PDA

Zobacz pełną wersję : mistrzostwa polski w pole dance



poledancerka
24-08-09, 16:10
Witam wszystkich. Znalazłam na stronie www.gogo.pl informację o organizowanych mistrzostwach polski w tańcu na rurce. Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat, ponieważ bardzo często ten rodzaj tańca ma skojarzenia mocno erotyczne. Z moich obserwacji tego rodzaju konkursów w Europie ( sporo filmów w tym temacie na youtube ) wynika, że jest to raczej forma gimnastyki artystycznej i fitness połączonej z elementami tańca. Co sądzicie na ten temat?

Sosna91
24-08-09, 16:29
popatrzeć sobie lubie ;] jak jakies zgrabne panienki tańczą, są rózne cluby i w jednych jest to mocno a w drugich mniej erotycznie ;]

know1126
24-08-09, 16:29
A co, robisz jakies badanie na ten temat? moze jakas ankieta, do jakiejs pracy?:smile: w sumie chyba nic dziwnego ze to rodzi takie skojarzenia, skoro z tym wlasnie sie kojarzy, maslo maslane,wiem. Czy to forma gimnastyki? no jasne, przeciez trzeba miec umiejetnosci zeby tak machac na rurze, nie mniej wszystko zalezy od czasu i miejsca wykonywania tegoz procederu, kontekstu, no nie?;)

adonis18
24-08-09, 17:29
a co mamy sądzić na ten temat? jak fajna, zgrabna panna dobrze się rusza to czy się bardziej czy mniej wypina i tak musi się podobać. a to, że dziewczyny są wygimnastykowane to już chyba oczywiste.
jak masz jakieś filmy i szukasz opini wrzuc sznurek, chętnie zobaczymy :lol:
elo

Damian st-ce
24-08-09, 18:33
Mistrzostwa Polski w tańcu GOGO - dla niektórych szczyt ambicji...

slim shady
24-08-09, 18:59
ogladałem filmy z mistrzostw swiata i niektore dziewczyny maja talent, zwykłe laski z sex klubow tak nie zrobia, moze kolezanka tez wystepuje ? chetnie ocenimy poczynania ;)

Fehu
24-08-09, 20:05
tiaa mi to na reklame wyglada, ale jak mi zaplaca moge byc jury

Sosna91
24-08-09, 20:07
to że to reklama to oczywiste, co innego ktos kto ma napisane juz ze 100postów albo wiecej a co innego jak ktos zaklada konto tylko po to aby to napisac ;]

Fehu
24-08-09, 20:08
dokladnie ;*