PDA

Zobacz pełną wersję : Jedna strona mniejsza..... :(



piuras86
23-08-09, 23:16
Mam pewien problem mam lewa strona jest mniejsza..... bark łapka plecy..........
mam lekki skrzywienie kregielni od grana na bębnach i prawa strona jest troszeczke masywniejsza od lewej łapka 1,5cm plecy hmmmm troche mniej masy niż na prawym ale szerokość motyli taka sama .......

Jak mozecie to poradźcie coś dobrego żeby to jakoś wyrównac

slim shady
23-08-09, 23:45
zrezygnuj z cwiczen na sztandze i przejdz na hantle

Lebron16
24-08-09, 00:09
ja np. mam hantle jedną troche dłuższą ok. 2kg, a drugą trochę krótszą ok. 1.5kg więc mi się to wyrównuje
nie stosuj żadnych powtórzeń np. więcej na lewą łape czy coś w tym stylu, zawsze możesz te 0.5kg więcej założyc na jedną z hantli

slim shady
24-08-09, 00:11
nie dokłdaj wiecej na jedna hantle, ani mnie, i nie rob roznych powtorzen bo to bład

hans87
24-08-09, 12:39
dokładnie j.w. ćwicz hantlami o równym ciężarze i z czasem te róznice w budowie sylwetki wyrównają się. pzdr

ziomeczek
24-08-09, 13:25
też tak mam i zyje mam bodajże 2 cm róznicy na łapie i duzo na klacie

slim shady
24-08-09, 13:31
roznice sa bo jestesmy prawo reczni, wiec analogicznie wiekszosc czynnosci wykonujemy prawa reka, a z klatka to lewa strona jest wieksza bo chroni serce

metadon
24-08-09, 14:28
roznice sa bo jestesmy prawo reczni, wiec analogicznie wiekszosc czynnosci wykonujemy prawa reka, a z klatka to lewa strona jest wieksza bo chroni serce
Z tym sercem to sie nie zgodze, bo ja jestem leworeczny i mam prawa strone wieksza...po prostu strona rzadziej uzywana jest bardziej podatna na trening moim zdaniem...

Anaboliczny Koks
24-08-09, 14:31
A ja lewego cya nie mam tak zaokraglonego jak prawego ,tylko sie taki dziwny zrobil oO I wiekszy napewno nie jest , to samo z bicepsem wymiary te same i prawy lepiej widac niz lewy ... I moim zdaniem i tak sie nie wyrowna bo ja caly czas cwicze hantlami i gowno nasrane

slim shady
24-08-09, 14:52
Z tym sercem to sie nie zgodze, bo ja jestem leworeczny i mam prawa strone wieksza...po prostu strona rzadziej uzywana jest bardziej podatna na trening moim zdaniem...
jestes wyjatkiem

Aponax
24-08-09, 15:31
Silm , takze musze powiedziec ze z tym sercem to cos mi nie pasuje , lewa strona klatki jest u mnie takze mniejsza niz prawa ( nie jest to duzo dysproporcja ale zawsze jest).
Propnuje wykonywac cwiczenie na bramie , w kazdym razie mi pomoglo - troszke ale zawsze cos :].

slim shady
24-08-09, 15:46
organizm broni serce, wiec jedna strona piersi jest grubsza, ale mozliwe ze po latach treningow to sie wyrownoje

piuras86
24-08-09, 16:10
NIE nie jest wyjątkiem niestety ja jestem praworeczny a lewego cyca mam też minimalnie mniejszego......... jest bardziej zaokraglony a przy pnawym na dole zamiast zaokraglenia robi ie taki jeb**** winkiel hehehhe podaj e-mail to ci pokaze fote zanim zaczołem ćwiczyć wyraźnie widać....
Pozdro!!

slim shady
24-08-09, 16:14
chyba ze cos mi sie pojebało ;/

Lebron16
24-08-09, 16:16
A ja lewego cya nie mam tak zaokraglonego jak prawego ,tylko sie taki dziwny zrobil oO I wiekszy napewno nie jest , to samo z bicepsem wymiary te same i prawy lepiej widac niz lewy ... I moim zdaniem i tak sie nie wyrowna bo ja caly czas cwicze hantlami i gowno nasrane zgadzam się z tym panem, wymiary te same w bicepsie, a prawego lepiej widać :sick:

piuras86
24-08-09, 16:23
widac że wszyscy mamy podobne akcje hehehhehe.......

Anaboliczny Koks
24-08-09, 16:44
piuras ma mto samo z lewym cycem i to nie tluszcz

piuras86
24-08-09, 16:52
no włąśnie nie tłuszcz jakoś tak mięsień sie ukształtował i dupa pozamiatane...... myslałęm że sobie to sam zawdzięczam hu***** treningiem ale jak spojzałem na foty zanim wziołem sie za dźwiganie złomu to juz tak miałem ;/.... a kiedyś miałem lewa łape w gipsie i jak to w gibsie poszła w doł ale wiesz co czytałem w musculardevelopment że jak masz coś w gipsie i nie chcesz żeby był zanik miesnia to trzeba przyjmowac kreatyne 6,5 g 3 razy dziennie lub 2 razy........ nie wiem czy to prawda nie sprawdzałem i nie mam ochoty sprawdzać......... hehehe

slim shady
24-08-09, 17:02
mozna brac kreatyne na podtrzymanie miesnia, i mysle ze 1 x 5 g na dobe wystarczy

spidersb
24-08-09, 17:19
Ja po lewej stronie mam z przodu dół zeber bardziej uniesiony, zawsze myslałem ze to od serca ...