PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl



Wanted
26-08-09, 18:49
Mutant mass + mono i po tym cyklu cell pump ... czy coś to da ?? i jeszcze czy kreatyna da coś przy treningu wytrzymałościowym ??

Fehu
26-08-09, 18:57
o boże....;(
mutant mas to gainer--->jedzenie w proszku
mono-to kreatyna
CP- to stack
jaki cel? jaki staż? ale ogolnie pojecia masz zero...

Wanted
26-08-09, 19:02
siła i wytrzymałość . trenuje kanadyjkarstwo od 3 lat siłownia tylko w zime ...

niewula
26-08-09, 19:11
to jak bedziesz cwiczyl systematycznie mozesz wziasc jakiej suple a takto jesli bedziesz robil cykl tylko na zime a potem nie to tylko spadki beda

Wanted
26-08-09, 19:13
serio a nie pomoże mi nic na wodzie ?? np kreatyna ??

Fehu
26-08-09, 19:18
trenera jakiegoś masz? to z nim powinieneś rozmawiać na tem suplememntacji /medycyny sportowej

Wanted
26-08-09, 19:26
trenera mam i to idealnego ... ;> mowil cos o carbo i geinerze ale tak to nie pytalem ...

Fehu
26-08-09, 19:32
to chyba chce zebys przytyl

Cielu7
26-08-09, 19:33
Szczerze mówiąc to trenerzy huk wiedza jesteśmy strasznie w tyle za innymi krajami nie spotkałem jeszcze trenera który by miał jakaś wiedzę na temat treningu siłowego diety czy suplementacji nie mowie tu oczywiście o sportach walki czy trójboju. Dziwi mnie ze ogólnie nie trenujesz na siłowni cały czas i nie wzmacniasz swego ciała musisz ułożyć dietkę wtedy możemy porozmawiać.

Wanted
26-08-09, 19:34
no ważyć nie ważę za dużo ... przy wzroście 176 ważę 63 ;)

Wanted
26-08-09, 19:46
Szczerze mówiąc to trenerzy huk wiedza jesteśmy strasznie w tyle za innymi krajami nie spotkałem jeszcze trenera który by miał jakaś wiedzę na temat treningu siłowego diety czy suplementacji nie mowie tu oczywiście o sportach walki czy trójboju. Dziwi mnie ze ogólnie nie trenujesz na siłowni cały czas i nie wzmacniasz swego ciała musisz ułożyć dietkę wtedy możemy porozmawiać.

nie trenuje siłowni cały rok ponieważ gdy jest ciepło trzeba zejsc na wode i ćwiczyć po pierwsze technikę a po drugie wytrzymałość i te mięśnie które sa potrzebne na kajaku ... diety nie da rady u mnie :( ponieważ nie mam czasu gotować sobie i jem to co mama ugotuje dla wszystkich ... tak to staram sie jesc te zeczy które sa dobre dla sportowców czyli nie smażone na oleju tylko gotowane malo tlustego miesa i duzo ryb i kurczaka ograniczam tez sól i cukier ale to co mam na obiad to niestety to jem ... śniadanie i kolacje staram sie jest odpowiednia czyli musli mleko serek wiejski itp kolacja jaja owoce, chuda szynka i ciemne pieczywo ...

Wanted
26-08-09, 19:51
to jak bedziesz cwiczyl systematycznie mozesz wziasc jakiej suple a takto jesli bedziesz robil cykl tylko na zime a potem nie to tylko spadki beda

wiem ze sa spadki bo tak jak np na klate w zime wyciskełem 98 kg maks i to własnie pod koniec zimy teraz wyciskam max 70 prawdopodobnie bo nie próbowałem ale czuje ... ale wiem ze jak zaczne siłownie to wycisne po jakims czasie bez problemu wiecej niz 100 ... łatwo wrócic do tego co juz sie wycisnelo ....