PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie



mich
25-08-09, 14:45
Witam

Zamierzam kupic jakiegos gainera, by szybciej nabrac masy. Niedawno przeczytalem gdzies ze moze byc taka sytuacja iz zażyjesz suplement(niekoniecznie gainer), on ci nic nie da i po kilku godzinach go wysrasz. Czy to wogule mozliwe? Przeciez jak cos zjesz a pozniej to wydalisz to nie znaczy ze to ci nic nie dało. Co wy na to?

slim shady
25-08-09, 14:50
wszystko co zjesz to potem jest wydalane, trudno zeby ten gainer siedział w Tobie, organizm pobiera potrzebne do zycia składniki, a reszta w doł, a tak po za tym gainer to nic innego jak zarcie w proszku, jak zjesz np ryz + piers z kurczaka to da lepszy rezultat

mich
25-08-09, 16:05
No niby jedzenie w proszku ale na opakowaniu pisze zeby nie przekraczac zalecanej dawki. Kumpel mowil ze kiedys sraczki dostal(nie wiem czy przedawkował wtedy) ;D

Marcin85
25-08-09, 16:35
Ja pierd...le ale tu sie temat kroji haha! Widze ze jestes zielony w temacie to moja rada jest taka.Szesc posiłków dzienie konkretna pasza i dobry gayner.

slim shady
25-08-09, 16:36
a kto Ci kaze przekraczac zalecana dawke ?? jak zjesz cała puszke kreatyny naraz to ja tez wysrasz