PDA

Zobacz pełną wersję : Długi i stresujący dzień pracy a masa



wozignuj
25-08-09, 18:31
Witam
Panowie zwracam się do Was z ogromną proźbą tylko nie piszcie od razu, że chcę cudów albo żebym szukał bo taki temat uż był. Szukałem i nie znalazłem a szukam dobrej rady.
Otóż problem mój polega na tym, że jestem bardzo szczupły ważę 54 kilogramy przy 178cm wagi jednym słowem mało.
Rozumiem że radą na mój problem jest prawidłowe odżywianie, dieta itd. itp ja to wszystko rozumiem.
Problem polega na tym, że bardzo dużo pracuje (nie wysiłkowo) wstaję o 6.00 a idę spać bardzo często około 1:30 nad ranem jem niewiele bo nie mam na to czasu (jakaś bułka słodka, kawa, - czasami chce mi się już wymiotować od tego jedzenia) Jak zjem objad w czasie dnia to święto ;) .
I tu moje pytanie jest jakaś odżywka, nie wiem coś co spowoduje, że trochę przytyję, nie wymagam cudów dosłownie 5-10 kg nie więcej.
Wiem, że odżywki nie zastąpią jedzenia, ale może mnie pomogą choć troszeczkę, jeżeli chodzi o koszty to są one drugorzędną sprawą.
Dopiszę, że ćwczenia nie wchodzą w grę jak przychodzę do domu o 21.00 to nie dość że nie mam siły to jeszcze mam pracę w domu.
Będę wdzięczny za konstruktywną pomoc.

D3
25-08-09, 18:38
Wszystko co niezdrowe? Jedź max tłusto i niekoniecznie musi to być wszystko pełnowartościowe. I CZĘSTO ;)

michal_f
25-08-09, 18:44
Jak bedzie jadl tlusto to za niedlugo bedzie mial wiekszy problem niz mala masa bo serce lub uklad krazenia mu nawali ... jezeli masz tylko mozliwosc to staraj sie zjesc produkt pelnowartosciowy ... mozesz kupic sobie gainera Mutant Mass ale on za ciebie nie zrobi tych 5-10 kg aby to zdobyc musisz cwiczyc i dobrze jesc a u Ciebie z tym marnie ;) Ja cwicze i w miare dobrze sie odzywiam i mam taki sam cel jak ty wiec wybacz ;)

yaro09
25-08-09, 18:49
to zle ze nad ranem jesz niewiele (ale sniadanie - kawa i słodka bułka:P)
sniadanie to najwazniejszy posilek wiec powinien byc konkrety...

zolnierz
25-08-09, 18:59
jezeli nie bedziesz sie prawidlowo odzywial to odzywka Ci nie pomoze

wozignuj
25-08-09, 19:42
No właśnie wiem Panowie, że tak się nie da śniadanie to ja jem o 10-11 najwcześiej. Wiem że cieniutko się odżywniam.
W sumie to tak myślałem, że cudów nie ma o tłusty jedzeniu nie ma mowy, bardziej już to częste jedzenie, ale z tym też problem. Cudowna sprawa 1 tabletka-świetne śniadanie w płudnie drugapobjadek i kolacja jeszcze jedna ;) . Nie to że nie lubię jeść ale nietety nie ma jak.
No nic dzięki za pomoc może jeszcze się ktoś wypowie a ja pocztyam i zainteresuje się tymi odżywkami, o którym mowa wyżej.
Pozdrawiam i dzięki

niewula
25-08-09, 20:56
stary dobrze cie rozumiem jak ja sobie tak dorabialem w wakacje to dentka maksymalna jadlem czasem po 2 kanapki dziennie bo nawet nie mialem ochoty po pracy na jedzenie
mozesz sprobowac jakiegos suplementu po ktorym bedzie ci sie chcialo jesc
rozumiem ze nie cwiczysz?

D3
26-08-09, 10:06
Jak bedzie jadl tlusto to za niedlugo bedzie mial wiekszy problem niz mala masa bo serce lub uklad krazenia mu nawali ... jezeli masz tylko mozliwosc to staraj sie zjesc produkt pelnowartosciowy ... mozesz kupic sobie gainera Mutant Mass ale on za ciebie nie zrobi tych 5-10 kg aby to zdobyc musisz cwiczyc i dobrze jesc a u Ciebie z tym marnie ;) Ja cwicze i w miare dobrze sie odzywiam i mam taki sam cel jak ty wiec wybacz ;)


Bez przesady. Może od razu po jednym tłustym posiłku nabawi się chorób serca i układu krążenia?

Kolega chce zdobyć 5-10kg masy, ale przecież w życiu to nie będzie masa mięśniowa (0% siłowni), więc polecam sobie folgować z jedzeniem i jeść tłusto albo to co dostępne w zasięgu ręki. Przede wszystkim CZĘSTO. Chyba nie liczysz na to, że będzie spędzał 2h w kuchni, aby przygotować sobie pełnowartościowe posiłeczki na cały dzień? clap

michal_f
26-08-09, 10:16
Owszem ale tłustego i tak bym unikal. Popatrz na jego dzien : stres, malo jedzenia, przemeczenie a jak do tego jeszcze dowali tłuste zarcie to naprawde moze miec problemy z ukladem krazenia. Ja bym nie ryzykowal !

slim shady
26-08-09, 13:32
GainBody Macine Man orzech włoski z ActivLaba + Black Hole na apetyt, i jedz tego gainera 5 razy dziennie

Nic innego nie poradze, najlepiej nosic jedzenie do pracy, przygotowac wieczorem i zapakowac do zamykanych pojemniczkow