PDA

Zobacz pełną wersję : Hormon wzrostu



z0rdi
29-08-09, 23:44
Mam 15 lat czy mogę zacząć brać Hormon Wzrostu ??
np. http://sklep.kfd.pl/universal-gh-max-180-tabl-p-264.html

z0rdi
29-08-09, 23:47
Albo Arginina ?

adonis18
29-08-09, 23:52
"Po dwóch latach dogłębnych badań, UNIVERSAL wypuściło na rynek pierwszy w świecie w pełni naturalny suplement Hormonu Wzrostu, UNIVERSAL GH MAX używa wyjątkowego kompleksu pobudzającego wydzielanie Hormonu Wzrostu, który jest odpowiedzialny za budowę mięśni, zwiększanie siły, spalanie tłuszczu, zwiększanie popędu seksualnego, zwiększanie energii, lepsze osiągnięcia sportowe, obniżanie ciśnienia krwi, poprawianie profilu cholesterolowego, zwiększanie wzrostu włosów."

nie wiem co to za wynalazek, ale na 1 rzut oka wygląda na ścieme... co prawda jest tam 5g argininy w porcjii, ale dopóki nikt tego nie przetestuje, to nie uwierze, że da się po tym urosnąć (tym bardziej w sensie wzrostu w zwyż)

z0rdi możesz wszystko - to wolny kraj. musisz siętylko liczyć z konsekwencjami... w twoim wieku nie dotykałbym niczego, co nei jest ze spożywczaka. na wszystko przyjdzie czas ;)

elo

niewula
30-08-09, 00:03
musza posmarowac przeciez jakby napisali " nie kupowac huja daje bedzie miejsi " to ludzie juz na pewno by nie kupowali..chociaz ??? :P

slim shady
30-08-09, 00:07
nie masz na co kasy wydawac ? tak jak pisał adonis idz do spozywczaka i nakupuj zdrowego jedzenia

Pozdro

z0rdi
30-08-09, 00:15
Ok wielkie dzięki.
Jestem nowy i ciekawski ;]

slim shady
30-08-09, 00:16
przyłoz sie do diety, jedz duzo warzyw i ogolnie zdrowej zywnosci, a Twoje szanse na urosniecie napewno sie zwkieksza niz miałbys kupowac takie srodki po ktorych nic nie zyskasz w tym wieku

Piotroszka
30-08-09, 13:34
15 lat?chłopie masz przed sobą pare lat naturalnego rozrostu daj spokój, jakbyś miał 22 lata i 160wzrostu mógłbym to zrozumiec ale ty masz j kupe czasu.