PDA

Zobacz pełną wersję : Coś mocnego dla mnie



mistix
26-08-09, 13:49
- wiek: 20
- wzrost: 193 cm
- waga: 93 kg
- staż treningowy: rok i 7 miesięcy
- jak wygląda twoja dieta: dieta oczywiście jest na mase
- cel: dobrej jakości mięcho

Ostatnio przebyte cykle:
przedostatni: kreatyna mono + bcaa xtra + hmb
ostatni: Creatine Strong Matrix Dominator + BCAA xtra

Teraz do rzeczy: szukam czegoś mocnego, cel oczywiscie dobrej jakosci masa, dieta jest, trening ulozony jest. Ostatni cykl na matrixie dominator niewyszedł tak jak to sobie wyobrazalem, prawdopodobnie ze wzgledu na niedokonca dopiętą diete.

Na forum znalazłem takie połączenie:


Storm - universal (stack kreatynowy)+ Shock - universal (booster przedtreningowy) + Monohydrat universala + Aminokwasy Prolab 2000


Zamieniłbym sobie tu jedynie aminki na BCAA xtra i mono np. na treca (sprawdzone) ? Czy takie polaczenie da solidnego kopa i w polaczeniu z dieta i dobrym treningiem, regeneracją, pójdzie suche miecho ? Chcialbym uniknac zalania woda (a w tym polaczeniu jest dodatkowo do stacka mono) i zbednego fatu (dietka na jakies +300,400 kcal ponad dzienne zapotrzebowanie).

slim shady
26-08-09, 13:59
Green Magnitude + No xplode/Hot Blood + Mono creapure + bcaa xtra + spalacz + Beta Alanina

albo mono creapure + gliceryna(bede testował) + spalacz + bcaa xtra + Beta Alanina

albo to co Ty ;P kreatyna universala to akurat najlepsza na rynku (creapure i trec tez ma ja w swojej ofercie i Olimp)


hehe tak mnie poniosła fantazja, ale mozesz tez sprobowac orotanu jesli chodzi Ci o poprawe difinicji miesnia

mistix
26-08-09, 16:04
Niechodzi mi o poprawe definicji, chce zwiększyć rozmiary, za definicje zabiore sie jakis czas po skonczeniu cyklu, ktory niżej planuje.

Prawdopodobnie zdecyduje sie na taki zestaw (ceny z pierwszego lepszego sklepu internetowego, byc moze gdzies na necie jest jakas promocja i jest taniej)

Universal Storm - 122,99 zł
UNIVERSAL Creatine Monohydrate Micronized 500g - 57.99 zł
ACTIVLAB BCAA Xtra z L-Glutamine 500 g - 59.00zł

I teraz pozostaje mi wybrać między tymi specjałami przedtreningowymi ;)

Universal Shock Therapy - 124,49 zł
BSN NO Xplode - 159,00 PLN

Proszę o pomoc w wyborze :) Proszę takze o opinie co do takiego zestawu, bo nie ma co ukrywać, że ogolna cena nie jest juz "przyjemna" bo w granicach 400 zł, a to jest dość sporo dla mnie jak na jeden cykl - jestem w stanie tyle wydac, ale muszę być pewny, że sie nie zawiode :) Takze proszę o pomoc w wyborze i opinie nt. proponowanego zestawu.

slim shady
26-08-09, 16:14
storm ok, starczy Ci na dłuzej jak połaczysz z mono, bcaa xtra sa dobre, sam je ciagle biore,

DT
Rano mono
po treningi Storm
DnT
Rano mono
wieczorem storm

strom miarka, mono 5 g

z shockiem dałbym sobie spokoj, no xplode widze ze strasznie podrozało, lepiej dorzucic zwykła arginine, i mozesz Beta Alanine z activlaba (niedroga jest), Symu ma dobre ceny u siebie ;)

fallenursus
26-08-09, 16:14
bsn jak dla mnie to 14 treningow na puche
shock therapy prawie 50 :)

fallenursus
26-08-09, 16:24
Symu ma dobre ceny u siebie ;)
Pimp Daddy Slim Shady :twisted:

niewula
26-08-09, 21:22
no na ta 2 opcje az mi slinka poleciala :)