PDA

Zobacz pełną wersję : jajecznica z makaronem.



Gebrand
24-08-09, 23:35
czy na śniadanie podczas redukcji dobra będzie jajecznica z makaronem ? (dodam, że jest to również posiłek przed treningowy, z uwagi na brak czasu. Trenować muszę wcześnie) Jajecznica z dwóch jaj smażona na minimalnej ilośći masła/margaryny. Makaron tutaj stosuje zamiast płatków owsianych których za ch**** nie ruszę niestety :(. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

P.S. Nie wie czy to ważne ale dodam, że po treningu jem makaron z groszkiem. W tym posiłku jak i moim pomyśle na śniadanie makaronu mam zamiar spozywać w rozsądnych ilościach :>

slim shady
24-08-09, 23:46
makaron hmmm moze byc, ma niskie IG, najlepiej jakbys jadł razowy, chociaz powinno sie unikac smazenia, nie zapomnij o warzywach

Rynju
25-08-09, 10:32
jajaecznica z makaronem - jasne ze dobra :)

adonis18
25-08-09, 10:52
makaron ze wszystkim praktycznie można szamać (najlepiej z mięsem, twarogiem czy wlaśnie jajcami - tylko wiecej bym dał, tak z 6-8). im ciemniejszy, tym podobno lepiej. chyba, że nie lubisz karmelu :lol:
elo