PDA

Zobacz pełną wersję : Dysproporcja masowa->Trening (Foto)



Xtrem
05-09-09, 22:43
Witam,

po wakacyjnej przerwie gdzie chodziłem do pracy postanowiłem wrócić na siłownie.Tu mam prośbe aby ktoś pomógł mi ułożyć jakieś fbw.Cwiczyłem fbw 5x5 i siła dosć dobrze szła ale teraz chciałbym coś innego spróbować :) ,celem oczywiescie jak najwięcej masy.Splity jakoś mi nie zabardzo podchodzą.


Przed wakacjami cwiczyłem około półroku.Tylko że troche mało trzymałem sie diety ale cwiczyłem w miare regularnie.(zrobiłem +5cm w bicu,patrząc na foto i tą chuda łape wyobrazcie sobie że jescze kiedyś była o 5cm mneijsza :P)

No i jak ćwiczyć na mase zeby wyrównać tą dysproporcje przedstawioną na fotkach bo wg mnie wygląda to fatalnie ,jak widać troche tłuszczu na nogach jest ale miesa chyba tez troche :] jakieś 55/56cm w udzie do marnych 32/33 w bicu to jednak nei wygląda za dobrze


http://img228.imageshack.us/img228/3985/zdjcie031ix.jpg (http://img228.imageshack.us/i/zdjcie031ix.jpg/)


Jeszcze jedna fotka :/
http://img257.imageshack.us/img257/3746/zdjcie050n.jpg

Xtrem
05-09-09, 22:51
Jako że nie moge edytować w osobnym poście:
Waga 70 kg
Wzrost 180 cm
Coś jescze podać ??

Może niech admin "włoży" to do poprzedniego postu :smile:

BoloYeung
06-09-09, 11:14
jeśli Ci zalerzy na masie wybierz dobrą diete , ćwicz 3 razy w tygodniu co drugi dzien
1 klata biceps łydki
2 plecy triceps brzuch
3 uda bary

michal_f
06-09-09, 11:23
Ja tym treningiem odbudowalem stracona wage przez wakacje :

a.
siady 4s 4-6 reps
wl 4s 4-8 reps
unoszenie z opadu/good morning 3s 5-10 reps
wioslowanie sztanga w opadzie 3s 4-8 reps
wyciskanie z przed klatki 2s 6-10 reps
wyciskanie francuskie siedzac 2s 4-10 reps
uginanie mlotkowo 2s 8-10 reps

b.
siady 4s 5-10 reps
wyciskanie skos gora/dol 3s 6-10 reps
podciaganie na drazku 3s 8-10 reps
martwy ciag 5s 4-6 reps
wyciskanie szeroko od czubka glowy 2s 8-10 reps
francuz lezac 2s 8-10 reps
uginanie ze sztanga 2s 6-8 reps

Jest to lekko przerobiony plan Harda. Mozesz tego sprobowac ;) Gdy odzyskasz ta wage co straciles wrzucisz cos ciezszego i gites xD

krul_leff
06-09-09, 13:11
nie chce być nie miły michał, ale może zostaw doradzanie komuś doświadczonemu(patrze na twoje wymiary w profilu...)

xxmłodyxx
06-09-09, 14:05
na drugim zdjeciu wygladasz jeszcze jako tako...ale tez sucho...jaki masz ogólny starz/??

michal_f
06-09-09, 14:26
nie chce być nie miły michał, ale może zostaw doradzanie komuś doświadczonemu(patrze na twoje wymiary w profilu...)

ze nie mam wymiarow jak goscie na MR. Olimpa to nie znaczy ze nie mam wiedzy merytorycznej. Zreszta jak cos nie pasuje to moge wogole tutaj nie pisac !

krul_leff
06-09-09, 17:00
no sorry ale jaka mozesz miec wiedze skoro masz obwody początkującego? doradzac to nalezy przedewszystkim z wlasnego doswiadczenia, ta rzecz nie tyczy się tylko ciebie, ale także innych którzy nieraz doradzają ludziom o wiele większych rozmiarach, co jest dla mnie całkiem niezrozumiałe!

michal_f
06-09-09, 17:11
Ja po prostu podzielilem sie z nim swoim doswiadczeniem piszac ze wykonalem ten trening i odbudowalem dzieki temu stracone kg. Jak bedzie chcial to skorzysta, jak nie to nie. Kazdy ma swoj rozum a wypowiedziec sie tez kazdy moze. To jest forum !!

kubaCK
07-09-09, 18:35
no sorry ale jaka mozesz miec wiedze skoro masz obwody początkującego? doradzac to nalezy przedewszystkim z wlasnego doswiadczenia, ta rzecz nie tyczy się tylko ciebie, ale także innych którzy nieraz doradzają ludziom o wiele większych rozmiarach, co jest dla mnie całkiem niezrozumiałe!
idz i nie wracaj;]