PDA

Zobacz pełną wersję : Plecy+Nogi



piuras86
04-09-09, 16:22
Przed chwila przyjechałem z siłowni, a co na niej widziałem to was troche wbije w fotel(może )
chłopaszek chodzace 70kg.... ćwiczył plecy z nogami a robił to tak:

Wiosłowanie sztangą w opadzie 4x 10 pow
Podciaganie sztangielki do boku 4 x 10pow
Przysiad ze stanga z przodu 4x8 pow
przysiad ze sztanga z tyłu 4 x 8 pow
Wiosłowanie półsztangą 3 x 10 pow
Wyciag.............
ku***a jak tak mozna robic 1 rok i moim zdaniem kręgielnie w totalnej rozsypce..........

Voice666
04-09-09, 16:44
........e no i co co chodzi?????

vol81
04-09-09, 16:46
to zależy z jakimi ciezarami ale i tak przysiady 8 seri po 8 powtórzeń no przesada

blood in blood out
04-09-09, 18:46
Są systemy które łączą mc z przysiadami- mc nie nalezy traktować jako ćwiczenie stricto na prostowniki gdyz jest to ćwiczenie "na wszystko"

Moim zdaniem lepszym połaczeniem jest klata plecy- typowe superserie

Anaboliczny Koks
04-09-09, 18:49
kurde wbilo mnie w fotel ,wyciagnijcie mi

Co w tym takiego nadzwyczajnego ? Nie raz widzialem jak robia Plecy i Nogi ,sam kiedys robilem tak z miesiac.

piuras86
05-09-09, 00:11
nie wiem ale mnie to dziwi i to naprawde, moim zdaniem nie dobrze na kregielnie ;/ i po 2 to dwie duze partie mięśniowe...jak dlamnie za duze wyjeb****** organizmu, ja robie nogi we wtorek a plecy w piatek......

slim shady
05-09-09, 01:29
dla niedoświadczonych i początkujacych to nie najlepsze połeczenie. ALe potem jak najbardziej jak ktos ma pojecie co robi.

adonis18
05-09-09, 01:53
zyebany pomysł. ma 7 dni w tygniu i żeby nie rozdzielić najcięższych partii - głupota
jeszcze kolo mógł z 6s mc na prostych nogach na koniec yebnąć. życze powodzenia, a potem szybkiego powrotu do zdrowia. to, że masz doświadczenie i wiesz co robisz wytłumacz swojemu kręgosłupowi - na pewno zrozumie clap

slim shady
05-09-09, 02:20
a tak wszyscy jarają się 5x5 i tutaj nikt sie nie czepia o kręgosłup ??

niektórzy tak robią żeby poruszyć mięśnie, a niektórzy z głupoty bo nie maja pojęcia

właśnie ostatnio zrobiłem po plecach dwugłowe, ale bez ciągów i siadów tylko na maszynach i szczerze podoba mi się to połączenie, chociaż do rozbudowy masy maszyny mi nie pasują

adonis18
05-09-09, 04:01
a tak wszyscy jarają się 5x5 i tutaj nikt sie nie czepia o kręgosłup ??

A: Siady, B: Martwy (który też można traktować jako półprzysiad) - jak się chce to się pomyśli i wymyśli :happy:

a propos 2 głowych slim - jeśli ćwiczysz rekreacyjnie to chyba lepiej wolniej i bezpieczniej na maszynie niż katować dodatkowo kręgosłup mc na prostych...

elo

slim shady
05-09-09, 12:57
przy poprawnej technice, rozgrzewce nie mam problemu z kregosłupem, i wole katowac MC

a 5x5 akurat ma jednego dnia mc i siady, oczywiscie mozna to pozmieniac ale i tak nadal ten trening nie jest taki idealny dla naszego kregosłupa