Przekąska
a) miks białka kazeinowego, płatki owsiane
za duzego wyjscia nie ma...

VI Przedtreningowy
a) miks białka serwatkowego, duże jabłko
wywaliłem opcje z chlebem i miodem trche mnie zapychala

VI potreningowy
a)20 gram aminokwasów,Vitargo
szczerze tutaj nawet nie sprobowalem opcji z kisielem galaretka i bialkiem kazeinowym, pierwsza jest ok i ja stosuje

VII Kolacja
a) płat polędwicy wołowej, 2 filiżanki ryżu brązowego, 1 filiżanka brokułów, 1 filiżanka sałaty, 2 łyżki oliwy z oliwek
b) płat wędzonego łososia, filiżanka ryżu brązowego, filiżanka fasoli czarnej, 2 filiżanki sałaty, 2 łyżki oliwy z oliwek
c) pierś kurczaka, 2 filiżanki sphagetti(pszenica durum),2 filiżanki salaty, 2 łyżki oliwy
tutaj jest spoko- tez jest rożnorodnosc i kazdy posilek ok wiec jedyne co to zmniejszam tylko troche ilosc oliwy jeśli posiłek wypada w krótkim odstepie po zakonczeniu treningu

VII Posiłek przed snem
a) serek granulowany, łyżka siemienia lnianego
b) miks białka kazeinowego,garść orzechów włoskich, łyżka masła orzechowego
oba mysle sa w porzadku choc z reguły wypieram serek, albo czasem 2 :lol:

Russel
12-09-09, 10:54
Odkąd wróciłem do siebie dostałem kataru, kicham non stop,a oczy mam popuchnięte i łzawią. Łapie mnie od czasu do czasu z reguly jak siedze przy kompie wlasnie, albo jak śpie chyba zlapalem alergie na coś co kwitnie teraz. U mnie pod blokiem sa ogrodki drzewa krzoki jakieś i inne kwiotki jak otworze okno to wytrzymac nie moge!
Zawsze mialem alergie na kurz przec co codziennie prawie sprzatam u siebie, ale to nie to...

Wkurwiam sie bo spać przez to nie moge dzisiajeszej nocy moze z 5h przespane i budze sie co godzine bo nos zawalony-tak co noc. Jade na alertec-u myślałem że to przejdzie, ale w pon musze isć do lekarza zrobic testy bo nie daje rady. Boje sie że zaczne chudnać przez to :lol: bo czuje sie przez to osłabiony jak bym chory był...


Piątkowy trening
Plec
1 Martwy ciąg - 3 serie, 6-8 powt. W:160kg
postanowiłem troche potestować ta gliceryne czy daje coś czy nie i myśle że jednak troche poweru jest machnałem po wszystkim 180x3 a martwy dawno na treningu mi nie towarzyszył wiec jest ok!
2 Podciąganie sztangi 4 serie 8 powt W;100kg
tu też czuc siłe z reguły robilem 90 a ta 100kg jakieś leciutkie- dobra technika szła!
3 Podciąganie jednego końca sztangi - 4 serie 8 powt. W:65kg- na tym końcu sztangi

Bicepsy
1 Unoszenie przedramion ze sztanga stojac - 4 serie, 8 powt. W:2x50/2x60
2 Unoszenie przedramion ze sztangielkami na ławce skośnej - 4serie, 8 powt.W:20kg
3 Unoszenie ze sztanga łamana na modlitewniku - 3 serie, 8/8/7 powt.W;ok 47,5-50kg(nie wiem do konca ile ten gryf waży)
Brzuch
1 Unoszenie tułowia leżąc -2 serie, 20 powt.
2 Unoszenie nóg w leżeniu - 2 serie, 20 powt.

Po treningu standardowo już:
porcja amino
prysznic
50g carbo, 10g kreatyny, VitaC500, 5-10g l-glutaminy

p.s
Wyjeżdzam na 2 dni do swojej dziewczyny wiec ide szykowac pojemniki z zarciem i do uslyszenia w poniedziałek.
pozdr!

Russel
15-09-09, 10:07
Wyjazd mi się trochę przedłużył i wróciłem w poniedziałek w południe. Wypocząłem sobie i trochę oderwałem sie od tematów BB ale nie na długo :twisted:

Przed poniedziałkowym treningiem dałem już 15 ml gliceryny na litr wody i zacząłem pic na 2 h przed treningiem. Po treningu klatki byłem już tak spompowany ze pierwszego ćwiczenia na triceps zrobilem tylko 3 serie i uzupełniałem potem innym.
Masakra przez tak duza pompe nie mozna zrobić dobrego treningu ! Ktoś mówił w tamtym wątku zebym zmierzył reke po treningu wiec wczoraj był tric a łapa ok 1 h po treningu miala 45 cm- wiec efekt pompy po glicerynie b.dobry!

imo: nie sprzyjało mi to- dlaczego?; musialem zmniejszac obciazenie w stosunku do zeszłego tyg bo rece byly tak opuchniete pozatym zakres ruhu tez sie zmniejszył

Klatka
1 Wyciskanie na ławce skośnej -3 serie, 8 powt. W: 110kg
2 Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 4 serie, 8/8/8/7 W:45kg
3 Pompki na poręczach z obciażeniem - 4 serie, 8powt podczepione 25 kg
Tricepsy
1 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąsko- 4 serie, 8/8/7 W:90kg
2 Francuskie wyciskanie sztangi łamanej leząc-3 serie, 8 powt. ok 50kg
na koniec zrobiłem 2 serie wyciskania francuskiego sztangielka zza głowy w siadzie W;15kg więcej nie dałem rady :lol:

jaca666
15-09-09, 21:34
Widzę że z ciężarami nie szalejesz...
Tak jak ja.Cały trening dziś z czyrakiem na tricepsie ale jakoś poszło wl 120kg 6 ruchów i pękł wrzód...pełno krwi z ropa na koszulce ale dokończyłem trening. W domu wyrwałem rdzeń i jeszcze więcej ropy poleciało... może już się będzie goić....
Widzę także że wciągnąłeś się w ten glicerol.Ja nie będę raczej tego próbował...
Normalnie tez mam pompę....

Russel
16-09-09, 09:21
Zaczęły mi się barki odzywać... Najgorzej jest standardowo przy klatce!

Ciesze się ze za tydzień będę już robił na lżejszych obciążeniach, imo używając mniejszych obciążeń, a lepszą technikę poprawiłem nieco sylwetkę teraz chcialbym jeszcze poćwiczyć reżimami (głownie koncentryczno-ekscentrycznym) a tam z obciążeniem się nie poszaleje

Wczoraj robiłem nogi
Czworoglowe
1 Przysiady na Smithcie (do kąta 90)- 3 serie, 8/8/7 powt. W;125/155/175kg
2 Wypychanie na suwnicy skośnej (wąski rozkrok) - 4 serie , 8 powt; 250kg
3 Hack-przysiady - 4 serie , 8 powt.W:100kg
Dwugłowe
1 Martwy ciąg (nogi proste) - 4serie , 8 powt.W:150kg
Łydki
1 Wspięcia na palcach (maszyna) -4 serie, 6-8 powt.W:90kg
Brzuch
1 Unoszenie nóg w zwisie na drążku -2 serie, 20 powt.
2 Ściąganie linek wyciągu w klęku - 2 serie, 20 powt.

Skurcze prostych brzucha mnie zaczęły łapać na koniec treningu. Kto wie o co chodzi ten wie ze trochę mało przyjemne one są. Wszystko przez to ze w wakacje nie robiłem brzucha, a teraz dopiero 3 trening..

Po glicerynie nadal czuje sile chociaż wczoraj znów wróciłem do mniejszej porcji 10ml.

jaca666
18-09-09, 13:26
Stary imponujesz mi ciężarem w mc na prostych nogach!!!
Przyzwyczaiły już się dwójki czy są mega zakwasy?
Ja przedwczoraj pierwszy raz od kilku miechów robiłem przysiad i siła nawet ładnie ale dziś nie mogę chodzić bo i tyłek i dwójki i czwórki mega zakwasiory!!!

Russel
18-09-09, 13:28
Nie wchodziłem na wagę ale robię się dobra świnka - zasługa tej diety myślę i treningu na sile
Za 2-3 tyg wchodze już z Aero bo nie lubie tak masowej budowy u siebie

Naramienne
1 Wyciskanie sztangielek siedząc - 3 serie,8 powt. W;33kg
2 Wyciskanie sztangi zza karku siedząc (chwyt szeroki) 4 serie,8/8/8/7 powt. W:85kg
W moim odczuciu bardzo słabiutko!
3 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc (chwyt szeroki) - 4 serie, 8 powt.W;60kg
4 Unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie - 4 serie, 8 powt.W;15kg
Czworoboczne
1 Unoszenie barków ze sztanga - 4 serie, 8 powt. W:140kg

dobrze mi nawet z tym bialkiem przed treningiem zawsze dawałem posiłek bez tłuszczów na 1h-1,5 h przed, a teraz jade białko + jabłko i za 40 min jestem juz gotowy na trening nic sie nie odbija nie cofa!

jaca pm ;)

jaca666
18-09-09, 22:55
Słabe barki???
Chyba nie wiesz co mówisz...
Tydzień temu brałeś 70kg w serii a teraz już 85kg i to w każdej serii.
Według mnie rewelacja...
A jeszcze zza karku najtrudniej się wyciska wiem to bo ostatnio z 70kg tez walczyłem.

Russel
19-09-09, 12:01
Na wagę narazie nie wchodzę jadę masę można nawet powiedzieć typową "amerykańską" tzn. czasem do moich standardowyh posiłków wrzuce z 1 litr lodów orzechowych jak wczoraj czy kebab i takie tam:lol:
niczym się nie przejmuje za 2-3 tyg jak dorzucę aero to ustawie już proporcje i wtedy będę się ważył
Wczoraj zapomnialem na treningu opasek a mam bardzo słaby uchwyt (rece szybko mi dretwieją i ciezar wypada) nie wiem czym to jest spowodowane ale tak mam i opaski bardzo mi pomagaja. Wiec nie poszalalem z ciezarem a szkoda bo chcialem troche sie poprobowac w tym ostatnim tyg siłowego...

Plecy
1 Martwy ciąg - 3 serie 8 powt. W:150kg
2 Podciąganie sztangi 4 serie 8 powt W;100kg 3 Podciąganie jednego końca sztangi - 4 serie 8 powt. W:55kg- na tym końcu sztangi

Bicepsy
1 Unoszenie przedramion ze sztanga stojac - 4 serie, 8 powt. W:4x50
2 Unoszenie przedramion ze sztangielkami na ławce skośnej - 4serie, 8 powt.W:20kg
3 Unoszenie ze sztanga łamana na modlitewniku - 3 serie, 8/8/7 powt.W;ok 47,5-50kg(nie wiem do konca ile ten gryf waży)
Brzuch
1 Unoszenie tułowia leżąc -2 serie, 20 powt.
2 Unoszenie nóg w leżeniu - 2 serie, 20 powt.

czekaja mnie teraz egzaminy wiec zapowiada mi sie nukowy weekend w domu ehh..

jaca666
19-09-09, 12:28
Ja tez wczoraj MC 150kg ale już dziś czuje w dole...
Wiosło skończyłem 120kg potem 2 wyciągi i mam niesamowite zakwasy tak od dołu czworobocznego do łopatek...Ciekawe czemu?
Miałem nie szaleć z ciężarami bo dopiero zaczynam masówkę ale człowiek to wariat i zawsze chcę dokładać na gryf...
Swoje droga to 3 ćwiczenia na grzbiet Ci starczą?

Russel
19-09-09, 12:52
Jest spoko słowo jadać te 8 dokładnych powt w każdej z serii cuć o wiele bardziej

A co do ciężarów u ciebie wcale nie dziwie sie ze sie rozkręcasz.
pozdr i powodzenia! informuj na bieżąco jak tam u Ciebie

Russel
27-10-09, 23:00
Siema! U mnie do przodu waga dzisiaj w ubraniu 98,7 kg
reka 44 ,udo 68

Dzisiaj na treningu klatki 4 seria plaskiej 120 x 8, piąta 140x1 Bylo to ogólnie drugie ćwiczenie
Martwy z dnia wczorajszego 200 x 2
rekordy sprawdzane z marszu w treningu bez specjalnej rozgrzewki itp...
wiec jest spoko silowo i masowo,bedzie lepiej rozkrecam sie dopiero.
Nie wpadam dobrze Jaca wytłumaczył to w dzienniku fallena dlaczego -zbyt dużo tu wszystko wiedzących

pozdr dla tych którzy wkręcili sie w poprzednia moja relacje i dla wszystkich mi życzliwych

p.s
Jacuś przepraszam cie ze nie odp nawet na sms, ale ostatnio nie mam czasu nawet dobrze zjeść. Podjąłem prace w której muszę dawać dużo z siebie.
Odezwe sie do ciebie na dniach!

jaca666
27-10-09, 23:07
Dobrze Ci idzie kumplu.Siła ładnie i masa jeszcze lepiej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ja tez byłem w świetnej formie ale niestety siła wyższa i trza 5-7 dni wcisnąć pauze...

pawelek616
27-10-09, 23:25
Zajebiście, że wróciłeś, będzie co śledzić:smile: Rozmiary impoujące, ciężary też.

fallenursus
28-10-09, 01:20
Zajebiście, że wróciłeś, będzie co śledzić:smile:
albo ja albo ty nie rozumiemy po polsku

mały huba
28-10-09, 01:40
Kolejna ciekawa relacja.
Czekam na następne wypiski.
Czołem !

pawelek616
28-10-09, 16:29
Nie wpadam dobrze Jaca wytłumaczył to w dzienniku fallena dlaczego -zbyt dużo tu wszystko wiedzących


albo ja albo ty nie rozumiemy po polsku

Sorry, nie zczaiłem o co chodzi, widocznie bardziej kumaty jesteś odemne.

Szkoda niedokończonej relacji i Russela. Dużo na forum wniósł.

jaca666
27-11-09, 10:25
A jak tam uda idą???
Słyszałem że spodni dostać nie możesz tak jak ja...
A siłowo jak tam?Ja dziś maxa planuje zrobić ale w 6 serii więc będę nieco zmęczony ale spróbuje...

Russel
27-11-09, 21:40
Teraz popierdalalam normalnie w japonkach po siłowni wiec power jest nie z tej ziemi wogole :rockon::headbang:

Voice666
28-11-09, 11:01
Widziałem twoje zdjęcia Russel na innym forum:twisted: Jedziesz ziomuś z tą grą ostro, oby tak dalej.

S!d!
28-11-09, 11:50
Rusel , wrzuc zdjecia z obcnej formy ;))

Russel
28-11-09, 16:59
Dla fanów centymetrów i kg
nie ma takiego szalu w sumie ale tak to sie ksztaltuje
43,5- 44 ręka jedna większa

150 klatula ostatnio na plaskiej i ostatnie seri raz sam raz malo zabraklo wiec z pomoca
210 mc ale bez opasek wiec będę powtarzał bo mam slaby chwyt i strasznie mi leci z rąk dziwka z opaskami na jakieś 230 myślę spoko
135x8 barki z przodu na smithcie

przysiadów nie robię pierdole te nogi nie mogę wogole spodni znaleźć

ale tak jak mowie japonki działają POWER!@!!!!!!

Russel
28-11-09, 17:07
p.s
Aero jadę bo mnie zalewało na brzuchu, a nie cierpię tego co to za facet co z przodu wygląda jak gówno a ma big super plagary o składzie:
40% water
40% fat
20% muscle


Od dłuższego czasu nie patrze na wagę i centymetr tylko w lustro


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3335759e8b848850.html

tu jest jedyna fotka jaka zrobiłem na masowce teraz wtedy bylo ok 98,7kg z wagi ale nie na czczo i nie w stringach wiec liczmy jakieś 96-kg

Giro
28-11-09, 17:11
Zajebiście ! ! ! ! Szkoda że żadko tutaj wpadasz ;/

fallenursus
28-11-09, 19:40
a co tym razem wbijamy? :P

Russel
28-11-09, 19:44
1-24 HGH 6iu (5 on - 2 off)
1-24 Insulina 10iu rano oraz bezpośrednio po treningu
1-15 Testosteron Enanthate 750mg E4D
1-15 Primobolan 600mg E7D
1-11 EQ 500mg E7D
1-6 Anadrol 100mg ED
16-24 Testosteron Propionat 150mg ED
16-24 Trenbolone Acetate 75mg ED
18-24 Winstrol 50mg ED
1-24 HCG 500iu E5D


+ pierogi non stop i grzybowa to juz tak pod swieta

fallenursus
28-11-09, 19:48
hcg daj 250iu e3d
reszta gites :twisted:
i za malo bigosu

michal_f
28-11-09, 19:53
1-24 HGH 6iu (5 on - 2 off)
1-24 Insulina 10iu rano oraz bezpośrednio po treningu
1-15 Testosteron Enanthate 750mg E4D
1-15 Primobolan 600mg E7D
1-11 EQ 500mg E7D
1-6 Anadrol 100mg ED
16-24 Testosteron Propionat 150mg ED
16-24 Trenbolone Acetate 75mg ED
18-24 Winstrol 50mg ED
1-24 HCG 500iu E5D
+ pierogi non stop i grzybowa to juz tak pod swieta


wow ... niezla apteka :)
P.S a te pierogi to z czym ? xD slyszalem ze bardzo anaboliczne sa z serem hehe

Russel
28-11-09, 20:02
bigos z reguły myśliwski kapusta na polu a mięso w lesie
a z pierogami to tez nie szaleje ruskie narazie nie przelewa sie bracie... z serem na noc kazeina wreszcie





B 2,5(3 g razem z roślinnym)
T 1g
W 4-5
na kg masy ciała

Nie trzymam bardzo ścisłej na 100% (tak 95%http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif). Jem 6 dużych posiłków dziennie. Dominuje ryż brązowy i piersi+ brokuł , ryby oraz jajka, płatki ows. również. Z tłuszczy uwielbiam orzechy włoskie używam też simienia i oliwy z oliwek.

Suplementacja: praktycznie od 3 lat non stop coś jem głównie podstawy w zależności od $; witaminy przeróżne (te powyżej 100zl), gluta, amino, carbo, białko (egg,wpc,wpi,mixy), jeśli monohydrat to w dużych dawkach, buforowana kreatynę również bardzo sobie cenie. Czasem jakieś preparaty wspomagające stawy, od czasu do czasu jakiś stack. NO busterów nie lubie.

Preparaty głównie firmy z usa jedynie gold omega3,vitC500 o l i m p

D3
28-11-09, 21:21
p.s
Aero jadę bo mnie zalewało na brzuchu, a nie cierpię tego co to za facet co z przodu wygląda jak gówno a ma big super plagary o składzie:
40% water
40% fat
20% muscle


Od dłuższego czasu nie patrze na wagę i centymetr tylko w lustro


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3335759e8b848850.html

tu jest jedyna fotka jaka zrobiłem na masowce teraz wtedy bylo ok 98,7kg z wagi ale nie na czczo i nie w stringach wiec liczmy jakieś 96-kg



Widać, że podchodzisz do tego na poważnie... kiedy jakiś start (chyba, że mnie coś ominęło i był)? :happy:

fallenursus
29-11-09, 04:13
ruskie narazie nie przelewa sie bracie... z serem na noc kazeina wreszcie







moze wkoncu nie beda zadawac pytan co jesc na noc. kiedys tak lecialem ale sztrasznie duzo kasy mne to wynioslo, import pierogow z rosji,clo...u mnie nie oplacalne:errf:

fallenursus
29-11-09, 04:15
Widać, że podchodzisz do tego na poważnie... kiedy jakiś start (chyba, że mnie coś ominęło i był)? :happy:
przeciez wystartowal
pytanie jest gdzie bedzie ladowac --nie mam polskich trzcionek,nie mylic z ladowaniem :P

D3
29-11-09, 08:47
Start w sensie debiut? Mogę prosić o linka? :smile:

Russel
29-11-09, 13:41
:lol:

właśnie jadę do Pabianic na to:
http://www.strongman.pl/zdjecia/news_strongman_526.jpg

wiec szykuje bronzer i stringi z słoniem:yawn:

Aponax
29-11-09, 13:51
to daj po zawodach jakies fotki :].

Russel
29-11-09, 21:54
Powiem wam ze Masza na żywo robi duże wrażenie z bliskiej odległości

biore sie za trening i miske bo siedziałem jak mysz na tych zawodach
mój koleżka przykąsił drukarkę w konkursie wyciskania hehe

jaca666
06-12-09, 17:15
Widzę że jesteś to skorzystam z okazji i napisze co nie co...
Na klatkę już postanowiłem i robię od następnego treningu 5-10-20 podobno od 10do 20kg siły bez koksu chłopaczki na tym robią siły...
Na plery juz tego nie zrobię bo nie da rady ale może te hst 7???

Russel
06-12-09, 17:23
Jeśli chcesz Dasz rade tylko oddziel trochę dniami ja robiłem; plecy barki uda i klatke w jednym tyg ;)
nie ćwiczymy wreszcie rok czy dwa :P

Na bareczki ten plan działał na mnie zbawienne ogólnie pierwszy którym je poprawiłem, i to bardzo.
Za to plecy słabiutko, ale to juz wiadomo zależne od gena, diety, saa, bla bla bla :)

jaca666
06-12-09, 17:28
Tez o barkach myślałem?
Dużo siły poszło i ile taki trening zabiera minut?

Russel
06-12-09, 17:54
20-30 min max

Russel
23-12-09, 15:49
waga; 98.7 kg
ręka; 44 cm
udo; 66 cm
pas z rana po sraniu :D ; 84cm

A wiec caly czas do przodu tne teraz odstawiam do konca roku aero i jade na pierogach, bigosie, swojskiej kielbasie i szynce. Czyli świeta w pełni :)
W sylwestra za to 0 alkoholu bo nie lubię po prostu kac dnia po.


Odzywki mi sie kończą została tylko gluta, muszę kupić wszystko witaminy,bialko, omege, itp...

Białko chciałem MYOfusion, macie jakieś propozycje co do zajebistego jakościowo dobrego białka w dobrej cenie ?

Myśle w dalszej kolejnosci też o Napalmie i Detonatorze z FA, ale to już po swietach

jaca666
25-12-09, 14:31
PVL ma podobne białko i smakiem i składem do Gaspari a ja od dawna zapijam się Dymatize Isolate bo taniej o jakieś 20-30zl wychodzi na 2.3kg...
Też bym Napalm wypróbował bo Detonator uważam za zbędny supl dla kogoś kto ma wyliczone miesięczne koszty jak ja...
Co do diety to także do niedzieli nie przebieram i od sernika do kiełbasy jem wszystko...

hans87
25-12-09, 15:26
waga; 98.7 kg
ręka; 44 cm
udo; 66 cm
pas z rana po sraniu :D ; 84cm

A wiec caly czas do przodu tne teraz odstawiam do konca roku aero i jade na pierogach, bigosie, swojskiej kielbasie i szynce. Czyli świeta w pełni :)
W sylwestra za to 0 alkoholu bo nie lubię po prostu kac dnia po.


Odzywki mi sie kończą została tylko gluta, muszę kupić wszystko witaminy,bialko, omege, itp...

Białko chciałem MYOfusion, macie jakieś propozycje co do zajebistego jakościowo dobrego białka w dobrej cenie ?

Myśle w dalszej kolejnosci też o Napalmie i Detonatorze z FA, ale to już po swietach

witaminy jakie chcesz kupic?

Russel
25-12-09, 18:25
sernik z brzoskwiniami jest bajka:D
a co do Dymatize ostatnio na allegro zapomniałem o aukcji bo pare zl poniżej 100 idzie wychaczyc to białko, który smak polecasz Jacuś?

Witaminy jakieś w stylu Vitakic, Orange Triad, albo A pak tańszych nie biore ze wzgledu na jokosc ew. olimp al wtedy starsznie duzo tych kapsulek trzeba łykać ale są świetne chelaty

jaca666
25-12-09, 18:41
Smak piłem tylko jeden Berry Blast i oceniam 7\10, ja już zakupy robiłem przed świętami i kilka wynalazków wziąłem ale nieźle się sprawdzają:
http://www.allegro.pl/item833662103_bcaa_pro_4200_240tab_super_jakosc_bc aa_2_gratisy.html
Dobre bcaa bo bez glutaminy a cenowo wychodzą lepiej niż bcaa extra, które ostatnio poszło w gorę z ceną i to ostro a glute można dokupić...
Carbo standard kupiłem z olimpa kilka kilo, wit i min także Olimp,potas,magnez,wit c,cynk kupuje w aptece,sprawiłem sobie gainera z fitmaxa na próbę 3 kg,krete z Universala.Bialko z olimpa wpc bodaj 53zł\kg więc nieźle...

Russel
25-12-09, 18:47
Ciekawy jestem tego fit maxa bo oglnie na pierwszy rzut oka i myślowe skojarzenia wydaje sie że ta forma to lipa
ale duzo osob chwiali chociażby cissus

jaca666
25-12-09, 18:49
Pamiętasz tego większego kolesia w Międzyzdrojach (ten amator kulturysta) też to wcina i chwali...jedyny minus to spore kapsy i na wymioty bierze przy przełykaniu (w końcu nie jestem kobietą)...

Russel
25-12-09, 19:03
Ten który stał Pod molo, co mówiłeś ze ma jakaś przeszłość kulturystyczną o wdzięcznym pseudonimie Łopata? Jak tak pamiętam gościa- dobry wariat
JA chyba tez przetestuje te Bcaa ale poczekam na twoją opinie za pare dni ;)

jaca666
25-12-09, 19:26
Dokładnie...Kozak jak cholera...Prawie 40lat a sylwetką zabija...

mtm
25-12-09, 21:09
To ten co w paradis'ie na bramce stoi ?

jaca666
25-12-09, 21:29
Tak ale nie róbmy o nim wątku...

Russel
09-01-10, 16:36
Panowie świetna metoda!!!

Aż zrobię wam 2 wpisy z tego tygodnia w pierwszy dzień (poniedziałek) zrobiłem klatkę. W czwartek Barki i bajerka! Zakwasy z klatki zeszły mi czwartek/piatek chociaż katuje ją pieknie.

A wiec po całych świętach sylwestrach rwało mnie już żeby iść na trening
zrobiłem klatke metodą Andrzeja Maszewskiego i dołożyłem do treningu jeszcze triceps, ale to już mniej ważne. Zawsze gościa ceniłem bo narawde ma głowę i to sprawdza sie poraz kolejny!

Klatka 1-sze ćwiczenie właśnie tematyczna metoda

1 Wyciskanie płasko (obciążenie trochę z większym dystansem bo pierwszy raz dopiero to testowałem)- 9 serii 1 rozgrzewkowa, 2 budowanie masy, 3 pod budowanie siły
3 serie obciążenie 60kg - po 30-40 ruchów
3 serie obciążenie 90 kg - po 12-10 ruchów
3 serie obciążenie 120 kg -po 4-5 ruchów

2 Rozpiętki 4x 12-8 W;25/29/33/38,5kg
3 Łączona (tutaj już nie pamiętam ciężaru)
- Przenoszenie hantla 3x12 W; ok 40 kg
- Dipsy klatkowe 3x8 W; chuj wi

Mimo niedużej ilości ćwiczeń klatkę świetnie czułem !
potem Triceps
1 Francuz pochwytem 4x12 W;35kg
2 Prostowani ramienia w opadzie 4x12 W;15kg
3 Wyciskanie wąskie ławka plaska 4x 12/10/8/6 W; W;60/80/90/100 kg

,ale to już mowie mniej ważne tutaj macie link z MD obejrzycie na spokojnie :

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/tv-stajnia/andrzej-maszewski/video,2,trening-klatki.html

Barki dojebałem po maxi bo 2 metody złączyłem
1 Wyciskanie sprzed głowy Analogicznie jak klatka
3 serie ciężar 55kg 30-40 ruchów
3 serie ciężar 85 kg po 12 ruchów
3 serie 125 kg po 4 ruchy

2 Przegląd stojaka czyli 7 zmniejszań ciężaru każdym na maxa (10-12 powt) 3 takie serie
ciężary; 18/15/12/10/8/6/3
3 Unoszenie w opadzie 4s 12 powt W;15
4 Podciąganie sztangi do brody 3x12 W:50 kg

Szczerze z podciąganiem na koniec przesadziłem trochę imho to bardzo kontuzyjne ćwiczenie i trochę na drugi dzień mnie pobolewał bark ale przeszło po 1 dniu. W każdym razie bareczki też ładnie skatowane

Niech HARDCORE bedzie z wami!:lol:

jaca666
09-01-10, 17:43
Eeee no kozak...Może spróbuje?

fallenursus
09-01-10, 17:46
nie dasz rady, Russel wbija tunczyka razem z puszka.http://www.wpk.p.lodz.pl/~jsuch/emots/4/dupcia.gif

jaca666
09-01-10, 18:46
nie dasz rady, Russel wbija tunczyka razem z puszka.http://www.wpk.p.lodz.pl/~jsuch/emots/4/dupcia.gif

a ja woła razem z szopą!!!

jaca666
12-01-10, 14:29
Russel jak będziesz w temacie to zapodaj obecną dietę bo niedługo wskakuję na propa z winem a potem clen i chcę zrobić fajna jakość...Bardziej chodzi mi o proporcje białka do węgli (3:4???) bo ostatnia jakościówa Ci ładnie wyszła...
Zamówiłem także Dymatiza białeczko ale nie Toffi :) tylko wanilie, bcaa,glutamine,witaminy a z Napalmem się wstrzymałem na ciche dni czyli jak będę po odbloku bo wtedy dopiero przyda mi się kop w dupę a nie teraz...

Russel
12-01-10, 15:44
teraz duzo wegli jem 4-5 gram w zależności jaki dzien i ile dam rade wcisnać, ale głównie to był ryż brązowy ostatnio zapasy mi sie skończyły i musze dokupić z 20 kg. Wogóle mnie nie podlewał!
druga sprawa to że bardzo sobie pozwalam Raz na tydzien baton jakiś mc donald, ciasto
p.s
zeskanuje ci rozpiske z kartki która wisi na lodowce

jaca666
22-01-10, 13:55
Russel jak będziesz w temacie to rzuć okiem na dietę.Od poniedziałku wchodzę na wino z propem i musiałem obciąć nieco węgli bo chce mieć dużo żyłeczek widocznych i wreszcie elegancko odsłonięty brzuch no i ogólnie dobra jakość mięcha...Na tej diecie jadę od kilku dni i nie jest źle,czasem ssie ale już się przyzwyczajam.

Śniadanie:
Owsianka z odżywką:
Dymatize Izolat 50g
Płatki owsiane 120g
Banan
Pestki dyni 20g
Kilka słodzików
(szybko się to robi bo rano nie mam czasu się bawić w przyrządzanie rarytasów)
Zestaw witamin i minerałów,czosnek w capsach i omega 3

2 śniadanie:
Placki:
Białko jaja kurzego 200g
Dymatize Izolat 20g
Płatki owsiane 50g
Mąka żytnia razowa 50g
Orzechy włoskie 10g
Rodzynki suszone 20g
(smażę placki na patelni na około 5 g oliwy)
Warzywa 100-150g

Obiad:
Mięso z piersi kurczaka 200g (raz na kilka dni robię wymiankę na schab a rzadziej na wołowinę)
Ryz paraboliczny 100g (czasem brązowy ale ten mi nie wchodzi)
Warzywa 100-150g (zazwyczaj brokuł,papryka,ogórek albo pomidor)
Oliwa z oliwek 7-8g

Posiłek przed treningiem:
Taki sam jak wyżej...

Po treningu:
70-90g Carbo
bcaa z glutaminą
witamina c i mag b6

Po 30-60 minutach:
Mięso z piersi kurczaka 200g
Ryz paraboliczny 100g
Warzywa 100-150g
Zestaw witamin i minerałów

Kolacja:
Ser twarogowy chudy 200g
Mało orzechowe 25g
Siemie lniane 15g
Warzywa 100-150g
2 capsy cynku i mag b6 oraz omega 3 i wit c
albo 200g jakiejś rybki ostatnio łosoś bo mam trochę zamrożonego ale częściej twaróg bo ze względów finansowych wiadomo...


To łącznie wychodzi około:
Białko:3.1-3.3g
Węgle:4.5-5.0g
Tłuszcze:0,7-0,8g
To zależy od dni czy trenuje czy nie...

Aero jak na razie 3 razy na tydzień po 15 minut i co tydzień o 5 minut będę dokładał aż dojdę do 35 minut i tyle mi styknie...

Jak widzisz chleba całkowicie nie ma,dziennie pije litr herbaty mix pokrzywy,mięty,zielonej i rumianku,dużo wody,na treningach się nie oszczędzam i leje się ze mnie,zobaczymy jak będzie to wyglądało na winie i propie,ma mną pozamiatać tak mówią ale czas pokaże....
Czekam na Twoje uwagi...

Russel
23-01-10, 13:35
z czego liczyłeś? dziennik posiłków vitala?
ja osobiście jak nie masz problemu z $ dal bym więcej mięsa; wołowiny

to ma byc jakościowa masa raczej niż redukcja?
jak teraz u ciebie wagowo ?

jaca666
23-01-10, 14:01
Raczej jakościowo ale wiem że przy 5g węgli i aero to stoję w miejscu z waga...
Ta z vitalmaxa liczyłem ale i z głowy...
Wołowina odpada bo za droga...u nas kg kosztuje 23 zł!!!

Wagowo na czczo 101-102kg

jaca666
23-01-10, 18:41
Nie napisałem że z każdym tygodniem będę zmniejszał węgle tylko sie zastanawiam o ile i do jakiego pułapu dojść...żeby miec siłe funkcjonować...

Russel
25-01-10, 13:45
Jacuś ja myślę że dieta jest git! Mówię u mnie ten sam problem jest w wołowina kręcę ile da sie ew. jak kupie gdzieś taniej chociażby gulaszowe też się ciesze bo wiadomo mięso buduje mieso + koks + kreatyna. Bo wołowina jest zajebista ale w droga niesmowicie

Jak byś sie zalewał poprostu przykreć aero i tyle,ale myśle że teraz na tyle znasz swoje cialo że sam świetnie sobie wszystko dopasowujesz!

Co do wegli zalezy drastycznie ich nie zmniejszaj bo one w dużej mierze odpowiedzialne są za pompe na treningu wiec możesz se zaczac wkurwiac jak po tren bedziesz wydawal sie sobie mniejszy;)
Myśle że w DN możesz dać troche mniej w DT wiecej bo porcja po tren musi być spora żeby dobrze zregenerować mieśnie jak masz $$$ daj vitargo/ew. carbo
p.s
Ja ostatnio opierdalam się z jedzeniem mocno...

jaca666
25-01-10, 13:53
Po treningu Carbo bo na Vitargo niestety nie wyrobie do tego zawsze glutamina i bcaa i cyklicznie kreatyna...
Już ponad tydzień na tej diecie i nie jest źle.Jeszcze nawet żadnego cheat meala nie miałem :)
Twaróg nieco mi nie pasi w ostatnim ale kasa!!!Czasem wymieniam na mięso albo białka bo żółtka całkowicie wyeliminowałem...
Waga 101kg czyli przez 7 dni obciąłem 150g węgli z dnia i 0,5kg wody spadło bo wymiary te same i cm z brzucha poleciał...Fajnie.
Zmieniłem trening bo nie potrzebuje na barki teraz wyciskać 120kg i robię je po klatce a łapę razem jak nigdy w osobny dzień...
Nie schodzę poniżej 8 ruchów,ewentualnie jak więcej na wl założę to zrobię 5-6 ruchów i partner pomoże 2-3 wymuszone...
W martwym tez nie szaleje bo tylko do 160kg dochodzę a kolanom dałem odpocząć i robię przysiady na suwnicy skośnej...
Zobaczymy jak mi uda potnie a co jak co to mam warunki do tego hi hi.

Russel
25-01-10, 14:21
dobrze dobrze trzeba dać trochę odetchnąć ja teraz ACT+ Aero robię jak rekonwalescent :lol:
ale tylko 1,5-2 tyg i potem wchodzę na shocka + storm już kupiłem
do tego zobacymy na ile kasa pozwoli ale napewno bialko, chcialem jeszcze bacaa, glute, i jakies witaminy

jak te bcaa z olimpu?

jaca666
25-01-10, 14:34
Rozpuszczalność nawet nawet ale smak tragedia akurat mam pomarańczowy ale przy pomarańczy to nie leżało...

Russel
25-02-10, 10:33
Przepraszam że nie odpisuje na pm, ale rzadko wchodze na forum
Jeśli kogoś interesuje co u mnie moj dziennik na tytania.pl, tam można mi pisać pytania obiecuje że postaram się odpowiedzieć
pozdr!

Russel
21-03-10, 10:43
Aktualnie jestem na planie siłowym Marka Rippetoe, plan jest mega czuje sie na nim jakbym był na porządnej bombie x 10
Po redukcji ważyłem 90 kg po 5 dniach treningu na wadze 95 ,200 w tym tyg jeszcze sie nie ważyłem to bodajże 2-3 tydzień tego planu

Suplementacja:
- Universal Storm
- Schock Therapy
- Mono Vitala 900g (30 g dziennie)
- Bcaa xtra
- Tumerin
- omega 3 (tran Gal)
- białka: Wpc 80%, Pirmalin whey Pantera labs, i egg protein olimp



Ogólnie jest to Ciekawy program treningowy bazujący na zasadach czysto siłowych/trójbojowych. Kolesie robią na nim po 10kg wagi w cyklach masowych(podobno na czysto!) najbardziej polecany jest dla typowych hardgainerów.
trenuje się 3 razy w tygodniu, są dwa treningi które robi sie naprzemiennie czyli np w pon -trening nr 1, środa-nr 2, piątek nr 1 i od następnego tygodnia zaczynacie od treningu nr2.
Trening z lekką modyfikacja Radka Słodkiewicza, a później naszą z kumplem
Trening nr1:

wszystkie opisane serie to serie na maks ciężarach, każde ćwiczenie muszą poprzedzać 2-4serie rozgrzewkowe ( ja z reguly robie w kazdym cw 3)

przysiady 2serie x5 powt
wyciskanie na poziomej ławce 3x5
martwy ciag 2x5
pompki na poręczach z obciążeniem 2x8
- ostatnie ćwiczenie nie musi być wykonywane, jednak jeśli ktoś boi sie o brak stymulacji bezpośredniej tricepsów może je dołączyć

trening nr2:
przysiady 2x5
wyciskanie sztangi z klatki siedząc 3x5
wiosłowanie sztangą w opadzie 3x5
podciąganie na drążku podchwytem 2x8
-to ostatnie ćwiczenie nie musi być wykonywane, jednak jeśli ktoś boi sie o brak stymulacji bezpośredniej bicepsów może je dołączyć

We wszystkich seriach roboczych używa się tego samego obciążenia, które zwiększą się co tydzień o 2,5%.
p.s
mam fajnego pdf-a z tym treningiem tylko nie wiem jak go wrzucić?

dieta:
wszystko i dużo !:D!(to jest piękne!!!)

Trening ładujemy z kumplem z którym zaczynałem ćwiczyć wiec mam nareszcie pewnego i stabilnego partnera treningowego, ( i większego ode mnie co motywuje dodatkowo)


Ostatni martwy: (zakładamy tylko ciężary firmy Eleiko Sport takie jak stosuje sie na zawodach)

http://www.youtube.com/watch?v=4oCz4VchjOU
(http://www.youtube.com/watch?v=4oCz4VchjOU)

jaca666
21-03-10, 11:59
Ładnie byku!!!
Jeśli chodzi o dietę to wszystko i dużo dosłownie?Możesz podać przykładowy jadłospis?

Russel
21-03-10, 12:24
hehe tak jak mowie dieta teraz jest trochę intuicyjna, nawet ciężko to nazwać dietą muszę jeść dużoo węgli żeby sie regenerować tak np to wyglada:

1 4 jaja + 50 otrębow żytnich+ 70 g płatków owsianych + białkowe frappe ; 30 g białka serwatki+ 300 ml mleka + 4 łychy cappucico + 1 łycha kawy rozpuszczalnej do popicia
+ 2 kawałki karpatki :D(zayebista na mase) + pół grejpfruta czerwonego

2 Sphagetti
200g mięso gulaszowe indycze+ makaron durum 150g + sos- duza cebula, czosnek, przecier pomidorowy i przyprawy + oliwa z oliwek
posypane startym żółtym sere +łycha tranu omega3]

3 130 g kaszy gryczanej i 170 g gotowanej piersi + 100g brokuła + łycha oliwy z oliwek( w sumie tylko przed treningowy niskie ig węgli i bez śmieci)

trening

po treningu 75g ryżu białego rozgotowanego + 2 łychy miodu + pól banana

30 min po
4 miks 35 g białka serwatki na mleku/wodzie + banan

5 Snickers:D Pierś 170g i ryż zasmażany na patelni 130g w ziołach i kurkumie (ale nadal bez tłuszczu) + łycha tranu omega3

6 500g serka wiejskiego + pól grejpfruta czerwonego + łyżka masła orzechowego + łycha oliwy z oliwek

kocham jeść http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/7.gif

p.s
idzie zauważyć że wygięliśmy z kumplem gryf na wiosłowaniach sztagą bo kładziemy dziada na ławce żeby sie lepiej podbierało sztangę,dlatego lewa strona mi sie odbija od podłogi a filmie w MC

p.s2
koleżka kupił fajny tel to będę wrzucał filmy co jakiś czas na ten profil na yt

jaca666
21-03-10, 12:28
Nie gadaj że to wszystko i dużo bo co drugi z tego forum nie utrzymał by jej przez tydzień.
Nawet jakby wyliczyć wartości to nie jest tak źle.Ważne że białko i tłuszcz są na poziomie.
Gdzie i za ile kupujesz Durum?

Russel
21-03-10, 12:42
Lild, carrefour w sumie gdzie mam blizej ale wlasie ok 2,20-2,50 place gdzie normalny kosztuje 0,99g ;/

jaca666
21-03-10, 12:46
Ja nie wiem jak będę reagował na ten makaron bo dopiero od kilku dni go spożywam.
Niby ma być dobrze. Najlepsze jest to że mogę go jeść bez żadnego sosu i 3 minuty i micha pusta :)
Kiedy będziesz miał jakieś nowe odżywki bo białeczko mi się już powoli kończy...

Russel
21-03-10, 13:04
mam Halo, Carnitecha, i Pirmaline whey ale właśnie białko pantery zostawiam sobie raczej,
coś tylko będzie dam ci znać sms jak coś w pierwszej kolejności i później jak coś wystawie na allegro

I jak jesteś na debiutach? Bedzie dobre After party kat sponsoruje:razz:

jaca666
21-03-10, 13:34
Po pierwsze nie mam z kim jechać bo same lamusy u mnie są a sam tankować do pełna nie będę bo ma ważniejsze wydatki a to jest 650km ode mnie!
A po drugie to nawet jakbym miał z kim jechać to nie mogę bo w sobotę rano mam testy sprawnościowe do jednostki wojskowej.

fallenursus
21-03-10, 15:52
w sobotę rano mam testy sprawnościowe do jednostki wojskowej.
idz w samych majtach, to Cie przyjma bez testow...

jaca666
21-03-10, 15:55
Gdyby tylko się dało ale niestety 3km będzie trzeba przebiec tylko nie wiem jak?
Gdybym miał więcej czasu na przygotowanie ale nie tydzień.
Wczoraj aero właśnie biegałem i po 2km tak mi spuchły piszczele ze chodzić nie mogłem.Kondycyjnie jest super bo dużo jeżdżę na rowerku ale te piszczele :(

fallenursus
21-03-10, 16:00
dlatego kulurysci nie biegaja....:)chujowato. ale napewnno sie uda:)

Russel
21-03-10, 18:01
Jacek mam 3 chłopaków którzy jada z szczecina jak coś to mów

fallenursus
21-03-10, 18:29
auuuu jaksie pacze na to widelo to mje juz boli:)

burn
21-03-10, 18:38
Russel koniu, pisz ciężary !

Russel
21-03-10, 20:42
ok 170 (171-172kg) bo ta sztanga cięższa jest troche

mateohzp
21-03-10, 20:47
jaca od czego sztywnieją te piszczele?
mam to samo..

fallenursus
21-03-10, 20:49
jaca od czego sztywnieją te piszczele?
mam to samo..
ja tak mialem tylko po mecie
i niewygodnych butach

mateohzp
21-03-10, 21:31
w adidasach tak sie nie robi
wniosek taki ze chyba niewygodne halówki mam bo jak grałem w piłe na hali stopy spuchnięte i piszczele sztywne

jaca666
21-03-10, 22:34
Nie wiem czemu puchną tak szybko?
Może za szybko przytyłem a może mam za chude kości i za dużo ważę albo za długo sie nie ruszałem bo wszędzie samochodem jeździłem a aero tylko na stacjonarnym rowerku...
Ból jest okropny i nie do zniesienia.

Dobra koniec śmiecenia w dobrym temacie.
Jak macie jakieś sugestie to pisać w mojej relacji.

Russel
22-03-10, 19:39
http://www.youtube.com/watch?v=JcLAXBOIXYk

fallenursus
22-03-10, 20:24
npo tu juz mnie plecy nie bola:)

Russel
22-03-10, 20:45
hehe jeszcze dipsy nagrałem reszta będzie potem p.s zarzuce też jakieś filmy mojego trenig partnera

http://www.youtube.com/watch?v=zAdpDqtiTRI

jaca666
22-03-10, 20:51
Sztanga w mc coraz lepiej wygląda :)
Dipsy tez ładnie ale bardzo chyba klata Ci pracuje co? Pochylasz się bardzo do przodu.

Russel
22-03-10, 22:41
mam przyczepione liny od tricepsów, przewleczone obciażenie i doczepione do pasa troche ściągą w przód
W piatek wezme czerwone kolka bedzie lepiej widać bo te czarne sie nie odznaczaja

jaca666
22-03-10, 22:44
Najlepiej tak jak Branch robić z łańcuchami.Kozacko jego treningi się ogląda.
To ile tygodni jeszcze ten program będziesz stosował?
Daj jakieś filmy kolegi bo jestem ciekaw z jakim kotem tam trenujesz:)

Russel
23-03-10, 09:19
jutro coś dam bo dzisiaj bez treningu,
Plan pociągniemy jeszcze 3 tyg potem ja na jakość wchodzę juz
p.s
Jak by były łańcuchy o wiele lepiej ale nie będę inwestował nie ma sensu

Russel
24-03-10, 22:13
Filmy z dzisiaj mialo być wiecej ale 2 tel sie rozładowaly a moj upadl i do naprawy jest kutffaaaaaaaaaaa!
+30kg do pasa


http://www.youtube.com/watch?v=7T8lBsi29l8

fallenursus
24-03-10, 22:15
ciagniesz jak stara k...
no co dobrze jest:)

Russel
24-03-10, 22:24
hehe jeszcze jeden wiosło mam (nawet nie takie straszne harpagany), zarzucę jutro z rana bo przetwarzają przetwarzają na tym yt

jaca666
24-03-10, 23:33
Ładnie ładnie.
Ciekawy jestem wiosła i pochylenia bo z różnymi sposobami się spotkałem i sam też oczywiście mam zdanie wyrobione na ten temat.

Russel
25-03-10, 08:57
Wiosło na 130 kg


http://www.youtube.com/watch?v=CHamMco6G5E

jaca666
25-03-10, 09:02
Jest dobrze.Ciekawy sposób robienia.Fajnie czworoboczny chodzi.
Widze ze nachwyt.Ja obecnie tylko podchwyt i motyle bardziej od dołu chyba się trochę poszerzyły.

Russel
25-03-10, 09:08
Ściągam mocno łopatki, pozatym ostatnio naczytałem sie artykułu Doriana w MD gdzie starał sie obalić mt szerokiego chwytu przy rozbudowie pleców na szerokość.
Mowi ze najlepsze ćwiczenie to wiosłowanie sztangą przy średnim uchwycie w nachwycie.

Jak dla mnie w podchwycie jest troche wygodniej bo sztanga nie leci mi z rąk mysle że więcej wtedy mógł bym założyć

jaca666
25-03-10, 09:17
Tez ten art. czytałem ale łatwo pisać komuś kto ma najlepszy grzbiet w historii kulturystyki i ćwiczył na niego 20lat a co innego zwykły chłopaczek który wpada na siłownie i durnieje bo nie wie co robić.
Tak jast u mnie na siłowni a nic prostszego tylko podciaganie,wiosło,wyciąg do brzucha i mc.Sprawa załatwiona a tu kombinują jakieś ćwiczenia zawodowców i rezultat jest taki że ani pleców nie ma a na mc załaduję 100kg i go sztanga przeważa albo jeden koleś jest który waży 90kg a na wiosło nakłada 60kg i stęka bo mu ciężko.

A ten Twój partner długo ćwiczy?Jakieś osiągi ma?

Pusia
25-03-10, 09:21
sorry za offa,

Jak robie wioslo to robie taka minimalnie kolyske, to tez jest dobrze czy robic ruch po prostu gora-dol ?

Russel
25-03-10, 09:31
sorry za offa,

Jak robie wioslo to robie taka minimalnie kolyske, to tez jest dobrze czy robic ruch po prostu gora-dol ?

Zależyw jakim okresie przygotowań jesteś, na sile i walisz z naprawdę duże ciężary to można sie trochę pokołysać celem zrobienia tych 2 ruchów więcej

Najlepiej proponuje wziąć sztangę łamaną nałożyć po max 15 kg na stronę i ruch koncentryczny jak i ekscentryczny zrobić bardzo wolno, ściągać mocno łopatki jakby cały ciężar ciągnięty był plecami. Oczywiście w odpowiednim pochyle

Russel
25-03-10, 09:44
A ten Twój partner długo ćwiczy?Jakieś osiągi ma?

To jest jedyny kosmita jakiego tu ode mnie znam! Nigdy nie miał diety je w stylu: rano coś tam, potem w mc, potem kebab albo chinczyk , wieczorem browar z chipsami z chłopakami ew. jakiś ser do tego biały, a czasem tylko 2 posiłki dziennie jak nie ma czasu.
Do niedawna ćwiczył na starej siłce (tej co ja w lato zeszłego roku) i ćwiczył 2x w tyg cale ciało bo tylko tyle miał czasu. Do tego 0 odzywek

Waga ok 105 kg, ręka 45 udo 70,
I taka jeszcze historia śmieszna: ostatnio pomyliliśmy się i zamiast na wyciskanie płasko 132,5 założyliśmy 142,5. Ja poszedłem się odlać on robili pierwszy -wracam on już zrobił , wiec klade sie pod to i na poczatek nie moglem podnieść hehehe . Zmotywowałem sie podniosłem, zajebałem aż raz odłożyłem i mowie co jest kurwa tak mi siła poleciała ???? Licze to i patrze ze jest 10kg za duzo, On do mnie" tez mi sie wydawało ciężkie ale nie liczyłem i zrobiłem na 5x"

jaca666
25-03-10, 09:52
To kozak.Chyba kiedyś ładnie dawał co?

Russel
25-03-10, 09:55
1 ykl ma za sobą :knockout:

jaca666
25-03-10, 09:57
To genetyk.
Rzadko się takich spotyka.

Russel
26-03-10, 22:01
Przysiad
dzisiaj bylem sam moj koleżka w rozjazdach wiec ławka pod dupa na wszelki wypadek, bo nie mam drugiej stabilnej osoby do asekuracji na siłowni raczej
btw 4 serie rozgrzewkowe przysiadów do 120 kg robię bardzo głęboko praktycznie jajami o podłogę, potem już powyżej 140 siadam do 90 stopni bo mi strasznie dupa rośnie do tego udo jest 64-65 cm a jak na mnie to już dysproporcje robi
...to tak gwoli wytłumaczenia bo już wiem co by zaraz bylo ;P


http://www.youtube.com/watch?v=pTG6rJ0bPRE

D3
26-03-10, 22:03
Spytaj się swojej kobiety czy jej się duża dupa u chłopa podoba. Jeśli tak, to możesz śmiałozamiatać jajkami podłogę powyżej 140kg :-D

Russel
26-03-10, 22:09
Ja pierdole chłopaki mi mówią jak ana masie jestem ze można piwo postawić :D
mi osobiscie sie nie podoba, wiec na nogi w niedługim czasie beda tylko hack przysiady, syzyfki, uginania i wyproszty + mc na prostych

fallenursus
26-03-10, 22:11
czemu nie macie klatek na silowni? o wiele bazpieczniej przysiady czy cos samemu....

D3
26-03-10, 22:14
U mnie na w okolicy jest klata, ale siłownia jest uboga generalnie w sprzet, więc chodzę na największą na śląsku.

jaca666
26-03-10, 22:16
Ty się tak nie tłumacz tylko rób co masz robić.
Ja w czwartek nagram przysiady z 205kg.Sam jestem ciekaw jak nisko schodzę bo w lustrze to za bardzo nie widzę a w udzie wychodzi że mam 68cm.

Russel
27-03-10, 08:40
Dobra jem śniadanie i jadziemy nie debiuty
pozdr panowie

BoloYeung
27-03-10, 19:22
jade tez tym planem siłowym Marka Rippetoe i musze przyznac ze na mnie tez zajebiscie działa , waga nie duzo bo 1,5 kg w tydzien ale w lustrze zauwazyłem nawet spore zmiany chce na nim pociągnąć do cyklu czyli do maja . Powodzenia na debiutach

Russel
28-03-10, 09:31
U mnie też wag od razu ruszyła z kopyta pierwsze 2 tyg tego planu byly najlepsze, teraz czuje sie już przeciążony. Obwiązuje się prawie cały bandażami, smaruje neocapsidermem najgorsze są ręce i przeciążenia w stawach. Myślę że 6 tyg na tym planie to max, a ty bolo ile myślisz go ciągnąć?


Powodzenia na debiutach
nie dziękuje żeby nie zapeszyć http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/7.gif



Macie tutaj jeszcze Pompki na poręczach +50 kg , niestety w ostatnich 2 powt uciekły mi talerze i zaczęło mną kołysać, ale dociągnąłem serie do końca, czyli na 8 ;)


http://www.youtube.com/watch?v=Paom5Ec6fpw


p.s
Po debiutach wyjechałem mały w chuj, jakie tam chlopy sie zjeżdżają :knockout: !!!
Musze sie zapisać na jakąś siłownie czy coś...

jaca666
28-03-10, 11:01
Ja debiuty śledziłem cały dzień przed monitorem na MD aż moja żona się wnerwiała.
W mojej ocenie Burdzy zasłużenie wygrał ale w takiej skali którą sobie ustaliłem to wygrał tylko 2 punktami z Papajem.Pewnie dogrywka będzie na MP :)
Mati super forma i gdyby tylko uda bardziej dociął to masakra by była a tak Lech dolna połowę ciała miał lepszą.Zwłaszcza dwójki i łydki.
Dla mnie najlepiej wyglądającym zawodnikiem był Artur Stańczak kat. do 80kg. Nie miał takiej wielkiej masy jak Mati to oczywiste ale maskarycznie docięty i genetycznie miażdżył rywali kształtem mięśni ich pełnością i symetrią.
Jak nic przypomina mi młodego Mariusza Strzelińskiego i z twarzy i z sylwetki.Super wygląd i aż dziw że to kat. do 80kg bo wyglądał na więcej.

Bull2
28-03-10, 11:18
w jakim miescie te zawody byly ?

Russel
28-03-10, 11:20
Powiem ci że na żywo mati o wiele bardziej pocięty od lecha w pierwszych porównaniach ok 16 było mega dobrze, później finały przeciągnęły sie o ok godzinę i matiemu już forma uciekała ok19-20 a Papaj jakby lepszy, może podjadł?
Pyzatym Tomek szeroko w talii i pozy przodem nie wydawały się takie dobre, ale to chyba ty już mówiłeś duuglo przed debiutami.
Nie wiem kto to byl gość z nr startowym 112 ale był chyba najlepiej docięty z wszystkich!
Z dziewczyn Natalia rzeczywiście najlepiej, Alina też bardzo dobra forma trochę sie zawiodłem Jagienką.

II sprawa zawody zawodami, ale cala atmosfera non stop coś sie działo mowie chociażby jak wszedłem do WC i zobaczyłem michoka , ja pozował Wadimowi to zapomniałem że miałem się odlać. Michok jest TAK KUREWSKO WIELKI ! Już teraz naprawdę w dobrej formie
Bobrowski chyba nie będzie startował na MP widziałem go, ale nie wyglądał jakby sie szykował. Podobno wielu sie wycofało przez tą afere z Kornelią Marek? Masza mniejszy w porównaniu z zawodami w Pabianicach na których bylem a tutaj w kurtce troche "pływał"







w jakim miescie te zawody byly ?
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?26304-Debiuty-Kuturystyczne-i-Fitness-2010.

mateohzp
28-03-10, 11:22
ostrów mazowiecka

jaca666
28-03-10, 11:24
Lech w dniu zawodów rano 85cm talia i 97.4kg.

jaca666
28-03-10, 11:25
A układy dowolne?
Kto wymiótł?
Bo na MD jeszcze nie ma.

Russel
28-03-10, 11:32
Papaja dowolny o wiele lepszy oim zdaniem, mati już był wymęczony chyba i krotko pozy trzymał, szybko zmieniał, ale to chyba bardziej kwestia gustu.
Słyszałem że teraz maja tak zrobić ze dowolny wogole nie będzie sie liczył?

p.s
ogólnie mało wpadek bylo, np z muzyka itp organizacja na 4/4+
Bylo gorąco przepotężnie i pozaty slaba widoczność z widowni później wkręciliśmy sie na dół pod scenę i bylo lepiej, ale nie chcieli przepuszczać

BoloYeung
28-03-10, 16:50
Russel ja myślałem polecieć tak tym planem do maja czyli 8 tygodni ale no ciężko jest masakrycznie stawy bardzo dają się we znaki i chyba 6 tygodni polece , pozatym mała oponka zaczyna mi wychodzić powoli (no węgli tez sporą nadwyżke w diecie mam) a jak u Ciebie z brzuchem nie zalewa Cie ?? bo z tego co pamiętam to brzuch miałeś zajebiscie wyrzeźbiony

Russel
28-03-10, 17:03
coś tam widać proste brzucha, ale ogólnie na to co jem to aż dziwne by było żeby mnie nie zalewało,wiec podbijam powrotem pod 100 kg spokojnie. II sprawa to to że nie przejmuje sie tym przecież to słówka trzeba dużo jeść, przyjdzie czas na jakość

A co do 8 tyg tym planem myślę że bez sprzętu nierealne zwiększanie maksów co tydzień o 2,5% (dlatego też nie zaczynałem z pułapu maxow)