PDA

Zobacz pełną wersję : Nie jestem głodny



skco
05-09-09, 18:36
Witam wszystkich..
moj problem polaga na tym ze poprostu nie chce mi sie jesc...wiem czytalem ze moze to byc przetrenowanie czy cos ale powiem ze zaczynalem treningi bardzo powoli wlasnie zeby sie nie przetrenowac na poczatek.
Zasadniczo biegam, potem cwicze na lawce ze sztanga i hantlami potem brzuszki...biegam codziennie ok 5km takim tempem ze nie jestem zmeczony...z czasem bede zwiekszal odleglosci dla lepszej kondycji...
cwiczenia na lawce wzialem sobie z dzialu treningi...
ale co mnie martwi to ja potrafie spokojnie wytrzymac na jednym lekkim posilku caly dzien!!nie wyobrazam soebi jesc 4-5 razy dziennie...
w ten sposob nic nie przybiore na wadze i nie wyrobie sobie ladnej sylwetki mam racje??

michal_f
05-09-09, 18:41
tak masz racje ... ilosc zjadanych posilkow zwiekszaj stopniowo az w koncu dojdziesz do tego ze bedziesz jadl 5-6 posilkow dziennie. Nie musza byc to wcale duze posilki ( ale bez przesady )

mateohzp
05-09-09, 18:48
gdybym ja tak miał, moge Ci oddać troche chęci. Ja mam tak ze moge ciagle jesc - nie wiem czym to jest spowodowane. Jem duzo i szybko przez co mam fat na bębnie

skco
05-09-09, 18:52
no ja mam 170wzrostu i jakies 57kg...wiec jestem dosc chudy...owego czasu (w gimnazjum) robilem brzuszki (tak z nudow) bez specjalnych diet itd. najwiecej ile udalo mi sie zrobic to bylo ok 270 naraz...najpierw robilem 5x20 potem 4x25 potem 2x50 a pod koniec 2x150 :D nie wiem czy to dobrze ale czulem coraz mniejsze zmecznie...wtedy jadlem mniej wiecej tyle co i teraz a od gimnazjum minely 4 lata a nadal mam ten sam kaloryferek :D

KowalX
05-09-09, 18:54
nie wyobrazam soebi jesc 4-5 razy dziennie...
w ten sposob nic nie przybiore na wadze i nie wyrobie sobie ladnej sylwetki mam racje??

nie masz racji od razu jedz 4 zmniejsz ich ilość jeśli zbyt obfite dojdź do 5-6 i wtedy zwiększaj kaloryczność
jedz co około 3h

organizm by rosnąć musi mieć ciągłe dostawy paliwa

jeśli jesz rzadko magazynuje tłuszcz ,bo dajesz mu sygnał ,że na następny posiłek trzeba czekać kilka godzin

najważniejsze posiłki dla ciebie to śniadanie i po treningowy
do ostatniego unikaj dużych ilości węglowodanów

3większe i dwa mniejsze do nie tak dużo

na wieczór wystarczy ci zjeść serek wiejski np z pomidorem i szczypiorkiem

skco
05-09-09, 18:56
a jesli cwicze juz od jakiegos czasu i biegam to nic nie stanie mi sie jak tak malo jem?? moze to glupie ale jak bede wiecej spalal niz bede mial to nie wiem :D

KowalX
05-09-09, 19:02
moze to glupie ale jak bede wiecej spalal niz bede mial to nie wiem :D

nie rozumiem pytania.



jasne jeśli dostarczysz za mało kalorii i budulca to nic nie zbudujesz

skco
05-09-09, 19:05
aha no o to mi chodzilo...ok tak z grubsza mi pomogliscie zobaczymy jak to bedzie czy wcicne w siebie chociaz te 4 lekkie posilki :D

skco
05-09-09, 19:20
aha jeszcze jedno...w zeszle wakacje bardzo duzo jezdzilem na rowerze a tez nic praktycznie nie jadlem...obecnie na nogach widac mi praktycznie kazdy miesien...na udach i lydkach...czyli jednak mozna cos zbudowac

KowalX
05-09-09, 19:23
aha jeszcze jedno...w zeszle wakacje bardzo duzo jezdzilem na rowerze a tez nic praktycznie nie jadlem...obecnie na nogach widac mi praktycznie kazdy miesien...na udach i lydkach...czyli jednak mozna cos zbudowac

żartujesz prawda :) założę się ,że obwody masz ogromne.

skco
05-09-09, 20:10
nie serio....co to sa te obwody...nie no nogi to mam silne

KowalX
05-09-09, 20:29
nie serio....co to sa te obwody...nie no nogi to mam silne

zmierz sobie rękę miarką w bicepsie ,w udach na około i to jest obwód (tak jak na matematyce ;)

pomiarów dokonujemy wokół miejsca mierzenia

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=15291

michal_f
06-09-09, 11:25
aha jeszcze jedno...w zeszle wakacje bardzo duzo jezdzilem na rowerze a tez nic praktycznie nie jadlem...obecnie na nogach widac mi praktycznie kazdy miesien...na udach i lydkach...czyli jednak mozna cos zbudowac

spaliles po prostu tluszcz z nog i widac kazdy miesien.

Płomień
06-09-09, 13:47
a może jesteś anorektykiem

skco
06-09-09, 13:58
a może jesteś anorektykiem

nie nie no az tak to nie :D