PDA

Zobacz pełną wersję : Wiem że to nie jest Forum dla sterydów ale pom



Magnum
30-12-06, 18:40
Mam wielki problem z masą ćwicze dobrze dokładnie mam odpowiednie przerwy treningowe itp ale nie moge nabrac odpowiedniej masy. waże 72 kg i wyciskam 85. Mam dylemat w postaci: Mam 2 paczki Massa XXL po 3 kg i chce miedzy tymi paczkami zastosować Metanabol. Niektórzy mówią że lepiej brac mete z gainerem a niektorzy ze po cylku mety. Dawkowanie to chyba piramidka? 2;3;4;5;5;4;3;2? POdobno po jednej 100 nie trzeba sie odblokowywać clomidem? To mój pierwszy cykl koksu i nie wiem do końca czy go zastosuje ale wypowiedzcie się co i jak powinno sie brac z czym i w ogole. POzdrwiam Magnum

damiano
30-12-06, 21:52
ja bym nie bral tej metki .a diete masz???ale jesli bedziesz bral to metke to z mass xxl a nie po cyklu.a pa cyklu meki musisz zrobic ooblok

bejnar
31-12-06, 10:33
Myśle że z mass xxl było by znacznie lepiej
Co do masy to moim zdaniem metka w siłe bardziej idzie i Cie ostro wypryszczy po niej. Jeśli masz kase spróbój anapolonu a napewno bedziesz zadowolony z masy :)
Aha i pamietaj, niby setka metki to nic i mowią że nie blokuje ale nawet mała ilość sterydów blokuje chociaz w małym stopniu, więc odblok zastosuj, napewno nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Do moderatorów: Temat do przeniesienia do działu doping

sławo
31-12-06, 10:37
bejnar, to jego pierwszy cykl na koksie a ty mu anapolon proponujesz

w ogóle temat do dopingu tam ci vold pomoże

bejnar
31-12-06, 11:37
mowie na przyszłość co dobre :)

vold
31-12-06, 12:05
bejnar, to jego pierwszy cykl na koksie a ty mu anapolon proponujesz JAK BYŚ MI TO Z UST WYJOŁ.


W tym temacie już nie będziemy się wypowiadać ponieważ taki sam przez tego samego użytkownika już jest więc piszmy w tamtym.

tomek.
31-12-06, 12:06
za jedzenie bys sie wział
co ci da ta meta?
do 75 na wadze dojdziesz i dalej nie będziesz supermenem

ADI1616
09-01-07, 18:08
Jeżeli Ci na masie zależy to kup sobie jeszcze gainera do tego białka mass xxl i jedz dużo białka mięsa serów jogurtów itd. A jeżeli chodzi o metę to idzie Ci ona w siłę a nie masę wiem po własnym doświadczeniu . POZDRO