PDA

Zobacz pełną wersję : Tomasz Adamek vs Gołota



eRAf
26-08-09, 22:26
Mam ty wywiad z Tomkiem przed konferencją walki może go widzieliscie może nie daje dla reszty . Moim zdaniem to żaden pic że się Adamek podłozy żeby Gołota wrócił to łask , chłopak pnie się w górę po swoje 5 minut jestem za tomkiem
Pozdro :D

http://www.maxior.pl/film/132988/Wywiad_z_Tomaszem_Adamkiem_na_temat_walki_z_Golota

Bull2
26-08-09, 22:36
bedzie walka w lodzi 24 pazdziernika

eRAf
26-08-09, 22:47
taa juz się nie mogę doczekac wg. mnie Adamek rozłoży Gołotę

Bull2
26-08-09, 22:55
no pewnie ze tak. Jest miliard razy szybszy i 10 razy mlodszy. Bedzie bez hitu

mich
26-08-09, 23:33
Ja na miejscu Gołoty bym do ringu więcej nie wchodził. I tak po tych łomotach, które dostał w przeszłości teraz ledwo mówi.

tm7
27-08-09, 00:40
Adamek jak wchodzi na ring to wie co ma robić, a Gołota...

Anaboliczny Koks
27-08-09, 08:19
..a Gołota też będzie wiedział bo go też do walki przygotują.

tm7
27-08-09, 09:39
Mam nadzieję, że nie będzie miał rozbieganego wzroku, bo to dobrze nie wróży.

Radek_1990
27-08-09, 14:53
no pewnie ze tak. Jest miliard razy szybszy i 10 razy mlodszy. Bedzie bez hitu

To Adamek ma 4 lata?


Ja na miejscu Gołoty bym do ringu więcej nie wchodził. I tak po tych łomotach, które dostał w przeszłości teraz ledwo mówi.

Ty zapewne na miejscu Gołoty nigdy nie będziesz więc wiesz. Co do ledwo mówienia, to może nie wiesz, ale niektórzy ludzie jąkają się od urodzenia i tak samo jest w tym przypadku.


Ta walka wywołuje u mnie mieszane uczucia, bo bardzo sobie cenię to co na ringu osiągnęli obaj panowie, jednak w tej walce bez wątpienia faworytem jest Tomek. Może być jednak tak, że Andrzej nie będzie spięty (tak jak w walkach, z których jest znany w gronie ludzi ośmieszających się ogromną niewiedzą na temat jego kariery) co zdecydowanie zwiększy jego szanse na zwycięstwo.

Beni
27-08-09, 14:53
ale itak pojedynek bedzie pasjonujacy:] i sam obejze:D golota jest moze bardziej wytrzymaly i nie wiadomo jak to sie odbije na adamku...ale itak mysle ze adamek bedzie winn.;]

mich
27-08-09, 19:45
Ty zapewne na miejscu Gołoty nigdy nie będziesz więc wiesz. Co do ledwo mówienia, to może nie wiesz, ale niektórzy ludzie jąkają się od urodzenia i tak samo jest w tym przypadku.



Nie, nie będę nigdy na miejscu Gołoty. To miało podkreślić jedynie, że nie daję mu większych szans w starciu z Adamkiem. A co do mówienia Andrzeja, to może i się jąka od dzieciństwa, ale teraz do tego bełkocze, co jest efektem tego, że dostał w życiu sporo mocnych ciosów w głowę. Każdy kolejny łomot będzie to pogłębiał ;/

tm7
28-08-09, 01:03
Ile jeszcze razy będę musiał na darmo wstawać o 3 w nocy żeby Gołotę obejrzeć. Tyle razy sobie obiecywałem, że już nie będę go oglądał, ale zawsze mam nadzieje, że wygra. Tym razem nie mam żadnych wątpliwości, że przegra. Dobrze, że tym razem walczy w Polsce. Walka będzie o normalnej godzinie. Nie będzie szkoda tego, że człowiek nie śpi całą noc, dla walki którą można w Teleexpressie obejrzeć w całości.

Anaboliczny Koks
28-08-09, 08:54
Gołota wygra bo z nim wczoraj gadałem

eRAf
28-08-09, 09:37
hehe :D nom mi pisał smsa ;p. A tak na poważnie to co napisal mich ze golota jest wytrzymalszy , moim zdaniem nie jest wytrzymalszy bo jest troche wykoxany a adamek jest chydy i przybiera na wadze , tak więc Gołota powinien się zmęczyc szybciej od Adamka.

tm7
28-08-09, 09:43
Adamek będzie na niego uważał przez kilka pierwszych rund, a później jak się Gołota zmęczy to będzie go obijał jak worek. Nie oszukujmy się, Andrzej ma swoje lata, nie jest w stanie 12 rund walczyć w szybkim tempie. Może mu się wydaje, że jest przygotowany, ale kiedy ostatnio walczył 12 rund ?? Bo ja już nie pamiętam. Skąd wie, że wytrzyma. Ludzie wracają na ring po 1,5 rocznej przerwie i nie wiedzą co się dzieje, a Gołota w ostatnich kilku latach może ze 2 rundy prze boksował.

Anaboliczny Koks
28-08-09, 09:53
Golota sie naogladal Rocky 6 i mysli ,ze bedzie tak jak on .

Radek_1990
28-08-09, 20:41
Nie, nie będę nigdy na miejscu Gołoty. To miało podkreślić jedynie, że nie daję mu większych szans w starciu z Adamkiem. A co do mówienia Andrzeja, to może i się jąka od dzieciństwa, ale teraz do tego bełkocze, co jest efektem tego, że dostał w życiu sporo mocnych ciosów w głowę. Każdy kolejny łomot będzie to pogłębiał ;/

Jesteś może lekarzem sportowym, neurologiem, że wiesz jakie uszkodzenia zachodzą w głowie boksera podczas walki? Idąc tym tokiem myślenia to niektórzy piłkarze powinni być pół mózgami od uderzeń piłki przy główkowaniu czyż nie?


tm7:
W roku 2008 Gołota stoczył walkę na dystansie 12 rund z Mikiem Mollo, którą wygrał. Tempo na pewno nie było zabójcze, ale teraz w wadze ciężkiej nie ma czegoś takiego jak szybkie tempo. Walki są powolne, nawet te których głównymi bohaterami są bokserzy z czołowych lokat rankingów.

tm7
28-08-09, 21:20
A no było rzeczywiście, podnieciłem się że wygrał jak zawsze, a chyba w następnej walce padł na deski w 2 sekundzie walki. Hmm no zobaczymy, ja bym chciał żeby przegrał i w końcu skończył karierę, bo albo wygrywa, albo przegrywa i odchodzi, a nie takie sranie w banie, że kiedyś był dobry, coś potrafi, czasami wygra, ale przyjdzie jakaś ważniejsza walka i po kilkunastu sekundach 3 nokdauny.

mich
29-08-09, 11:05
I tak walka ma charakter czysto marketingowy, więc nie ma sensu jej analizować na wszystkie strony. Ma być show i tyle.

Budrys
09-10-09, 14:17
A ja myśle że to coś więcej niż show. Gołote mało kto lubi, fakt, ja przestałem za nim być gdy poddał walkę z Taysonem w 2001r., ale to że kiedyś był najlepszą ikoną polskiego boksu,w to nie można zaprzeczyć, teraz na stuprocentową najlepszą ikonę polskiego ringu pretenduje Adamek. To może przesada ale ten pojedynek będzie obrazem jak w Polsce rodzi się nowy król boksu, którego będą musieli uznać nawet wierni fani Gołoty (na czele ze św.pamięci. Pershingiem). I byłoby to show, gdyby Gołota przyjeżdzał do Polski tylko w roli statysty, ale moim zdaniem resztki jego sportowej dumy każą mu walczyć na serio...

niewula
16-10-09, 16:37
ku** za pozno mnie kolega namowil i juz miejsc nie ma , jest 5 tylko w sektorze E tylko ze cena 1000zl wiec sobie daruje i obejrze w tv

DAJESZ ANDRZEJ!!

fallenursus
16-10-09, 16:55
to ta chodzaca depresyjna kupa szmalcu jeszcze wychodzi na ring? pewnie znowu bedzie placz....:twisted: a takiego kozaka zgrywal w Chicago kumple mowili:)

Gangsta Latino
16-10-09, 17:30
A ja na przekór innym ( jak zwykle;P) stawiam na Gołotę:D!!! Wiele czytałem o przygotowaniach obu bokserów i Gołota dał z siebie 200%, Adamek 40%;/

Może i Adamek jest szybszy, ale za to Gołota dużo silniejszy i zniesie więcej ciosów ( lata obijania ryja:P):D I jedna podstawowa rzecz : Adamek ma przed sobą jeszcze wiele lat walki na ringu, dla Gołoty to już może nawet ostatnia walka w karierze:lol: Gołota da z siebie 200%, gdyż na starość zależy mu na kasce, a kto będzie chciał jeszcze z nim walczyć np. o pas mistrzowski, jeśli przegra z Adamkiem?? On po prostu MUSI WYGRAĆ, nawet jak by miał mieć twarz obitą jak by mu kto z patelni walił cały czas<>

mich
16-10-09, 22:35
"International Boxing Fedaration nadało walce Gołota - Adamek dodatkowy wymiar: pojedynek odbędzie się o tytuł International Boxing Federation, a zwycięzca automatycznie dołączy do grona 15 najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej na świecie."

A więc to już nie tylko walka o pieniądze i wielkie show.

KowalX
17-10-09, 01:43
A ja na przekór innym ( jak zwykle;P) stawiam na Gołotę:D!!! Wiele czytałem o przygotowaniach obu bokserów i Gołota dał z siebie 200%, Adamek 40%;/

ach te procenty,Ja tam wiem,że adamek nie lubi przegrywać,gołota pokazał kilka razy inną postawę :)


Może i Adamek jest szybszy, ale za to Gołota dużo silniejszy
no nie wiem, szybkość też zwiększa siłę


i zniesie więcej ciosów ( lata obijania ryja:P):D

ach te ucieczki gołoty i walka adamka ze złamanym nosem ;)



I jedna podstawowa rzecz : Adamek ma przed sobą jeszcze wiele lat walki na ringu, dla Gołoty to już może nawet ostatnia walka w karierze:lol:
adamek nie może przegrać,bo spieprzył by wiele ;)


Gołota da z siebie 200%, gdyż na starość zależy mu na kasce, a kto będzie chciał jeszcze z nim walczyć np. o pas mistrzowski, jeśli przegra z Adamkiem?? On po prostu MUSI WYGRAĆ, nawet jak by miał mieć twarz obitą jak by mu kto z patelni walił cały czas<>
już to widzę ...:twisted:
góral będzie mistrzem ;p

Gangsta Latino
17-10-09, 08:53
Jak góral wygra dam Ci soga:happy:

Anaboliczny Koks
17-10-09, 09:16
Golota WYGRA

dominator875
17-10-09, 10:16
ja stawiwm na Andrzeja

krul_leff
17-10-09, 10:54
ja tez, dla mnie zawsze sila ma najwieksze znaczenie. zrezsta Golota jest dobry technicznie. mam nadzieje i wierze w Andrzeja!! ANDREWW ! MY SOM Z TOBOM!

mtm
17-10-09, 11:05
Gołota jest jak jest , :(
Ale jak dosięgnie już Adamka to go zabije ...

Sosna91
17-10-09, 11:10
ja na Adamka, ostatnie walki gołoty to śmiech, ale obaj Polacy wiec wygra lepszy.

dominator875
17-10-09, 11:15
3 runda Adamek na deskach

Med
18-10-09, 17:10
Heh niektore posty naprawe smieszna sa moim zdaniem :D Jako ze interesuje sie boksem ladnych pare lat podziele sie swoimi przemysleniami;)

Np ktos kto pisze "3 runda Adamek na deskach" chyba nie ma pojecia o boksie i o bokserach ktorzy stocza pojedynek :) Anderzej zawsze na poczatku walki jest spiety i rozkreca sie z rundy na runde - poczatki walki sa dla niego najtrudniejsze. Poza tym w ciagu ostatnich lat nie wykazywal tendencji zwanej "isc za ciosem" wiec szansa ze Adamek przegra w poczatkowej fazie walki = 0.

Jesli ktos liczy na wielkie show , tryskajaca krew i te sprawy gorzko sie rozczaruje :) Dlaczego? To proste... Andrzej nie ma juz nic do stracenia (ani zyskania - to najprawdopodobniej jego ostatnia walka) i zawalczy po prostu dla pieniedzy, za to Tomek gdyby przegral bylby spalony - nie moze sobie pozwolic na porazke na tym etapie kariery. Poza tym Tomek i Andrzej dobrzy znajomi :) Ja jestem pewien ze walka bedzie toczyla sie do ostatniej rundy i na punkty wygra Tomek :) Nie ma mozliwosci zeby spaprali Adamkowi bilans walką z bokserem jakim jest Andrzej (z calym szacunkiem byl swietnym bokserem ale to bylo dawno dawno temu)

Ale tak to juz jest w boksie ... chodzi o to zeby wzbudzic w ludziach emocje , aby czekali na nia , aby bilety sie sprzedaly:) I to tym razem takze sie promotorom udalo jednak biorac pod uwage to ze Andrzej z Tomkiem zna sie dobrze oraz to jak "organizowane" sa walki u nas nie mam watpliwosci ze walka bedzie toczona na pelnym dystansie a zwyciezy Adamek bo po prostu tak juz ma byc :)

niewula
18-10-09, 20:00
to zobaczymy czy adamkowi bedzie teraz tak dobrze szlo w wadze ciezkiej ...

galanter
18-10-09, 20:06
zgadzam sie w 100 procentach z tym co napisał Med dla mnie to wszystko jest pieknie wyreżyserowane a możliwy wynik jest tylko jeden!!!Adamek pokona Golote :)

mateohzp
18-10-09, 21:38
Gołota mówił że "zleje" Adamka :P

jaca666
18-10-09, 23:04
A co ma mówić...musi grać...

Bull2
19-10-09, 00:24
znowu w 1 rundzie golocie ręka pęknie