PDA

Zobacz pełną wersję : I cykl na masę



JaneKCK
02-09-09, 19:42
Cześć jak w temacie, chce przybrać trochę masy mięśniowej, mój profil to:
wiek:22
wzrost: 185
waga: 70
staż na siłowni:10 miesięcy

Interesuje mnie Vitalmax - Creatin Monohydrate - 500 g (prosiłbym o nie proponowanie mi innych bo jestem, co do niej zdecydowany), dodatkowo
ActivLab - BCAA Xtra - 500 g, następnie myślałem nad Trec - Taurine 900 - 120 kap. lecz nie jestem pewien z czym najlepiej połączyć tą kretkę...
Myślałem również o gainerze Pvl - Mutant Mass - 6800 g lecz jest on trochę nie na moją kieszeń, czy moglibyście polecić coś tańszego lecz równie dobrego ?
Czy waga tych produktów starczy na cykl trwający 6 tygodni (gainer wg. braków w diecie to wiem, a reszta ?)

Proszę o konkretne wypowiedzi od konkretnych użytkowników.
Nie piszcie o diecie bo od tego mam inny dział.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

KowalX
02-09-09, 19:45
kreta idzie 10g na dzień to sobie policz.Podajesz,że ciebie interesuje ta konkretna to ok nic nie mówię.Tauryna nie kreta i możesz łączyć ją z każdą kretą,ale zamiast bcaa polecam ci białko.Gainera zastąpisz ryżem bez problemu.

JaneKCK
02-09-09, 19:56
powtarzam interesują mnie suplementy i chodzi o porade w ich wyborze...więc ponawiam i pytam się z czym najlepiej połączyć kretę ? z tauryną, z carbo, z dextrozą, czy z czymś innym ? I jakiego gainera polecacie?

Sosna91
02-09-09, 20:16
nie moja kasa nie mój problem wiec Ci do miski zaglądał nie będę. krete możesz łączyć z tym wszystkim co wymieniłeś jak masz kase i lubisz kolorowe pudełka to kupuj wszystko bo nie powiem Ci co Ci jest bardziej potrzebne skoro nie masz diety.

gaierna polecam, monster mass. mutant mass, mass xxl

KowalX
02-09-09, 20:23
powtarzam interesują mnie suplementy i chodzi o porade w ich wyborze...więc ponawiam i pytam się z czym najlepiej połączyć kretę ? z tauryną, z carbo, z dextrozą, czy z czymś innym ? I jakiego gainera polecacie?

no przecież ci odpowiedziałem kretę połącz z białkiem i tauryna może być choć można i bez niej

Fehu
02-09-09, 21:40
kreta +arginina (aakg) daje rade dobre polaczenie:) albo możesz aakg dać po cyklu nie będzie takich spadków

MolderDist
02-09-09, 22:39
Masz dobrze dobrane suple, tylko

tauryna lepiej wychodzi z olimpa, można łykać prozdrowotnie i ma kilka ciekawych oddziaływań do tego jest tania

warto dodać własnie przed treningiem aakg (szukaj najtanszej) i lub beta-alanine (tutaj tanio Activlab)

nie polecam Ci stacków w tym momencie bo nie ma poco, pojedyczne substancje wystarczą

bcaa przed/w trakcie/po treningu

carbo po treningu odrazu z aminokwasami i kreatyna

jeżeli będziesz miał carbo to gainer jest całkowicie zbędny (chyba, ze chcesz się zalać) bo wszystko powinineś dostarczyć z diety

JaneKCK
03-09-09, 01:02
dzieki wielkie za pomoc i fachowa rade. na taka odp liczylem. mam kolejne pytanie zwiazane z treningami kick boxingu do ktorych chce wrocic po cyklu listopad-grudzien. jak to wplynie na cykl (poza spadkami) i czym sie wtedy powinienem wspomagac?

KowalX
03-09-09, 01:15
ile masz zamiar ćwiczyć kicka w tygodniu i ile dni siłki?

JaneKCK
03-09-09, 01:20
podczas cyklu nie bede mieszac tych treningow. pozniej 3 KB lub 2 na 3 treningi ciezarami, tak jak do tej do czerwca mniej wiecej

KowalX
03-09-09, 12:43
Musisz zwiększyć po prostu ilość węgli i trochę tłuszczy w diecie i nie powinno być żadnych spadków.Zamiast bcaa lepszym źródłem będzie białko -przyda ci się komplet aminokwasów.aakg teraz sobie daruj i zacznij jeść jak zaczniesz ćwiczyć kb tj po cyklu na krecie(aakg mega hardcore-jest dobrym produktem)

MolderDist
03-09-09, 16:15
Ciągle doradzasz białko zamiast bcaa :neutral: bialko ma inne zastosowania i osobna suplementacja bcaa ma inne zastosowanie! Nie można tego zamieniać w tak prosty sposób, a już napewno nie można powiedzieć, ze będzie lepszym źródłem... no właśnie czego właściwie?

aakg można brać w stałej suplementacji, jak i okresowo więc to zależy tylko od chęci biorącego i kosztów