PDA

Zobacz pełną wersję : (Klatka) 2 zestawy 1 trening



piuras86
24-08-09, 18:03
Ostatnio cos mi po głowie chodzi z treningiem zwiazanym tylko na klatke ćwicenia oczywiście na mase.........

1 zestaw

wyciskanie na ławce płaskiej 4 s 12.10.8.8 pow......
rozpietki na ławce płaskiej 3 s 8.8.10 pow......
wyciskanie hantli ławka płaska 3 s 12.10.8 pow......


2 zestaw ławka skośna
rorpietki 3s tak samo jak w 1 zestawie
wyciskanie hantli -||-
wyciskanie sztangi -||-

dZISIAJ POSTARAM SIE TAK ZROBIC ...........możecie obładowac mnie krytyką i nie wiem jeszcze czym ale tak jakoś mi sie ubzdurało w głowie i postanowiłem się tym podzielić z wami :P

Lebron16
24-08-09, 18:19
ziomek, a czego tylko na płaskiej tak targasz złom? musisz mieć chociaż 1 ćwiczenie 4s na skośną, bo bez tego małe efekty pracy
i chyba lepiej robić pierwszy plan z tego co podałeś, tylko te hantle bym wziął na skośną

Damian st-ce
24-08-09, 18:36
Ja bym robił jedno ćwiczenie na płaskiej, a dwa na skośnej...

piuras86
24-08-09, 18:37
no tak rozumie cie ...... ale właśnie oto chodzi własnie skończyłem ten trening co rozpisałem najpierw na płaskiej odpoczołem 5minut i na skos wpadłem...... mega pompa, ale nie wiem czy taka skuteczna to jest tylko próba takie coś mi sie ubzdurało w głowie i napisałem zawsze robiłem na przemian i zaczynałem od skosu wycis.... sztangi .....poźniej rozpietki na płaskiej pozniej wyciskanie hantli na skosie........ lub 4 ćwiczenia wyciskanie szt... na skosie pozniej na płaskiej rozpietki skos i wyciskanie hantli płaska......

spidersb
24-08-09, 20:53
jak dla mnie ten trening nie trzyma się kupy.

ile razy w tygodniu chcesz to trenować? i czy jeszcze z jakimiś ćwiczeniami?