PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch.



koksrox
31-08-09, 16:48
Mam kilka pytan czy moge z folia na brzuchu spac?? czy mi to pomoze??
skacze na skakance zakladam 4 bluzy folia brzuch mam brzuszki robie bez foli
rowerem z folia czy 6 weidera mozna wykonywac z folia?? i co jest takiego by brzuch tak nie puchl?? mniej weglo?? sory ze pytam wtym dziale ale to jest powiazane znim wiec chyba duzej szkody nie bedzie

3ndriu
31-08-09, 18:06
I co Ci ta folia pomoże ?


Zainteresuj się dietą i konkretnymi ćwiczeniami.

KowalX
01-09-09, 01:38
zamiast się odwadniać i przegrzewać organizm ubierając 4 bluzy dieta wysokobiałkowa(białko2g-do 2,2g wystarczy na kilo masy ciała + warzywa + woda(nie ma się jej co pozbywać przyśpiesza metabolizm i reguluje wiele procesów)tłuszcz 10% całości energii reszta węgle

Jolly
01-09-09, 07:53
Mam kilka pytan czy moge z folia na brzuchu spac?? czy mi to pomoze??
skacze na skakance zakladam 4 bluzy folia brzuch mam brzuszki robie bez foli
rowerem z folia czy 6 weidera mozna wykonywac z folia?? i co jest takiego by brzuch tak nie puchl?? mniej weglo?? sory ze pytam wtym dziale ale to jest powiazane znim wiec chyba duzej szkody nie bedzie
Tłuszcz spalany jest w warunkach tlenowych, co folia ma do tego to nie mam pojęcia.

Jak chcesz schudnąć to rada jest jedna: Dieta Wysokobiałkowa z odpowiednim deficytem kcal + Siłka/HIIT.

koksrox
01-09-09, 15:17
folia nie puszcza tlenu i w danymmiejscu bardziej pot wzmaga sie bluzy po to by jeszcze wiecej sie pocic przez tydz schudlem 3 kg:) chce brzuch troche wyrobic by znow na zime nie miec misia duzego stracilem z lapy trudno ale rzezba sie pokazuje taki mam wtym cel pozniej na zime przybiore na masie cyk prop+wins i efekt taki masa zostaje troche przyrosnie logiczne rzezba sie zrobi oraz duzo sily :)

xxmłodyxx
01-09-09, 17:26
moze i schudłes 3 kg ale to raczej sama woda była

koksrox
01-09-09, 18:54
szkooda tylko ze cala koszulka potem smierdzi ale oke:)