PDA

Zobacz pełną wersję : Mam dylemat z pierwszym cylkem metanabolu... POMOCY!!!!



Magnum
30-12-06, 19:43
Mam wielki problem z masą ćwicze dobrze dokładnie mam odpowiednie przerwy treningowe itp ale nie moge nabrac odpowiedniej masy. waże 72 kg i wyciskam 85. Mam dylemat w postaci: Mam 2 paczki Massa XXL po 3 kg i chce miedzy tymi paczkami zastosować Metanabol. Niektórzy mówią że lepiej brac mete z gainerem a niektorzy ze po cylku mety. Dawkowanie to chyba piramidka? 2;3;4;5;5;4;3;2? POdobno po jednej 100 nie trzeba sie odblokowywać clomidem? To mój pierwszy cykl koksu i nie wiem do końca czy go zastosuje ale wypowiedzcie się co i jak powinno sie brac z czym i w ogole. POzdrwiam Magnum

vold
30-12-06, 21:31
Mam 2 paczki Massa XXL po 3 kg i chce miedzy tymi paczkami zastosować Metanabol. Niektórzy mówią że lepiej brac mete z gainerem a niektorzy ze po cylku mety.


Doradców masz kiepskich nie chodzi o to jakie odżywki brać w jakim czasie , podstawą jest to aby w trakcie cyklu dostarczyć organizmowi wystarczającą ilość białka,węgli itp.,

Jak masz odżywki bierzesz w trakcie cyklu jak i po aby uzupełnić dietę.

Bez piramidek , stała dawka! jeśli chodzi o odblok to lepiej zastosować clomid dla pewności.

PowerBen
31-12-06, 00:29
Valdemord ma zupełna racje . gainery nie zostały opraciwane po to żeby robic z nich cykle przedzielone metą tylko po to żeby uzupełnić ilość spożywanych kalorii idostarczyć budukca organizmowi.

vold
31-12-06, 13:09
Masz odżywki do tego odpowiednia dieta i możesz zastosować metke ale samą jak na pierwszy cykl i myśle że będziesz zadowolonu na cyklu pamiętaj o osłonkiach i po cyklu o odblokowaniu.

Myśle że coś takiego powinno wystarczyć :

1-6 tyg metka 20 mg dziennie.


Jak ktoś ma lepszy pomysł nie pisze.

Gonatropin
01-01-07, 11:42
2;3;4;5;5;4;3;2

To dawkowanie poniedziałek,wotrek,sroda..... ?? czy pierwszy, drugi, trzeci... tydzień ??

Reszta jak Panowie wyżej.