PDA

Zobacz pełną wersję : Bigos?



Lebron16
24-08-09, 15:36
cześć, jedne pytanko:
Czy podczas diety na masę moge zjeść na posiłek potreningowy bigos + makaron ? bo właśnie taki obiad dzisiaj i nie chce wybrzydzać, prosze szybko - jestem głodny

P.S. - sorki że nie dałem w pojedynczych pytaniach, ale zalezy mi na czasie, a raczej tutaj szybciej dostane odp

michal_f
24-08-09, 15:39
jak nie masz mozliwosci zjedzenia czegos innego to lepiej zjesc ten bigos niz jakbys mial nic nie jesc ;) Ale jak ktos kiedys napisal na tym forum " na poczatku sie rosnie nawet na kapuscie z grochem " xD

Lebron16
24-08-09, 15:41
wyjatkowo tak, więc może coś takiego : makaron + bigos + 1 jajko? bo akurat nie ma w domu zadnego schabowego kurczaka czy cos w tym stylu

slim shady
24-08-09, 15:44
raz jak zjesz to nic Ci sie nie stanie

Lebron16
24-08-09, 15:50
mam ustaloną diete i staram sie ją trzymać , ale czy taki bigos ok. 60g to złe jedzenie ?

siwy170588
26-08-09, 20:38
to ze masz ustaloną diete nie znaczy ze od czasu do czasu nie mozna zrobic jaiegos skoku w bok nawet moim zdaniem jest to wskazane gdyz jesli jesz ciagle jedno i to samo przez jakis tam czas to troche monotonne to jest ja tez mam diete i staram sie ją trzymac ale co jakis czas zmieniam sobie jeden posilek zamiast walkowac ciagle piersi z kurczaka zjadam np mieso ktore aktualnie jest w domu schabowy albo jakies rolady czy cos innego mysle ze 60 gram bigosu jesli popchniesz to jakims bialkiem jak wspomniales jajkiem czy czym kolwiek innym to tragedi nie bedzie ja jak mam zamiar zjesc cos innego to sprawdzam sobie ile mniej wiecej jest w tym bialka itp jesli brakuje to uzupelniam czyms i po sprawie nie odczulem jakis powaznych skutkow takiego lewego jedzienia
zrobisz jak uwarzasz.....jesli w swojej wypowiedzi napisalem cos nie tak ...lub jest tam błąd prosze mnie skorygowac
pozdrawiam

Jolly
26-08-09, 20:50
cześć, jedne pytanko:
Czy podczas diety na masę moge zjeść na posiłek potreningowy bigos + makaron ? bo właśnie taki obiad dzisiaj i nie chce wybrzydzać, prosze szybko - jestem głodny

P.S. - sorki że nie dałem w pojedynczych pytaniach, ale zalezy mi na czasie, a raczej tutaj szybciej dostane odp
Możesz. Masówka to nie redukcja, i tu odchylenia mniej bolą. A bigos jak bigos. Mało kcal, prawie sama kapusta. Chyba że dużo smalcu nawalone. Jak kiełbasa zwyczajna to jeszcze trochę białka. Możesz zjeść, smacznego.(właściwie to już zjadłeś :P)

alder
27-08-09, 00:44
60g ? chyba 600

Jolly
27-08-09, 07:10
Może na zęba chłopak chce :)

Jolly
27-08-09, 08:40
Może to kiełbasa z kapustą? :P