PDA

Zobacz pełną wersję : zielony obciach na forum



lovelas69
31-08-09, 12:40
Weź idź popizgaj w furtkę geju...:yawn:

chamstwo i brak szacunku to jest Twoja domena

myślę, że powinni ostudzić Twoje zapędy, bo nie tylko do mnie wyskakujesz ale do innych też w dużej ilości tematów.

bez odbioru

Jolly
31-08-09, 12:47
Sorry, od dzisiaj będę tak jak ty spamował na HP, płakał na funkcyjnych topikach i dennie oceniał czyjeś fotki, nic poza tym nie robiąc na forum, a przepraszam, jeszcze denerwował użytkowników i wprowadzał niemiłą atmosferę na forum. Włóż tyle pracy co ja, napisz tyle artykułów co ja(pewnie powiesz że skopiowałem), odpowiadaj w 3 działach bo nie ma innych modów to wtedy porozmawiamy, herosie z półki...

PS, i nie do wszystkich tak się odnoszę, tylko do ciebie.

slim shady
31-08-09, 12:48
Dzieki lovelas bez Ciebie nie dalibysmy sobie rady ;* zawsze jestes tam gdzie narzeka sie na moderatorow ;) zawsze jestes tam gdzie jest jakas kłotnia i akcja. Zawsze udzielasz sie w działach w ktorych nic nie trzeba prezentowac soba. Szkoda ze nie ma Cie tam gdy ktos potrzebuje pomocy... chociaz juz tyle lat cwiczysz i nie watpie ze masz spora wiedze. Bez Ciebie te forum byłoby nudne.

niewula
31-08-09, 13:17
hehehehe

Fehu
31-08-09, 13:23
:yawn: ban?

Jolly
31-08-09, 13:25
Dałem gościowi soga na ostatnie pożegnanie(bana). Ale trzeba się modlić to może będzie nas nawiedzał jako duch(miltikonto)

adonis18
31-08-09, 13:25
macie po sogu i zamknąć temat

Fehu
31-08-09, 13:29
No i po sprawie.
Ban za złamanie regulaminu w punktach:

3. Jeżeli już zakładasz jakiś temat, bądź piszesz jakiegoś posta, pamiętaj, aby przekazać coś postem, a nie piszesz tylko dla przekręcenia licznika o 1 w górę.
6.
- obrażanie użytkowników forum

- tworzenie więcej niż jednego konta(chyba, że zezwoli na to admni)-miał ich aż 4

- przeszkadzanie administratorom w pracy związanej z forum (w jakiejkolwiek formie).

8. Pisząc na forum, pokazuj jakąkolwiek kulturę. Brak kultury będzie odpowiednio "wynagradzany".

sts
31-08-09, 13:41
i po co ten ban ?

Fehu
31-08-09, 13:43
nie widzisz posta powyżej?

sts
31-08-09, 13:44
nie widzisz posta powyżej?

no widzę ale jak czytam jego post to zbytnio nie pojeździł se aż tak jak zwykle :)
wiesz trochę racji to on ma ale w którym momencie to już sami zobaczycie.

Jolly
31-08-09, 13:44
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=261351#post261351

sts: a ty dalej płaczesz że dostałeś zasłużonego osta?. Nie zachowuj się jak baba(lovelas), pokaz że jesteś facetem, w końcu to forum kulturystyczne, a nie młodzieżowe.

Fehu
31-08-09, 13:45
chodzi o całokształt jego pracy... Kolejne posty w tym temacie beda nagradzane. jego juz nie ma i sprawy też nie

sts
31-08-09, 13:45
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=261351#post261351

sts: a ty dalej płaczesz że dostałeś zasłużonego osta?. Nie zachowuj się jak baba(lovelas), pokaz że jesteś facetem, w końcu to forum kulturystyczne, a nie młodzieżowe.

trzeba było dać 24 godziny na głosowanie bo pewnie glosowali ci którzy chcą się przypodobać innym z wyższym poziomem :)

Dobra nie ważne ;p popisałem se dzięki za uwagę miłego dnia idę się przejść.

Jolly
31-08-09, 13:48
Głosowali aktywni modzi.

Sosna91
31-08-09, 15:48
no to zamknijcie tematy bo zaraz wyjdą nowe kłótnie ;]

Jolly
31-08-09, 19:11
Adonis: odnośnie drugiego tematu:

Od tego nadmiernego zamiłowania do sogów chyba coś ci się poprzewracało w głowie. Po Pierwsze: Ja wstawiłem bana?. Po drugie skoro jesteś taki odważny to które arty przerobione?. Gdzie sam potrafisz tylko wstawiać masowo sogi. Czasami też myślę żeby zmienić forum na jakieś inne...