PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie z innej beczki.



Rein
01-09-09, 23:21
Witam! Nie stosuję żadnej diety na masę lub na coś innego, ale mam do Was pytanie. Mianowice codziennie jem 3 jogurty, piję litr mleka, wypijam ok. 2 litrów soku owocowego (Kubuś) oraz ok. litra wody mineralnej, od czasu do czasu zjem gotowanego kurczaka. Pytanie brzmi, czy taką "dieta" mogę przytyć? Nie chodzi mi tutaj o masę, lecz o tkankę tłuszczową. To, co napisałem powyżej jest moim ulubionym codziennym jadłospisem. Czy może mi to zaszkodzić?

know1126
01-09-09, 23:28
taką "dietą"-raczej ciezko;)
zaszkodzic moze mi sie wydaje tak,ze mozna odwiedzac wc czesto:smile:

fallenursus
01-09-09, 23:38
zwieksz ten jadlospis tak o 100% a bedziesz tyl jak paczus w masle:smile:

Rein
01-09-09, 23:50
zwieksz ten jadlospis tak o 100% a bedziesz tyl jak paczus w masle:smile:

Ja pytam poważnie. Słyszałem, że jogurtów za dużo, a reszta jest w porządku i poleca się codziennie spożywanie tego, co jem. :sick:

fallenursus
02-09-09, 00:35
no ale ty chcesz przytyc, musisz wrzerac wiecej :)

adonis18
02-09-09, 00:54
jak zamieniłbyś te jugurty i maleko na tego kurczaka to byłoby ok. prędzej czy później metabolizm ci zwolni i te słodzone jugurciki pójdą ci w doope... litr mleka spowoduje, że obsrasz się po pachy (żołądek nie sługa) a kubuś (w takiej ilości), że będziesz mógł się przeprowadzić do wietnamu (pozdrów puniego przy okazji) i nie będziesz sie wyróżniał

wszystko dla ludzi, ale z umiarem...

Rein
02-09-09, 01:05
Nie, ja nie chcę przytyć! Może inaczej, jeżeli jest szansa, żeby przybrać SAMEJ masy, ok, będzie super, ale jeżeli jest też szansa, że przyjdzie fat, nic z tego. :cry: Dajmy na to, że chciałbym przybrać masy mięśniowej, ale nie ma szans, żebym trzymał się jakiejś diety (praca, treningi, szkoła), mam zamienić jogurty i mleko na ryż i dajmy na to nogę z kurczaka? Jeżeli tak, nie ma sprawy, na ryż i nogę mnie stać, mogę jeść ją codziennie, bo mi smakuje. :smile: Poradźcie czy coś takiego ma sens, czy mogę zjeść ten jeden jogurt dziennie i wypić litr mleka raz na tydzień. Mój codzienny jadłospis wyglądałby tak: torebka ryżu i noga z kuraka na obiad, płatki owsiane na mleku na śniadanie, serek wiejski na kolacje, czy coś z tego może wyjść? Innego wyjścia nie ma, bo jak wcześniej pisałem mam zawalony plan szkołą, treningami i pracą.

KowalX
02-09-09, 02:23
jak zamieniłbyś te jugurty


a skąd wiesz ,że nie naturalne ;)

nie ma co rezygnować usprawniają układ trawienny i wspomagają trawienie aminokwasów.Szczególnie polecam tym co jeżdżą na lekach i jałowo w organizmie :)

adonis18
02-09-09, 03:24
kowal podziwiam twój optymizm... ale pokaż mi kogoś kto pije 3 jogurty naturalne dziennie :lol:
napisałem przecież "wszystko dla ludzi, ale z umiarem..." poza tym co? chłopak na antybiotykach, że wyjałowiony... po chooj wyszczegóławiać coś co nie ma mca :twisted:


rein: zawsze jest szansa na utrzymanie diety. kwestia tego jak bardzo ci zależy. są plastikowe pojemniki, bagietki z razowca do których można napchć czego dusza zapragnie (czyli tego co ma najwiecej białka), są szejkery, batony białkowe, w ostateczności możesz sobie naleśniki z wpc robić ;) trochę zaangażowania, fantazjii... zagadasz z matką, z chłopakami z forum... razem pokombinujemy i coś wymyślimy. zobaczysz, że się jeszcze będziesz śmiał z tych twoich jogurcików (tzn. 1 dziennie może być).

na początek poczytaj w dziale dieta.
-platki z mlekiem... no cóż... mi akurat czysty spiryt lepiej wchodzi niż mleko, ale jak dorzucisz pare jajek np. na twardo będzie ok na śniadanie.
-ryż i kurak !!!!! to jest to oco biega. może być noga, jeśli nei planujesz kariery zawodowego pakera ;) dorzucisz jakieś warzywko i gitara.
-serek wiejski to ogólnie dobra rzecz. o każdej porze takie np 200g jest jak złoto ;)

elo

Lebron16
02-09-09, 18:12
zamiast tych jogurtów daj sobie serek wiejski i mleko spozywaj na sniadanie z płatkami owsianymi albo kukurydzianymi, kuraka z ryzem/kasza czy cos takiego, tez smacznie i moim zdaniem zdrowiej : )

Lebron16
02-09-09, 18:14
a ten jak idzie masa to troche tłuszczu też idzie, ale bardzo mało raczej

KowalX
02-09-09, 19:21
kowal podziwiam twój optymizm... ale pokaż mi kogoś kto pije 3 jogurty naturalne dziennie :lol:

mi się zdarza hehe :)

napisałem przecież "wszystko dla ludzi, ale z umiarem...

zgadzam się z tobą

" poza tym co? chłopak na antybiotykach, że wyjałowiony... po chooj wyszczegóławiać coś co nie ma mca :twisted:
nie chodziło mi o niego akurat i antybiotyki tylko,że niektórym się przyda i tak tylko dodałem :)

Rein
03-09-09, 00:16
Ok, mleko z płatkami kukurydzianymi bądź ryżem, ryż z nogą kuraka i warzywami, jogurt z przyzwyczajenia, serek wiejski, ale za chooya nie zjem go samego, poradźcie jak doprawić do smaku... :errf:

know1126
03-09-09, 00:51
nie zjesz serka wiejskiego samego? przeciez to jest pychota,wlasnie jem:smile: :happy: moze ew cynamon, albo pare rodzynek, troche miodu.

KowalX
03-09-09, 01:13
Ok, mleko z płatkami kukurydzianymi bądź ryżem, ryż z nogą kuraka i warzywami, jogurt z przyzwyczajenia, serek wiejski, ale za chooya nie zjem go samego, poradźcie jak doprawić do smaku... :errf:

możesz dodać koperek ,szczypiorek,pomidora...

ale moja rada jeśli go tak nie lubisz to go po prostu nie jedz

Rein
03-09-09, 01:33
możesz dodać koperek ,szczypiorek,pomidora...

ale moja rada jeśli go tak nie lubisz to go po prostu nie jedz

Lubię, ale nie sam. Tak jak mówisz, dodam kilka warzywek. :smile: