PDA

Zobacz pełną wersję : Zwichnięcie kolana :/



karramba
26-08-09, 10:43
Witam
Mam pytanie do tych którzy są w temacie ile mogę mieć szyne na nodze po zwichnięciu kolana i jakis krwiak w srodku.... W piątek możliwe ze będe wiedział ale chce już wiedziec i czy wykonywac jakieś ćwiczenia tą nogą bo jak zajebią szyne na 3 miechy to noga schudnie zdeka :\

know1126
26-08-09, 10:46
skoro podejrzewasz cos takiego dzis to po co chcesz cwiczyc? przeciez to glupota by byla z Twojej strony. wg mnie to logiczne, bo tylko mozesz zaszkodzic, i z kolanem bedzie gorzej.
poczekaj co lekarz powie.

michal_f
26-08-09, 10:46
moj kumpel mial ten sam problem ;) zapytam go ile to nosil i ci pozniej napisze ;) pzdr

karramba
26-08-09, 10:51
skoro podejrzewasz cos takiego dzis to po co chcesz cwiczyc? przeciez to glupota by byla z Twojej strony. wg mnie to logiczne, bo tylko mozesz zaszkodzic, i z kolanem bedzie gorzej.
poczekaj co lekarz powie.


OMG ja nie podejrzewam tego ja wiem ze to mam bo juz byłem w szpitalu itd. i pytam na ile mi moga zalorzyc szyne bo ja juz ją mam ale w piatek ide na kontrole i benda sciagac krew{nie miłe uczucie} Ćwiczyć przez ten czas napewno nie będe wogle niewiem skąd ty sie urwales czlowieku..... michal_f napisz jak bedziesz wiedział :)

michal_f
26-08-09, 10:53
Kumpel ma nosic ta szyne jakies pol roku... juz nosi 2 miechy a mowi ze jakies 3-4 miesiace jeszcze bedzie musial na bank ponosic. Ale wiesz to zalezy od zwichniecia... moze ty nie masz tak strasznie uszkodzonego jak on ;) pozdrowienia i wracaj do zdrowia ;)

karramba
26-08-09, 10:57
OOOOooooo kurw..... to zesz mnie zdołował ziomek :/ wes napisz do niego jeszcze jak zwichnął czy upadł czy ktos zajebał czy co i czy tez mial krwiaka...

Jolly
26-08-09, 11:51
Kolano to poważna sprawa, więc takie zonki mogą być.

karramba
26-08-09, 11:57
No to prawdziwy będzie zonk jak tak będzie ale mam nadzieje że nie.....W piątek sie okaze ale jak tak będzie to będe chodzil chyba na silke ale bez nog :D klata bic bary plkecy bez matwego :D... :D

Jolly
26-08-09, 11:58
Zwichnięcie to jeszcze pół biedy. Gorzej jakby zerwało się ścięgno.

michal_f
26-08-09, 14:17
ten moj kumpel to zrobil jak gral w noge ... uderzyli po prostu z gosciem rownoczesnie w pilke i dlatego zwichnal kolano. Teraz nosi dokladnie taki stabilizator nie szyne. Nosi tylko wtedy gdy go noga boli.

Jolly
27-08-09, 07:21
Heh, kolano ma to do siebie że w 93,26% boli już okresowo do końca życia...

Wiki
27-08-09, 09:31
nie tylko kolano. Takie urazy odczuwa się okresowo do końca życia.

Jolly
27-08-09, 10:02
Tak, ale kolano szczególnie ze względu na funkcje jakie pełni.

Lebron16
30-08-09, 21:58
zwichnięcie kolana czy rzepki ?