PDA

Zobacz pełną wersję : Trening w poniedziałek



Lebron16
30-08-09, 15:55
Elo, chciałbym sie dowiedzieć ilu z Was ćwiczy w poniedziałek Klatkę piersiową?
a ilu inne partie ciała w tym dniu [ nie mówie tu o np. mniejszej partii takiej jak biceps albo triceps, chodzi o tą duzą partię]


Ja może zacznę: Klatka

Damian st-ce
30-08-09, 18:03
Nogi, bo są największe i najważniejsze...

Jolly
30-08-09, 18:38
No i co z tego że najważniejsze?, jak w piątek poćwiczysz to będziesz miał 2 dni dobrej regeneracji. Z resztą, to nie ma znaczenia jaka partia w jaki dzień skoro jedziecie na splicie(no chyba ze klata-tric, plecy-bic)

Ezachiel
30-08-09, 18:40
u mnie poniedziałek jest ostatnim dniem treningu
po nim mam dwa dni wolnego ;]

i jakos nigdy nie zwracam uwagi na dni, stosuje duza rotacje w treningu i co tydzien w poniedziałek jest cos innego

Damian st-ce
30-08-09, 19:09
No i co z tego że najważniejsze?, jak w piątek poćwiczysz to będziesz miał 2 dni dobrej regeneracji. Z resztą, to nie ma znaczenia jaka partia w jaki dzień skoro jedziecie na splicie(no chyba ze klata-tric, plecy-bic)

Jak zrobie wtorek i środe wolną, to też będe miał dwa dni regeneracji...

slim shady
30-08-09, 19:20
ja nie mierze treningu na dni tygodnia tylko na dni planu

Aktualnie mam 6 dni treningu, nogi robie w 6 dzien, musisz dostosowac diete do treningu, jak mam trening nog/plecow to spozywam wiecej niz na treningu łap czy klatki

Lebron16
30-08-09, 20:15
Shany bardzo ciekawe, skąd takie plan masz? możesz mi podrzucić jakiś artykuł o tym czy coś? byłoby miło :errf:

slim shady
30-08-09, 20:22
cwiczyłem z gosciem co siedzi w tym sporcie 20 lat, wiec cos tam od niego zawsze sie nauczyłem, ale nie wiem co Cie konkretnego interesuje ? trening ?

Beni
30-08-09, 20:57
Ja tez poniedzialek :Klata
A nogi w piatek poniewaz sobota wolna od roboty i gdybym przesadzil to moglbym miec slabo....teraz do szkoly wiec bede robil to samo bo jak cos to mozna przebimbac cala sobote gdyby jakies zakwasy byly albo cos a w tyg to tak dziwnie....przynajmniej jak dla mnie


ale kazdy robi to co dla niego jest dobre:] pozdrawam

Jolly
30-08-09, 20:59
ja nie mierze treningu na dni tygodnia tylko na dni planu

Aktualnie mam 6 dni treningu, nogi robie w 6 dzien, musisz dostosowac diete do treningu, jak mam trening nog/plecow to spozywam wiecej niz na treningu łap czy klatki
No tak, jakościówka :)

j0zek
30-08-09, 21:51
ja zaczynam z reguly od tego co sie nawinie czyli zastanawiam sie w jakie dni co robilem i w poniedzialki robie ta partie ktorej przez najdluzszy okres nie robilem, czyli jutro przypada poniedzialek robie barki z bicem i lydki

slim shady
30-08-09, 22:04
jeszcze redukcja a raczej koniec, teraz juz nie bede miał tyle czasu na trening :(

Lebron16
30-08-09, 22:34
trening i dobieranie diety na poszczególne dni treningu, czyli to jak mówiłeś np.
jakas partia ciala i jak diete rozkladasz - na ktora partie wiecej itp

slim shady
31-08-09, 00:01
Dzien 1 klata bilans kcl + 300
Dzien 2 Plecy (czworoboczne + prostowniki) bilans kcl + 500
Dzien 3 Barki bilasn kcl + 300
Dzien 4 biceps + triceps + 150
Dzien 5 Nogi + 600
Dien 6 Plecy ( motyle + najszerzse i inne detale) + 500
Dzien 7 wolne bilans na 0

taki bym dał rozkład na masie

Lebron16
31-08-09, 11:36
rozumiem, a czy trenujesz w sposób: 1 dzień - jedna partia?
czy to rozkładasz np. co 2 dzień trening ?

slim shady
31-08-09, 12:41
jeden dzien jedna partia, kiedys cwiczyłem dwa razy dziennie. Jednak wole rozłozenie partii na kazdy dzien. Teraz trzeba wracac do planu 3 dniowego :(