PDA

Zobacz pełną wersję : massdrol+trenadrol+suplementy



dragon55
30-08-09, 20:47
A wiec zaczynamy:

Zakupiłem Ph:
Massdrol 60 tabsów
Trenadrol 2 opakowania po 60 tabsów
Ochronki Liv52 i odblok Clomid

A teraz jedziemy z suplementami:
Mega Mass 4000 7kg
Creatyna Hyper Fusion 240 tabsów z Hi-Tec Nutrition
Tribulon 120 tabsów z Trec Nutrition
NitroBolon 300 tabsów z Trec Nutrition
ZMA Original 90 tabsów z Trec Nutrition
Joint Therapy Plus 90 tabsów z Trec Nutrition
HGH Night 60 tabsów z Activlab

Na siłowni ćwicze w sumie 5 lat, ale z dużymi przerwami i to byłby mój 2 cykl na dopingu bo jakieś 3 lata temu wziolem 15 strzałów Omnadrenu 250 i 400 tabsów Mety.

Teraz pytania:Jak to wszystko brać,wszystko naraz,czy suplementy po cyklu z Ph? Może troche tak i tak w związku z czym mam pytanie jakie suplementy ze sobą łączyć żeby byl dobry efekt?

Riddick23
30-08-09, 20:53
zdecydowanie zaaaa duzo tego chodzi mi o ph .... chyba masz zero pojecia o tych srodkach,daruje sobie pisaniem tu o tym,a Ty wez poczytaj o tych srodkach i zapoznaj sie z nimi... bo sobie zje.... watrobe itd...

piuras86
30-08-09, 23:15
[QUOTE=dragon55;261075]A wiec zaczynamy:

Zakupiłem Ph:
Massdrol 60 tabsów
Trenadrol 2 opakowania po 60 tabsów
Ochronki Liv52 i odblok Clomid

A teraz jedziemy z suplementami:
Mega Mass 4000 7kg
Creatyna Hyper Fusion 240 tabsów z Hi-Tec Nutrition
Tribulon 120 tabsów z Trec Nutrition
NitroBolon 300 tabsów z Trec Nutrition
ZMA Original 90 tabsów z Trec Nutrition
Joint Therapy Plus 90 tabsów z Trec Nutrition
HGH Night 60 tabsów z Activlabs



po 1 mam jakies problemy z klawiaturą.... hehhee


po 2 .......ph szczegolnie trenadrol musisz brac 2 x dziennie w stałYch porach co 6 h zebz utrzymac stezenie ..........
a najlepsze do ph to gainery lub oddzielnie białko i weglowodany.....

no i najwazniejsza oczywiscie DIETA......

kup sobie 24tab clomidu po cyklu bo ph bardzo blokują.....
osłonki jak najbardziej bierz 1-1 a Creatyna Hyper Fusion TRIBULON I ZMA Zapodaj sobie po cyklu......

mozesz jeszcze dołozyc Nitrobolon..........

i jeszcze jedno po cyklu zbadaj nery bo dosc ze trenadrol ryje wątrobe to jeszcze mocniej NERY!!!!!!!!!

dragon55
28-10-09, 21:43
Trenadrol sprzedałem jedno opakowanie ,wziołem 60 tabsów i massdrola 60 razem z nitrobolonem a w 2 mc kreatyne tribulona i zma i niepowiem osiągi zajebiste jakość ćwiczenia masakrystyczna a co najważniejsze 13 kg miesni do przodu.Zrobilem testy wątrobowe i transaminaza alaninowa 64 a asparginowa 37.Wartosci bezpieczne to od 9 do 37 i teraz niewiem czy to wróci do normy czy musze sie leczyć hmm.Wie ktoś coś na ten temat?

Riddick23
28-10-09, 21:55
zeby watroba wrocila do normy potrzeba czasu no i wspomagaczy do odbudowy itd... dieta oczywiscie nie obciazaj watroby tlustym zarciem uwazaj co jesz na noc,pij wode mozesz tez pic z cytryna,skonsultowac sie najlepiej z lekarzem...

andrul
30-10-09, 13:54
najlepiej zebys zakombinował sobie TAD 600 , ciezko z tym ale dla chcacego nic trudnego , moim zdaniem to No.1 posród odtrówaczy organizmu ewentualnie mozesz isc do lekarza i załatwic sobie Hepargen ,