PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer, a pryszcze?



dL31n
01-09-09, 16:18
Witam. Ćwiczę na siłowni już trochę czau, bo dokładnie rok z przerwami... Leciałem zawsze na sucho. Przed wakacjami zacząłem brać Animal Pump. Myślałem, że bd fajnie, ale efekty mnie nie uszczęśliwiły :P Nie chciałem brać żadnych gainerów, bo miałem trądzik i mój organizm jest podatny na takie rzeczy, bo od czasu do czasu coś jak źle zjem to mi tam wyskoczy. Próbowałem zrobić sobie samą dietę, ale żeby ją utrzymać w dniu pełnym zajęć to naprawdę trudna sprawa. Poza tym przez ostanie 3 miesiące jadłem naprawdę masakrycznie dużo, ale za dużo mi to nie dało... I właśnie mam pytanie o tego gainera, bo słyszałem, że niby mogą po takim czymś wyskakiwać pryszcze. Jeśli nie gainer, to co mógłbym brać żeby nabrać masy, a jak nie ma nic innego, to jaki gainer polecacie. Z góry dzięki.

KowalX
01-09-09, 16:48
jeśli od nabiału nie masz pryszczy to od gainera czy białka też nie powinny być.Założę się ,że nie jadłeś tak dużo i do tego nie to co trzeba.Skoro dieta ci nic nie dała nie spodziewaj się cudów po gainerze

dL31n
01-09-09, 17:07
Gainer, gainere, a białko białkiem... W gainerze jest masa cukrów. Dobrze wiem co jeść, spokojnie ;) Nie Ty jeden, nie jedyny o tym wiesz :) U mnie problem masy jest tego typu, że sam w sobie mam chudszą sulwetke i jestem doś wysoki, to tez inaczej się rozchodzi.

Beggi
01-09-09, 17:20
, bo słyszałem, że niby mogą po takim czymś wyskakiwać pryszcze. Jeśli nie gainer, to co mógłbym brać żeby nabrać masy, a jak nie ma nic innego, to jaki gainer polecacie. Z góry dzięki.

Pryszcze mogą od wszystkiego wyskoczyć od wszystkiego..(potu)..(jedzenia)...(zwykłego przetarcia)..

Ja miałem pełno ich znikają Gainer Fitmax Efekt bez diety +4kg w miech tylko że jadłem 2x tyle co normalnie

dL31n
01-09-09, 17:32
Może inaczej. Ja naprawdę mam wszystko obcykane, co mogę, a co nie jeść, kto posiadał trądzik i ma organizm podatny na takie rzeczy wie, co może, a co nie. Przynajmniej ja. Mi chodziło tylko o gainera. Jak się to ma do tego wszystkiego. Chodziło mi głownie o wypowiedzi tych, co mają podobne problemy skóry, co ja i czy w przypadku brania gainera były jakieś zmiany. Bo znam masę osób, które mogą jeść co chcą i wcinać nie wiadomo jakie koksy i nic im się nie pojawi.

Sosna91
01-09-09, 18:37
hmm mnie nigdy sie tego nie udalo odgadnąć, od czego go mam, po prostu sprawy hormonalne, co jem nie ma znaczenia, zaczeło się to odkąd zacząłem ćwiczyć, poziom tescia wzrósł no i się zaczęlo ;]


Ja miałem pełno ich znikają Gainer Fitmax Efekt bez diety +4kg w miech tylko że jadłem 2x tyle co normalnie

w tym może max 0,5kg mięśnia ;]