PDA

Zobacz pełną wersję : Zbliża się szkoła



Rokr91
25-08-09, 17:45
Zbliża się szkoła, czas w którym ciężko trzymać dietę...

Do rzeczy! Potrzebuje odżywki spełniającej rolę posiłku przed treningowego.
W czasie lekcji, a właściwie przerw nie jestem w stanie zjeść pełnowartościowego jedzenia typu ryż, czy pierś z kurczaka.
Noszenie ze sobą takiego żarcia w plecaku nie jest wygodne (rozłazi się, szybciej "starzeje", nie smakuje).

Wiem że odżywka nie zastąpi mi idealnie posiłku przed treningowego, ale proszę o polecenie mi jak najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o suplement.

slim shady
25-08-09, 17:49
jak dotad mi nigdy nie sprawiało problemu noszenie do szkoły jedzenia ... , powiedz ze Ci sie nie chce i ze chcesz usłyszec od nas ze masz kupic gainera

Rokr91
25-08-09, 18:14
Nie to że mi się nie chce, tylko jak mam jeść zimną pierś z kurczaka to mnie z deczka skręca. Nieporęczne to jest. Nie chciałem usłyszeć od Was że mam kupić koniecznie gainera, a odżywkę, która uzupełni braki w diecie. Nie znam się na tych produktach za bardzo, więc nie chciałbym kupić szajsu.

mateohzp
25-08-09, 18:15
mam ten sam problem, rozwiązanie- batony białkowe :D:D

Anaboliczny Koks
25-08-09, 18:16
ja tez nei nawidze zimnego miesa ,szynka jeszcze ,ale takie upieczone to blee

Sosna91
25-08-09, 18:20
mnie też w szkole się lepiej diete trzyma, w ogóle jakoś wszystko mam poukładane. w pracy moge jesc kiedy chce teraz lecz ćwiczyc juz mi sie nie chce wcale po niej.

ryż ładuje do tego ze 4 jaja surowe, robisz dziurki z dwoch stron i chlup wypijasz.

Anaboliczny Koks
25-08-09, 18:21
i chlup i masz salomenlle poza tym jajka surowe slabiej sie wchlaniaja

michal_f
25-08-09, 18:47
i chlup i masz salomenlle poza tym jajka surowe slabiej sie wchlaniaja

jak wczesniej sparzysz te jajka to nie masz salmonelli ;) a kto ci powiedzial ze wolniej sie wchłaniaja ?

zolnierz
25-08-09, 19:00
przyswajalnosc bialka z surowego jaja to 60% a z ugotowanego 90

Anaboliczny Koks
25-08-09, 19:12
michal ostatnio w Kifie wyczytalem ( nie w ostatnim numerze )

Rokr91
25-08-09, 19:15
Wy tu gadu gadu o salonellowych jajach, a mi chodzi o coś zupełnie innego... :)

regan14
25-08-09, 19:23
odpowiedzi juz uzyskałes.
w zaleznosci w czym braki gainer albo bialko. i dobra miska.

slim shady
25-08-09, 19:47
a kto wam karze jesc tylko piersi z kurczaka ?? istnieja twarogi, serki wiejskie,jogurty, jajka, fasola + groszek,odzywki białkowe

dobre jest połaczenie jogurt + ryz (mozna brac w shakerze + łyzka, albo zmielone płatki owsiane z odzywka białkowa, zmielony ryz z odzywka białkowa, upieczony ryz z jabłkami i twarogiem, itp itd

Fehu
25-08-09, 20:02
ja jem jogurt + ryż, polewam sobie ryż jogurtem 500g, moze nie jest to super ale daje rade czasem serek wiejski, ale w szkole na ogól długo nie jestem wiec to mi wystarcza

Sosna91
25-08-09, 20:11
ale w szkole na ogól długo nie jestem wiec to mi wystarcza

no no zrywamy sie z lekcji? zadzwonić do rodzica?

ja za jedzenie na lekcji mialem chyba z 18uwag ;] przez co mi ładnie sprawowanie polecialo a jak matka poszla na wywiadowke to zgłupiała ;] teraz bede musial albo lepiej sie czaić zeby mnie nauczyciel nie przyczail albo jedzenie w kiblu bo przerwa 5min to nie ma szans. ale jak sie chce to i sie potrafi.

Fehu
25-08-09, 20:38
no no zrywamy sie z lekcji? zadzwonić do rodzica?

a tam zrywamy czesto mam wizyty u lekarzy, pogrzeby, ciężka sytuacje rodzinna, zle sie czuje, a czasem bez powodu

Sosna91
25-08-09, 20:44
no nie wnikam ale tez nie przesadzaj ze pogrzeby masz codziennie, raczej zle sie czujesz i bez powodu ;] tez chodze do szkoly . ja zwykle wale scieme ze musze do auta kupic cos a sklep tylko do 13stej a że mam stare auto to musi uwierzyć! xD

Fehu
25-08-09, 20:45
znaczy sie miałem w zeszłym roku nagane dyrektora za godziny ale spoko

Sosna91
25-08-09, 20:51
a ja za wrzucanie fotek z lekcji na nk xD

Beni
25-08-09, 22:11
ja za rzucanie szklanymi butelkami z 3 pietra w robotnikow na budowie;/;/;/ i niezly opr... od pedagoczki a mam niezla siekiere..;p do tego wyrwalem deske z grzejnika bo braklo butelek:] ale poszedl walek ze juz bylo urwane:]





Proponuje jogurcik,lyzka ,i musli paczke masz chyba za 5zl okolo:] i starczy ci na pare dni :]

Rokr91
02-09-09, 15:01
Panowie... co sądzicie o Gainer 2 z Vitalmaxa? Czy będzie w miarę dobrze zastępował posiłek przed treningowy?

Aponax
02-09-09, 18:01
gainer jak gainer :] , ja tam syfu juz nie pije takich jak vitalmax czy olimp , albo universal ,muscletech ,PVL i gaspari (i nie pierdolic mi tu ze muscletech to gowno bo pozabijam !!!).Wiem ze sa drogie ale ile mzona pic bialek i wegli niby male (2,7 kg) ale wystarczy na miesiac przy rozsadnym dawkowaniu - bialko 35 g dziennie 1 posilek :] a gainera powiem ze kupuje troszke tanszego (najtanszego z oferty) PVL mutant mass :] wedlug mnie ujdzie w smaku i tak dalej:] , chodz takze pilem Real mas z gaspari - i jest znakomity ale cena nie na moja kieszen :]/

fallenursus
02-09-09, 18:39
Muscleshit! I tak mnie nie zlapiesz!:P
Powinni dostac grzywne za rozbuj w bialy dzien..

clus
03-09-09, 17:14
ja tam do szkoły biorę serki twarogowe, łyżeczkę i wcinam na przerwach :D

a mam takie pytanko jeszcze: rano popijam śniadanie białkiem a w dni treningowe (3x w tygodniu) jem na śniadanie jajecznicę z 4 jajek. Nie za dużo tego białka jak na raz? Jakie są wasze propozycje?