PDA

Zobacz pełną wersję : ogólnorozwojówka



DTX
29-08-09, 11:41
Hej. Chciałbym Was prosić o pomoc. Otóż to, karnet na siłkę mam już wykupiony, a zapomnialem o ogolnorozwojówce (wiem, palant ze mnie :D). Chcę ją zrobić w domowych warunkach.
Do dyspozycji:
*2 hantle
*gryf łamany
*atlas

Chciałbym ją robić przez cały wrzesień. I teraz jeszcze pytanie. Zacząłem stosować się do diety na mase:
Dieta na mase dla 64-65 kg from zizu
7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr

10:35
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku

13:30
4 jajka
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g


16:00 posiłek przed treningowy
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml

17:30-18:30
Trening

18:30
45g Carbo,bądź kakao.sok

19:10
Makaron razowy 100gr
jogurt 150gr
serek wiejski 200gr


22:00
Tunczyk w wodzie 80g
Slonecznik 30g

W czasie treningu ogolnorozwojowego opłaca się ją stosować ?
Coś kiedys wyczytalem, że organizm do diety przystosowuje się w czasie 21 dni, to chyba dobrze ?

Mógłby mi ktoś pomógł ułożyć trening lub ew. nakierować ?
(trening po ogólnorozwojówce też już mam)

Pozdrawiam

tw. sogacze beda :D

Damian st-ce
29-08-09, 11:56
Diete zawsze sie opłaca stosować, bez diety ani rusz...

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=455 <-- dla początkującego polecam to

DTX
29-08-09, 12:06
no i o to mi chodziło :) Dziękuję bardzo. Oczywiście SOG.

spidersb
30-08-09, 09:26
carbo bierze sie przed treningiem 30 minut do godziny.

wojtas3
30-08-09, 12:32
spidersb carbo bierze się zaraz po treningu :twisted: przed też można ale po co? tam ma być ryż

spidersb
30-08-09, 12:57
spidersb carbo bierze się zaraz po treningu :twisted: przed też można ale po co? tam ma być ryż

Jak dla mnie to możesz brać węglowodany nawet w nocy, tylko po co.

Węglowodany są potrzebne przede wszystkim na rano - kiedy zaczynasz dzień i twój organizm potrzebuje energii aby Twój organizm jakoś działał (stąd np płatki kukurydziane w diecie), po drugie przed treningiem, aby mieć siłę żeby zmagać sie z cięzarem. Węglowodany w formie prostej są łatwo przyswajalne i dostarczą energię na czas.

To czy dostarczas węglowodany po treningu to jest twoja sprawa. Ja dostarczałem je razem z białkiem w postaci odżywki. Zreszta poczytaj sobie mój trening mutant mass + węglowodany carbo i zobacz na osiągi w przeciągu miesiąca.

spidersb
30-08-09, 13:37
spidersb carbo bierze się zaraz po treningu :twisted: przed też można ale po co? tam ma być ryż

Jak dla mnie to możesz brać węglowodany nawet w nocy, tylko po co.

Węglowodany są potrzebne przede wszystkim na rano - kiedy zaczynasz dzień i twój organizm potrzebuje energii aby Twój organizm jakoś działał (stąd np płatki kukurydziane w diecie), po drugie przed treningiem, aby mieć siłę żeby zmagać sie z cięzarem. Węglowodany w formie prostej są łatwo przyswajalne i dostarczą energię na czas.

To czy dostarczas węglowodany po treningu to jest twoja sprawa. Ja dostarczałem je razem z białkiem w postaci odżywki. Zreszta poczytaj sobie mój trening mutant mass + węglowodany carbo i zobacz na osiągi w przeciągu miesiąca.

Damian st-ce
30-08-09, 14:57
Węglowodany muszą być dostarczone zaraz po treningu razem z białkiem, koniec, kropka