PDA

Zobacz pełną wersję : Aeroby



Lebron16
04-09-09, 21:50
Witam. Mam taki problem, od 1 września nie mam czasu na aeroby. Tzn wcześniej grałem w kosza, teraz niezbyt na to czas, a druga sprawa, że mam chore kolana i już niezbyt mi je męczyć[niby jeszcze są leczone także zwolnienie z wf] a więc tu takie pytanie czy moge jeździć na rowerze stacjonarnym ? chodzi mi aby mnie nie zalało [ głównie brzuch]
ostatnio jeździłem 15 minut puls ok. 100, jedem na diecie na masę i wolę powoli masę mięśniową, niż masę mięśniową z niepotrzebnym tłuszczem
jakieś propozycje co do roweru stacjonarnego ile czasu itp ?

xxmłodyxx
04-09-09, 21:53
Witam. Mam taki problem, od 1 września nie mam czasu na aeroby. Tzn wcześniej grałem w kosza, teraz niezbyt na to czas, a druga sprawa, że mam chore kolana i już niezbyt mi je męczyć[niby jeszcze są leczone także zwolnienie z wf] a więc tu takie pytanie czy moge jeździć na rowerze stacjonarnym ? chodzi mi aby mnie nie zalało [ głównie brzuch]
ostatnio jeździłem 15 minut puls ok. 100, jedem na diecie na masę i wolę powoli masę mięśniową, niż masę mięśniową z niepotrzebnym tłuszczem
jakieś propozycje co do roweru stacjonarnego ile czasu itp ?

jesli masz chore kolana i nie chcesz zeby ci zalało brzucha to rób moze same brzuszki tylko....ale one niby juz nie spalą ci tyle kalori ...wiec nie wiem....moze rób brzuszki ale około 50 w seri zeby było duzo wowturzen

Lebron16
04-09-09, 21:55
mowie, ze moge jezdzic na rowerze - pytanie ile minut odpowiada treningu aerobowemu jakiego powinienem wykonywac zeby mnie nie zalalo?
jezdzic codziennie [ to nie problem] czy np. co 3 dni[ co bedzie wiekszym problemem, bo sie "odzywyczaje" od jazdy]

no i czy to wystarczy jako aeroby?

xxmłodyxx
04-09-09, 22:28
poczytj relacje z redukcji w dziale nasze relecje
http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=22

slim shady
05-09-09, 01:42
Hiit ...

KowalX
05-09-09, 02:09
Witam. Mam taki problem, od 1 września nie mam czasu na aeroby. Tzn wcześniej grałem w kosza, teraz niezbyt na to czas, a druga sprawa, że mam chore kolana i już niezbyt mi je męczyć[niby jeszcze są leczone także zwolnienie z wf] a więc tu takie pytanie czy moge jeździć na rowerze stacjonarnym ? chodzi mi aby mnie nie zalało [ głównie brzuch]
ostatnio jeździłem 15 minut puls ok. 100, jedem na diecie na masę i wolę powoli masę mięśniową, niż masę mięśniową z niepotrzebnym tłuszczem
jakieś propozycje co do roweru stacjonarnego ile czasu itp ?

polecam pływanie ...