PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje porady



KwasiK
31-08-09, 12:54
Witam!!! Od początku wakacji ćwiczyłem klata+tric, plecy+bic i barki. Teraz zacznę ćwiczyć planem Klata+bic, plecy+tric i barki+nogi. Na klatkę zawsze robiłem wyciskanie na płasko sztangi a potem wyciskanie na płasko hantli a dalej robiłem różnie. I te 2 pierwsze ćwiczenia fajnie wchodziły i teraz takie pytanie czy na nowym planie to nie będzie przeszkadzało że będę robił takie same ćwiczenia co na starym planie, podkreślam jeszcze że na na każdą partię miałem takie 2 podstawowe ćwiczenia które zawsze robiłem. I ostatnio zauważyłem że na wyciskaniu na płasko sztangi spada mi siła i obawiam się że to może być stagnacja i nie wiem czy przed rozpoczęciem nowego planu nie zrobić sobie tydzień przerwy ??

slim shady
31-08-09, 13:06
tak zrob tydzien przerwy, czasami ten tydzien moze zdziałac cuda,

Skoro te cwiczenia na Ciebie dobrze działaja to jak najbardziej je zostaw, mozesz pokombinowac w ilosci serii i powtorzen oraz tempa opuszczania i wyciskania. Dodaj cos na skosie na klatke.

Pozdro

adonis18
31-08-09, 13:06
napisz jeszcze 1 ile ćw na co, ile serii, ile powt, w jakie dni i z jakim obciążeniem najlepiej, bo może coś nie halo było po prostu. a przerwa, tak z tydzień, nawet 2 zawsze jest wskazana na regeneracje, ale nie wiecej

KwasiK
31-08-09, 13:15
slim shady właśnie na nowym planie miałem się przyłożyć do powolnego opuszczania a szybkiego wyciskania

adonis18 nie halo to mogłoby być moje odżywianie jakie wtedy miałem


I zrobię ten tydzień przerwy a jak ruszę z nowym planem to zrobię pierwszy tydzień całkiem lajtowy