PDA

Zobacz pełną wersję : testostrron cypionat



BULLI
24-08-09, 22:22
Witam!!!!
Od poczadku:
Wiek-24lata
Waga 97kg
staz 1rok choc ze sportem jestem zwiazany dosc dlugo(7lat zapasy)
Cel masa, sila.

A wiec tak mam zamiar zrobic cykl na TESTOSTERON CYPIONAT jestem endomorfikiem latwo moge odlozyc tluszczyk. Wiem ze cypionat zalewa troszke. Powiedzcie mi czy jest to dobry pomysl dla endo??????? Czy ktos byl na takim cyklu jakie wady a jakie zalety prucz zalewania tluszczem...???

Prosze o rady!!!!!

fallenursus
24-08-09, 22:45
500 cyp na tydzien.10-12 tygodni Zalewanie kontrolujesz dieta I aero. Jaki masz poziom tluszczu? Wazne..

ht
24-08-09, 22:59
dokladnie daj 3x tydz aero na czczo. kontroluj wegle.

BULLI
24-08-09, 23:30
hmm jaki poziom tluszczu trudno powiedziec ztn gora ok nogi ok tylko w okolocy brzycha ale nie jest tak tragicznie w pasie 91cm.

fallenursus
25-08-09, 00:41
chodzi glownie oto ze im mniej bf% tym mniejsze szanse skuktow ubocznych. duzo wazysz, tzn nie wiem jaki masz wzrost, bo mozesz byc chudziutki:) im wiekszy poziom tluszczu, tym wieksza mozliwosc estrogennych sajdow. i to jakos trzeba kontrolowac. najlepiej dietka i wlasnie aero, jak wyzej naczczo z 20min 3x na tydzien dawka aero taka wstepna:) jesli cie bedzie zalewac fatem musisz zwiekszyc. KOntroluj wegle popoludniu zwlaszcza, im blizej spania tym mniej sie staraj ich jesc. ostatni posilek tylko same bialko+tluszcz, ale ja bym proponowal ostatnie 2.
zakup nolvadex w razie czego jesli skutki uboczne potocza sie w strone juz bardziej agresywna- gyno. im tlusciejszy-tym latwiej o nie. nawet jesli nie zuzyjesz podczas cyklu to bedzie wspanialy dodatek do clomu na odblok.

vold
25-08-09, 08:19
Który to cykl???

BULLI
25-08-09, 08:29
Wzrostu mam 185cm a jest to hm bedzie moj 1 cykl.

vold
25-08-09, 20:42
Jeśli ma to być pierwszy cykl na testo to zdecydowanie wybrał bym propa.

ht
25-08-09, 22:20
jesli pierwszy cykl. do tego lekki tluszczyk. to tu nic innego sie nie wymysli. tak jak vold. propek 6tyg

1-6 100-150mg e2d.

pod ta wage by mozna bylo dac te 150 ale z drugiej strony pierwsza stycznosc to 100 porobi. do tego dalbym clena i polecial z redukcja bo czuje za masz tego sadelka.

BULLI
26-08-09, 23:19
OK
Tak wiec clen i propek jesli dobze rozumiem. A powiedzcie jeszcze co do diety zastosowac typowo na redukcje czy wciaz trzymac na mase? Jade dosc ciezkim treningiem na mase
i sile wiecie chce nabrac troszke wiecej sily. Czy bede musial zmienic program treningowy tagze?

Czy clen mozna stosowac z dieta na mase+gainery itp, i treningiem na mase???
i spalic tluszczyk jednoczesnie?

vold
27-08-09, 07:16
Trening zależny od celu, tak że sam musisz zdecydować na czym Ci najbardziej zależy.