PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc ... Desperacja !!!!!!!!!!



talentinho
28-08-09, 01:36
Witam , mam maly problem , mam 20 lat , na silowni staz to jakies 8-10 miesiecy , dieta wysoko bialkowo - weglowodanowa , gainery typu mass , tylko problem taki ... przez te kilka miesiecy pomimo diety i odzywek przytylem jakies 3kg , co jest smieszne , potrzebuje przytyc jakies 10kg a nie wiem jak mam sie do tego zabrac , myslalem nad jakims dopingiem , macie moze jakies pomysly ?? Teraz moja waga to 61kg przy wzroscie 181cm .. Wiec to raczej smieszne .. Moze to wina mojego metabolizmu ktory jest naprawe szybki i to utrudnia zbieranie masy .. Trener caly czas dobiera mi odrzywki ktore jednak nie spelniaja swojej funkcji i on tez juz zaczyna rozkladac rece ..

Podkresle ze kiedys zrobilem cykl z metki( 200tabs) i dalo mi to moze ze 4kg pod koniec cyklu ale mimo kreatyny na podtrzymanie i tak spadlo i tak ..

Nie piszcze mi ze jestem za mlody i zebym jadl odrzywki , dieta i cwiczyl bo to juz przerabialem bez skutku ...


Jesli chodzi o srodki dopingowe jakie moge miec dostepne ... To raczej wiekszosc .

fallenursus
28-08-09, 01:48
bo to juz przerabialem bez skutku ...


Jesli chodzi o srodki dopingowe jakie moge miec dostepne ... To raczej wiekszosc .
zle przerabiales, sprubuj cos takiego-naprawde pomaga
http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=218149&postcount=15

z sridkow dopingowych polecam te najbardziej anaboliczne:
1. piers z kury
2. tunczyk
3. jaja
4. twarog
lub taka kombinacja ktora napewno wyrwie Cie z majtek
http://http.cdnlayer.com/smoola/00/00/30/af14bd67c6b29c5b_m.jpg -ale to dla bardziej zaawansowanych bo sa dosc duze przyrosty masy miesniowej przy dobrym treningu i wystarczajacym odpoczynku. Wbij sobie w glowe ze rosnie sie w kuchni i w sypialni a nie na silowni.

vold
28-08-09, 09:35
Pisząc w tym dziale wnioskuje że jesteś zdecydowany na doping, jeśli chodzi o twoją wage w porównaniu do wzrostu to straszne, jesli chcesz jakiś doping to nic bym nie kombinował tylko sam metanabol przez 5,6 tyg w małej dawce 15/20mg dziennie, wtedy zobaczyc jak organizm zareaguje, do tego oczywiście żarcie to podstawa.

talentinho
28-08-09, 11:02
fallenursus widze ze bardzo madry jestes , chciales byc fajny ale ci nie wyszlo ..
voldemort > mozesz mi rozpisac cykl i ewentualnie jakies dodatki do niego ( oslonka , odblok , jakies witaminy ) żarcie to podstawa :) wiem i trzymam sie tego

ciaastek91
28-08-09, 12:38
panie, brakuje ci 20kg zeby wazyc tyle co koncowka wzrostu, masz znaczna niedowage!
gdzie z taka waga za koks ty sie lepiej zastanow.
koks bez jedzenia ci nie pomoze, a jesc nie umiesz, bo te 10-15kg na diecie powinienes zbudowac nawet bez supli.

piuras86
28-08-09, 12:40
ja jak zaczynałem ćwiczyc miałem 21 lat miałem 180 wzrostu i wazyłem 60kg na poczatku kupiłem kreatyne monohydrat z gainerem tylko że gainer zaczołem pić 3 razy dziennie a kreatyne hmmmm troche wieksze dawki brałem 3x dziennie po 15-20 g na mnie dobrze to wpłyneło waga zaczeła wzrastać nawet nieźle....... a jesten drobnej budowy kości prawie 2 lata mi zajeło żeby przybrac 20 kg.. KUP SOBIE METANABOL I MOŻESZ ZASTOSOWAC PIRAMIDE

tydz.1.20mg
tydz.2.25mg
tydz.3.30mg
tydz.4.30mg
tydz.5.25mg
tydz.6.20mg
a do tego Mutant mass 3 X DZIENNIE.... i podjedziesz w góre

I TAK JAK FALLEN POWIEDZIAŁ JEDZENIE JEDZENIE I JESZCZE RAZ JEDZENIE

fallenursus
28-08-09, 13:19
Stary pogryzles 200 mety ...
To chyba tobie cos nie wyszlo:)
A ja jestem bardzo fajny!

polo
28-08-09, 13:21
po ch*j robić jakieś piramidki ?? chłopak 60 kg warzy za dawki 30mg mu proponujesz...
weż sie zastanów

vold
28-08-09, 13:23
Ja nawet nie doczytałem że już zjadłeś 200mety, tak że ta moja propozycja nie jest za dobra, może coś faktycznie z tym twoim jedzeniem jest nie tak.

polo
28-08-09, 14:00
bij sobie synthol w pośladki , napewno urośniesz

ciaastek91
28-08-09, 14:36
kurwa jak zaczynales cwiczyc to wazyles 60 a teraz wazysz 61?!
i jeszcze jestes po cyklu z 200 mety?!
to jest jakies kino, usuncie ten temat bo przeraza.

talentinho
28-08-09, 16:52
wazylem 57kg . przytylem 4kg ale przy ostrych katorgach i diecie , a diete mam dobra , jesli chcecie to moge wam zrobic srednia rozpiske posilkow .

myslalem ze na tym forum ktos pomaga .. a odpowiedzi sa " nie bierz nie bierz " a polowa z was i tak kuje dupsko ...

ciaastek91
28-08-09, 16:56
wklej swoja diete do dzialu dieta.

czlowieku nie dosc ze za maly masz staz na koks, to jeszcze przy tej wadze to bedzie jakis dramat..

w 8 miesiecy powinienes zbudowac lekko 10kg jako poczatkujacy!
tez zaczynalem z bardzo niskiej wagi, ale z dieta tylem ok. 1kg na tydzien...

pisza wszysscy nie bierz, bo wlasnie maja jakies doswiadczenie i chca zebys nie musial sie uczyc na swoich bledach!
wiec sie zastanow nad tym i wklej diete do sprawdzenia

lg team
28-08-09, 17:43
brales i nic z tego nie masz, po co chcesz znow brac? zeby znow nic z tego nie bylo... no pomysl... jak sie oparzysz palnikiem siegajac po zapalki to jak znow wpadna pomiedzy palniki to znow wepchasz lape miedzy odpalone palniki? no pomysl...

piuras86
28-08-09, 17:55
hahahahahahahahahahahahahahaha

ht
28-08-09, 18:35
ok panowie a jaka mamy pewnosc ze mial legit metaxa?? daj diete. jak malo ci idzie kilogramow to daj do kazdego posilku lyzke oliwy. zawsze pdobijesz kalorycznosc.

lg team
28-08-09, 20:23
zadnej,
ale po to co gosc tutaj napisal mozna wiele sobie wywnioskowac ;-)

Sosna91
28-08-09, 21:16
1-6tyg 15mg pod koniec cyklu nitro2, nikt cudów nie wymyśli jak byś dobrze jadł to i byś rósł jak indyk na paszy.

vold
28-08-09, 22:29
faktycznie z czymś jest problem, może meta lipna, zawsze można sprubować jeszcze raz, ale coś mi sie wydaje że z dietą coś nie tak, ktoś mu tam układa ale to raczej musi być mie bardzo na mase, przy takiej wadze żarł bym na maxa , węgle na max nawet tłuszczu bym nie żałował i wtedy zobaczył co się dzieje.

talentinho
29-08-09, 01:08
Śniadanie
100g płatków owsianych
300ml mleka
5g oliwy z oliwek

Drugie sniadanie
90g ryżu brązowego
40g tuńczyka z puszki
5g oliwy z oliwek

Obiad
100g kaszy gryczanej
100 piersi z kurczaka bez skóry
+warzywa

Kolejne danie
70g ryżu brązowego
100g twarogu chudego
5g oliwy z oliwek
+ owoce

Kolacja
100g polędwicy ( ewentualnie inne mieso )
10g oliwy z oliwek
+ kefir ( lub cos bialkowego )

Przed snem
Drink z bialek i żołtek ( srednio 3 bialka + 1 zołtko )


Po treningu dochodzi jeszcze Gainer Mega buldier maxxx ( 3x dziennie - rano , po treningu i wieczorem )

fallenursus
29-08-09, 05:46
to chyba dla krasnoludka co nie lubi miesa...
za malo bialka...
po kiego Ci te gejnery z cukru? zjedz soie wzamian cos...
proponuje temat ''ukladamy diety na mase'' w dziale dieta.

ht
29-08-09, 08:14
hehe meta mogla byc dobra. dieta kuleje strasznie.

123
29-08-09, 08:44
bez diety to po tej metce spadniesz jeszcze bardziej niz przed cyklem byles i tak to sie skonczy, jedz czesciej, z 6 wiekszych posilkow i przegryzaj cos miedzy nimi, cos wartosciowego a nie czipsy i kole, na stronce olimpu masz dosc dobry kalkulator zapotrzebowania na kalorie wegle bialka tluszcze no i pamietaj o odpoczynku, lepiej lzej potrenowac niz sie przetrenowac

vold
29-08-09, 14:06
Dieta ogólnie kulawa, ale powiem tak szczerze jak by to chodziło o mnie to z taką wagą to żarł bym co leci, wszystko na maxa, potem skupił uwage na zatłuszczenie itp. i dopiero wtedy układał dietki,

na bank żarcie tutaj daje w dupe i żaden koks Ci nie pomoże.

talentinho
29-08-09, 18:30
ok , czaje , poszukam cos temacie diety . dzieki

zolnierz
29-08-09, 19:57
drink z bialek i zoltek he he he ktos tu sie za duzo Rockyego naogladal

talentinho
29-08-09, 22:14
wole Rockiego niz smerfy ;)

koniec tematu bo juz sie pierdoly zaczynaja